the vampire diaries :: afterlife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the vampire diaries :: afterlife

2015. Mystic Falls. Minden megváltozott... vagy mégsem?
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Katherine Wayland

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Katherine Wayland Empty
TémanyitásTárgy: Katherine Wayland   Katherine Wayland Icon_minitimePént. Aug. 26, 2011 2:55 am

Katherine Wayland Ms-whipitspecial02ellenpagesoundbites

Katherine „Kitty” Wayland

Nem:

Faj: ember

Született: 1990. március 10; Mystic Falls

Kor: 20

Tapasztalat: 4 éve tudtam meg, hogy léteznek természetfeletti lények

Hozzátartozók:
Gabe Wayland – apa. Nem igazán jó a kapcsolatom vele, mert egy évben körülbelül négyszer látom őt. És azért mert munkamániás. New York-ban kapott egy nagyon jó állást, sok pénzzel és egy szép lakással. Egy kicsit csábított talán az, hogy oda menjek, de nem akartam elhagyni Mystic Falls-t.
Melinda MecKinnon – anya. Vele jó a kapcsolatom. Nagyon hasonlítunk egymásra. Szeret sütiket csinálni, én szintúgy. A kertészkedés is megy nekem, és neki is. Képes lenne egy egész napot a kertjeire szánni.
Kayla Wayland – testvér. Ő 25 éves. Régebben ég és föld voltunk. Ő bulikba járkált, kicsi emó is volt benne. Nem igazán szeretett, de ez most megváltozott. 4 éve (okokat később lásd). Ő most már nem bulikba jár hanem bulikat szervez.

Jellem: Társaságban nem igazán tudok humoros lenni, de családi környezetben eléggé humorosnak tartanak. Szeretek mosolyogni, sőt mikor sokat nevetek, még az arcizmom, vagy a hasam is megfájdul. Ezt nem értsék úgy, hogy egy kicsit még gyermek vagyok, mert én abból már kinőttem. Nem vagyok egy nyomulós fajta, sőt utálom azokat az embereket, akik ezt teszik. Képes vagyok akár megpofozni őket, de ezt én most komolyan mondom.
És hogy tűröm a vámpírokat és efféle lényeket? Még magam sem igazán tudom. Mert még nem sokkal volt dolgom. De az biztos, hogy félnem nem kell. Verbénás fülbevalóm van, és reggel verbénás teát iszok. Mindenesetre ha találkozok egyet, próbálok nem feltűnést kelteni, és eltűnni.

Előtörténet: 1990. március 10-én jöttem világra Mystic Falls-ban. Igen, Mystic Falls-ban születtem és ott is élek, még mindig. Kicsiként nem voltam éppen a a legjobb gyerekek között. Szerettem olyan dolgokat csinálni, mint például a kertet elárasztani. Többször is megtettem, és anya végül leszidott, mert imádta a kertjét és félt, hogy valami olyat csinálok, amivel a kertet már nem lehet megmenteni. De én erre nem emlékszem, csak anya mesélte. Én hiszek neki, mert tudom ha valamit mondd, azt be is képes bizonyítani. De én is így vagyok vele, ha valaki valanmit nem hisz el nekem, akkor azt bebizonyítom. Volt egy szomszédom, Patrick, akivel nagyon sokat játszottunk régen. Még nagyon régen. Olyan négy éves lehettem. Az se biztos, hogy így hívják, csak erre a névre emlékszem. De arra emlékszem, hogy 2 évvel idősebb volt nálam. Nagyon jóba voltunk, de ő elköltözött. Nem láttam azóta se, vagy ha igen akkor az száz százalkék, hogy nem ismertem fel. Nem is igazán emlékszem az első hat évemre. Az úgy kiesett. Lehet, hogy emlékeznék ha feleleveníteném. Szinte mindent Mystic Falls-ba csináltam. Ott jártam iskolába, ott tettem le különböző vizsgáimat, ott töltöttem életem eddigi részét.
Van egy nővérem, aki régebben olyan más volt. Ő 18 évesen úgy viselkedett, mint egy lázadó kamasz. Anya azt is mondta, hogy én hamarabb fölnőttem. De azt tényleg nem értettem, hogy néhányan miért lesznek ilyen tinédzserek. Néha talán én is magamra zártam az ajtót, de a testvérem sokkal másabb dolgokat csinált. De megváltozott. Egy fiú változtatta meg. De teljesen. Máshogy kezdett el öltözködni, máshogy viselkedett, és kedves lett velem. Nem egyik napról a másikra, de azt is kezdtem érezni, hogy valamit titokban csinál, és hogy hazudik. Egyszer belekeveredtem abba, amit nem tudtam. Egy vámpír meg akart ölni, de ehelyett a testvéremet ölte meg. Mert ő elém állt, megvédett. Egy vámpír, de ezt már csak akkro tudtam meg, mikor elmondta nekem. És hogyan tudta elmondani nekem, miután már meghalt? Vámpírvér volt a szervezetében, és úgy halt meg. Átváltozott vámpírrá, értem. Ettől fogva tudtam, hogy mennyit számít nekem. Most már nem csak én, hanem a család többi tagja is tudja, hogy Kayla vámpír. De ezt titokban tartják. A nővérem miendent elmondott ezekről a dolgokról és azóta óvatosabb vagyok, és mindennap iszok verbénát. Sőt a fülbevalómat is hordom. Azt a kicsi darabot sosem szoktam levenni, mert nem érdemes...
Avatar: Ellen Page
Vissza az elejére Go down
Meredith Sulez
Admin
Meredith Sulez


Hozzászólások száma : 309
Join date : 2011. May. 15.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : Fölösleges félni a sötétben, csak meg kell találni a villanykapcsolót!

Katherine Wayland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine Wayland   Katherine Wayland Icon_minitimePént. Aug. 26, 2011 3:06 am

Üdv a fórumon!

Tetszett a nővéreddel való kapcsolatod részletes leírása, és ahogyan a gyerekkorodat jellemezted. Összeségében, hibát nem is tudok említeni, így természetesen elfogadlak! Aztán szurkolok nektek Patrick-kel Razz
Vissza az elejére Go down
Kitty Wayland
Admin
Kitty Wayland


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. May. 15.

Katherine Wayland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine Wayland   Katherine Wayland Icon_minitimeKedd Jan. 24, 2012 3:43 am

About me

Katherine Wayland Ellen_www.kepfeltoltes.hu_

név :: Katherine Wayland "Kitty"
nem ::
csoport :: Ember
született :: 1995. március 10.
kor :: 20

My experience

4 éve tudtam meg, hogy léteznek természetfeletti lények

My relationships

Gabe Wayland – apa. Nem igazán jó a kapcsolatom vele, mert egy évben körülbelül négyszer látom őt. És azért mert munkamániás. New York-ban kapott egy nagyon jó állást, sok pénzzel és egy szép lakással. Egy kicsit csábított talán az, hogy oda menjek, de nem akartam elhagyni Mystic Falls-t.
Melinda MecKinnon – anya. Vele jó a kapcsolatom. Nagyon hasonlítunk egymásra. Szeret sütiket csinálni, én szintúgy. A kertészkedés is megy nekem, és neki is. Képes lenne egy egész napot a kertjeire szánni.
Kayla Wayland – testvér. Ő 25 éves. Régebben ég és föld voltunk. Ő bulikba járkált, kicsi emó is volt benne. Nem igazán szeretett, de ez most megváltozott. 4 éve (okokat később lásd). Ő most már nem bulikba jár hanem bulikat szervez.


My personality

Társaságban nem igazán tudok humoros lenni, de családi környezetben eléggé humorosnak tartanak. Szeretek mosolyogni, sőt mikor sokat nevetek, még az arcizmom, vagy a hasam is megfájdul. Ezt nem értsék úgy, hogy egy kicsit még gyermek vagyok, mert én abból már kinőttem. Nem vagyok egy nyomulós fajta, sőt utálom azokat az embereket, akik ezt teszik. Képes vagyok akár megpofozni őket, de ezt én most komolyan mondom.
És hogy tűröm a vámpírokat és efféle lényeket? Még magam sem igazán tudom. Mert még nem sokkal volt dolgom. De az biztos, hogy félnem nem kell. Verbénás fülbevalóm van, és reggel verbénás teát iszok. Mindenesetre ha találkozok egyet, próbálok nem feltűnést kelteni, és eltűnni.

My story

1990. március 10-én jöttem világra Mystic Falls-ban. Igen, Mystic Falls-ban születtem és ott is élek, még mindig. Kicsiként nem voltam éppen a a legjobb gyerekek között. Szerettem olyan dolgokat csinálni, mint például a kertet elárasztani. Többször is megtettem, és anya végül leszidott, mert imádta a kertjét és félt, hogy valami olyat csinálok, amivel a kertet már nem lehet megmenteni. De én erre nem emlékszem, csak anya mesélte. Én hiszek neki, mert tudom ha valamit mondd, azt be is képes bizonyítani. De én is így vagyok vele, ha valaki valamit nem hisz el nekem, akkor azt bebizonyítom. Volt egy szomszédom, Patrick, akivel nagyon sokat játszottunk régen. Még nagyon régen. Olyan négy éves lehettem. Az se biztos, hogy így hívják, csak erre a névre emlékszem. De arra emlékszem, hogy 2 évvel idősebb volt nálam. Nagyon jóba voltunk, de ő elköltözött. Nem láttam azóta se, vagy ha igen akkor az száz százalék, hogy nem ismertem fel. Nem is igazán emlékszem az első hat évemre. Az úgy kiesett. Lehet, hogy emlékeznék ha feleleveníteném. Szinte mindent Mystic Falls-ba csináltam. Ott jártam iskolába, ott tettem le különböző vizsgáimat, ott töltöttem életem eddigi részét.
Van egy nővérem, aki régebben olyan más volt. Ő 18 évesen úgy viselkedett, mint egy lázadó kamasz. Anya azt is mondta, hogy én hamarabb fölnőttem. De azt tényleg nem értettem, hogy néhányan miért lesznek ilyen tinédzserek. Néha talán én is magamra zártam az ajtót, de a testvérem sokkal másabb dolgokat csinált. De megváltozott. Egy fiú változtatta meg. De teljesen. Máshogy kezdett el öltözködni, máshogy viselkedett, és kedves lett velem. Nem egyik napról a másikra, de azt is kezdtem érezni, hogy valamit titokban csinál, és hogy hazudik. Egyszer belekeveredtem abba, amit nem tudtam. Egy vámpír meg akart ölni, de ehelyett a testvéremet ölte meg. Mert ő elém állt, megvédett. Egy vámpír, de ezt már csak akkro tudtam meg, mikor elmondta nekem. És hogyan tudta elmondani nekem, miután már meghalt? Vámpírvér volt a szervezetében, és úgy halt meg. Átváltozott vámpírrá, értem. Ettől fogva tudtam, hogy mennyit számít nekem. Most már nem csak én, hanem a család többi tagja is tudja, hogy Kayla vámpír. De ezt titokban tartják. A nővérem miendent elmondott ezekről a dolgokról és azóta óvatosabb vagyok, és mindennap iszok verbénát. Sőt a fülbevalómat is hordom. Egyszercsak megjelent egy olyan ember, akivel régebben nagyon sokszor játszottam, de egy nap elment. Most visszajött az a személy, Patrick. Egyáltalán nem számítottam arra, hogy újra látni fogom. De kisgyerekként sokszor mondtam, hogy vissza fog jönni, és mivel hittem benne így is lett…

Other

play by ::Ellen Page
titulus :: gondolkozom rajta…
Vissza az elejére Go down
Meredith Sulez
Admin
Meredith Sulez


Hozzászólások száma : 309
Join date : 2011. May. 15.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : Fölösleges félni a sötétben, csak meg kell találni a villanykapcsolót!

Katherine Wayland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine Wayland   Katherine Wayland Icon_minitimeKedd Jan. 24, 2012 4:48 am

Kedves Kitty!

örülök, hogy Rick-kel onnan folytatjátok, ahol abbahagytátok, és remélem, hogy a közeljövőben még közelebb kerültök egymáshoz Wink Szép előtörténet, természetesen elfogadva!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Katherine Wayland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine Wayland   Katherine Wayland Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Katherine Wayland
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
the vampire diaries :: afterlife :: Jobb, ha tudod... :: Emberek-
Ugrás: