the vampire diaries :: afterlife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the vampire diaries :: afterlife

2015. Mystic Falls. Minden megváltozott... vagy mégsem?
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Sam & Daniel

Go down 
SzerzőÜzenet
Sam Williams
Admin
Sam Williams


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : I wanna be forever young

Sam & Daniel  Empty
TémanyitásTárgy: Sam & Daniel    Sam & Daniel  Icon_minitimeHétf. Dec. 05, 2011 2:07 am

Sam & Daniel  1092282Sam & Daniel  Alex-3-alex-pettyfer-12622834-100-100Sam & Daniel  Photo_80769358_avatar_1

*Letelt ez a nap is, és én, mint mindig, hazamentem. Gyorsan megebédeltem, majd hazasétáltam. Nem volt túl fárasztó az út, de kicsit meleg volt és már csak egy laza pulcsi kellett. Otthon kinyitottam az ajtót, majd felsétáltam a szobámba. A szüleim nem voltak otthon, hiszen még dolgoztak, de addig is csinálhattam a házi feladatomat. Lehet, hogy valaki strébernek néz, de nem érdekel, hiszen inkább jó jegyeket szerzek, minthogy bukásra álljak. Utána kiültem az udvarra, méghozzá a napozóágyban pihenve készítgettem a képregényemet. Sokan megirigyelhetnének, hiszen egy kis kert mellett van egy nagyobb medence és a napozóágyak. Tiszta Hawaii, csakhogy nekem ez közelebb van. Igazából az év nagy részében lehet benne úszni, hiszen télen mint minden víz, ez is befagy. Úgyhogy nem lenne ajánlatos akkor beleugrani, de amúgy nekem nagyon bejön, hogy itthon medencénk van. Valakik csak álmodnak erről, de én bármikor belecsobbanhatok. Igen, szép nap ez a mai. Apropó, ma hallottam arról, hogy lesz egy koncert a Grill-ben. Éppen egy helyi bandával, és arra gondoltam, hogy elmehetnénk. Daniel-nek most úgyis van barátnője, Meredith és Caroline pedig szerintem úgyis jönnek, én pedig szeretek zenélni, úgyhogy mindenképpen ott a helyem. Persze, nekem az is megfelelne, hogyha én énekelnék, de az maximum egy másik alkalom.
Elővettem a telefonomat, majd megcsörgettem legjobb spanomat. Vártam, míg kicsöng, majd mikor felvette, akkor így szóltam:*
- Csá, Dan! Figyu, hallottam arról, hogy lesz ez a koncert valamelyik helyi bandával, a Grill-ben. Úgy gondoltam, hogy beugorhatnánk. Persze akár hozhatod Rebekah-t is. Mit szólsz? -*kérdeztem, miközben felálltam és a medence mellett kezdtem el sétálgatni.*


A hozzászólást Sam Williams összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 06, 2011 6:46 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sam & Daniel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sam & Daniel    Sam & Daniel  Icon_minitimeHétf. Dec. 05, 2011 4:50 am

Bejövő hívás: SAM
Sam & Daniel  Eric-Saade-eric-saade-22058696-100-100
Sam & Daniel  Alex-alex-pettyfer-11894564-100-100
Egy csendes délután magányát élveztem a szobám hűvösében egy kimerítő fociedzést követően, mikor arra lettem figyelmes, hogy az LMFAO I’m sexy and I know it című száma maximum hangerőn üvölt a szobámnak, hála annak, hogy ez a csengőhangom, és keresett ember lévén, ezúttal is hív valaki. Az ágyon kényelembe helyezkedve, fáradtan, még a két méterrel arrábbi íróasztal is túl messzinek tűnt, de mivel nem vagyok olyan bunkó, hogy megvárassam a hívó felet, ezért erőt vettem magamon, és feltápászkodtam, majd elbotorkáltam az asztalomig, és abban a pillanatban, hogy az érintőképernyőn megnyomtam a villogó zöld jelet, egyúttal le is huppantam a székemre. Nehogy már állnom kelljen! Időközben nem is néztem meg, hogy ki hív, de amint felvettem meghallottam Sam ismerős hangját, és lelkes kérdését.
- Oké, haver, vegyél levegőt is! – mondtam neki vigyorogva, miközben lassan kezdett összeállni a fejemben a kép, hogy miről is beszél. Koncert. Grill. Oké, ez eddig tetszik. – Nekem tetszik az ötlet, majd rákérdezek Rebekah-nal – jegyeztem meg elgondolkodva, majd eszembe jutott a haverom állítólagos nem-barátnő barátnője, és muszáj volt rákérdeznem: - Na, és Meredith-t is hívtad már? – kíváncsiskodtam, hangom pedig szerintem elég egyértelműen a tudtára adta, hogy miért kérdezem.


A hozzászólást Daniel Herondale összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 08, 2011 5:29 am-kor. (Reason for editing : Daniel Herondale)
Vissza az elejére Go down
Sam Williams
Admin
Sam Williams


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : I wanna be forever young

Sam & Daniel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sam & Daniel    Sam & Daniel  Icon_minitimeHétf. Dec. 05, 2011 5:29 am

Sam & Daniel  1092282Sam & Daniel  Alex-3-alex-pettyfer-12622834-100-100Sam & Daniel  Photo_80769358_avatar_1

*Sétálgattam a medence szélén és közben élveztem még azt a kis napot, ami nem hiszem, hogy a közeljövőben sok lesz. Ősz van és még kicsit meleg is, de addig kihasználom, ameddig lehet. Közben hallgattam a vonal túloldalán levő személyt, aki a legjobb haverom. Lehet, hogy gyorsan eldaráltam neki, amit akartam, de legalább eljutott a tudatáig, hogy mit szerettem volna mondani. Igaz, hogy ő is meghallhatta, amit mondanak erről a rendezvényről, de mégis úgy gondoltam, hogy szólok neki. Bár ki tudja, hogy az utóbbi időben már simán elment ezek a hírek mellett, mivel úgy tűnik, hogy lassan már több időt tölt újdonsült barátnőjével, mint velem. Nem mintha ez zavarna, de nem tudja senki megmondani, hogy ez a kapcsolat meddig tarthat. Én vagyok a legjobb haverja, de még én sem tudom kiszámolni, hogy meddig lehetnek együtt.*
- Veszek levegőt, hallod? – *kérdeztem és tényleg vettem egy nagy levegőt, hogy lássa, hogy képes vagyok arra, hogy ne beszéljek folyamatosan levegővétel nélkül. Egyszerűen csak feltérképeztem neki, hogy ne feleslegesen kérdezzen utána. Mégis csak megtakarítottunk így időt. Úgyis olyan sokáig tartanak ezek a spanos beszélgetések, hogyha a szüleim otthon vannak, akkor rögtön tudják a hosszból, hogy kivel beszélgethettem*– Nem hívtam, de gondolom, hogy eljön, hiszen minden ilyen városi vagy iskolai rendezvényen ott volt – *feleltem, majd már nagyjából a második körömet tettem meg a medence körül* – És ti? Megvagytok Rebekah-val? – *kérdeztem kíváncsian, de előre sejtettem rá a választ. Csak az a kérdés, hogy meddig tudom kiszámítani a jó választ…*


A hozzászólást Sam Williams összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 06, 2011 6:45 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sam & Daniel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sam & Daniel    Sam & Daniel  Icon_minitimeKedd Dec. 06, 2011 4:43 am

Bejövő hívás: SAM
Sam & Daniel  Eric-Saade-eric-saade-22058696-100-100
Sam & Daniel  Alex-alex-pettyfer-11894564-100-100
A talpammal doboltam a padlón, miközben hallgattam Sam-et, és válaszára csak vigyorogni tudtam. Igen, Sam egy olyan optimista és pozitív jelenség, hogy a legrosszabb énemet is képes jobb kedvre deríteni. Egyszerűen nem tudok, hogy csinálja, de ez az egyik dolog, ami fantasztikus haverrá.
- Jól van, nagyon ügyes vagy! – dicsértem meg, mint valamilyen kisfiút, aki megtanult cipőfűzőt kötni. Néha arra gondolok, hogy az nem is volt olyan régen, máskor azonban évmillióknak tűnik az eltelt idő, akárcsak ez a pár nap hétvége, és egyúttal az örömtűz óta. Istenem, mintha azóta megfordult volna a világ. Egyik sarkon vámpírok, másikon Rebekah… azt sem tudom, hova forduljak, hogy ne csavarodjak be.
- Aha – bólintottam, miközben hangtalanul forgattam a szememet, merthogy nem igazán arra válaszolt, amire értettem. Aztán felhozta Rebekah-t, kicsit gondolkodóba estem, s végül így feleltem: - Ismét aha. Tudod elég más a csaj – jegyeztem meg, mint aki maga sem tudja mit ért „más” alatt, és valóban nem tudtam. – Eléggé titokzatos. Akárcsak Meredith – tette hozzá, és vártam, mit reagál, de még hozzáfűztem, mielőtt válaszolhatott volna: - Úgy értem, ő sem lehet egy egyszerű eset, nem gondolod? – puhatolóztam, és érdeklődve vártam, hogy erre mit felel.
Vissza az elejére Go down
Sam Williams
Admin
Sam Williams


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : I wanna be forever young

Sam & Daniel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sam & Daniel    Sam & Daniel  Icon_minitimeKedd Dec. 06, 2011 6:45 am

Sam & Daniel  1092282Sam & Daniel  Alex-3-alex-pettyfer-12622834-100-100Sam & Daniel  Photo_80769358_avatar_1

*Hát igen, látszik, hogy tudok levegőt is venni. Igaz, hogy néha csak úgy darálom a mondatokat, mert mindent el akarok mondani, nehogy elfelejtsem. Vannak rövid zárlataim, amikor azt is elfelejtem, hogy minek mentem arra az adott helyre, ezért szoktam néha ezeket gyorsabban mondani. Így viszont egy kicsit sikerült viccesebbé tennünk a helyzetet, hogy mindenkinek jó legyen. Daniel vicces haver, ezért is vagyunk legjobb spanok. Persze még több ok miatt is, de ez is ott van a főbb okok között.*
- Ezalatt azt érted, hogy talán több ideig is együtt lehettek? - *kérdeztem, mert tényleg a haverom volt és a legjobbat akartam neki, de mindenki ismeri vagy hallott Dan nevéről. Szerintem már az egész iskola tudja, hogy ki ő, még azok is, akik csak most jöttek a suliba. Nem is tudom, hogy ki veszi át majd a helyét, amikor ő már leérettségizik* - Csak mert elég régóta ismerlek ahhoz, hogy tudjam, hogy most már komolyabban beszélsz. Vagy csak benőtt a fejed lágya - *viccelődtem, de nem akartam bántóan mondani. Tényleg nem szokott így beszélni egy kapcsolatáról sem. Fogalmam sincsen, hogy hány éve hallgatom azt, hogy ez a csaj bejön nekem, de ez valahogy máshogy hangzik.*
- Figyelj, én nem csapom minden lánynak a szelet, aki csak szembe jön velem az utcán.- *feleltem, majd még hozzátettem* - De válaszolok a kérdésedre: nem tudom, mivel mi csak barátok vagyunk - *mondtam, hiszen tényleg így volt. Semmi több nincs köztünk, még hogyha megéltünk már egyet s mást* - De ugye most nem arra akarsz kilyukadni, hogy össze akarsz hozni vele, haver? - *kérdeztem gyanakodóan, mert ezek a puhatolózások nem mindig vezetnek jóra. Van, amikor csak haverosan kérdezi, de van amikor azt akarja elérni, hogy tegyem valamit, hogy összejöjjek azzal a lánnyal, aki jelen esetben Meredith.*


A hozzászólást Sam Williams összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 08, 2011 6:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sam & Daniel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sam & Daniel    Sam & Daniel  Icon_minitimeCsüt. Dec. 08, 2011 5:30 am

Bejövő hívás: SAM
Sam & Daniel  Eric-Saade-eric-saade-22058696-100-100
Sam & Daniel  Alex-alex-pettyfer-11894564-100-100
Ezt is bírtam Sam-ben. Az életvidámságát meg a mindennel kapcsolatos lelkesedését. Azt, hogy ő ismer, és őszinte velem. Megmondja, hogyha túlzásokba esem, kioktat, hogyha kell. Mint az örömtűznél. Így utólag belegondolva talán jobb lett volna, hogyha hallgatok rá, és meg sem próbálok flörtölni Meredith-szel ,de egyszerűen csak megpróbáltam kiváltani valamilyen reakciót abból a lányból ,arra viszont nem számítottam, hogy féltékenységet pillantok meg a legjobb haverom szemében!
- Hát, fogalmam sincs. De őszintén! Ez a csaj az egyik pillanatban kikészít, a másikban odáig vagyok érte. Csak rá tudok gondolni – fújtam ki a levegőt, mert sok olyan dolog csúszott ki a számon most, amit másnak nem mondtam volna el, de a legjobb spanomnak simán. Csak vele szoktam így beszélni, persze csak ha kettőnk közt marad a dolog, azt pedig tudom, hogy ő nem adja tovább a tőlem megtudottakat, teljesen megbízom benne. Mikro megjegyezte, hogy talán benőtt a fejem lágya, felnevettem: - Na, annyira azért nem komoly a dolog. Alig ismerem! – mondtam, és megvakartam a fejemet. Furcsa, mert ez régebben egyáltalán nem zavart, de most… Áh, nem is tudom. Talán igaz, és a szerelem tényleg meghülyít! Ó, már ostobaságokat beszélek. Miféle szerelem lenne ez?
- Tudom, tudom, haver, nem is azért kérdeztem – szögeztem le, mikor mentegetőzni kezdett azzal, hogy ő nem indul rá minden csajra. Kérdése újra mosolyt csalt az arcomra, és a következőt feleltem amolyan barátságos – és őszinte! - hangnemben: - Nem vagyok kerítőnő! Mégis minek nézel? Egyszerűen csak látom, hogy hogyan néz rád! Sam, ez a csaj oda meg vissza van érted, még ha próbálja titkolni is! – mondtam elég határozottan .Az örömtűzön vettem ezt észre, de mikor Rebekah megjegyezte azt a dolgot kettejükről megbizonyosodtam ebben. Kíváncsi voltam, hogy mit reagál erre a megnyilvánulásomra a hverom!
Vissza az elejére Go down
Sam Williams
Admin
Sam Williams


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : I wanna be forever young

Sam & Daniel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sam & Daniel    Sam & Daniel  Icon_minitimePént. Dec. 09, 2011 5:57 am

Sam & Daniel  1092282Sam & Daniel  Alex-3-alex-pettyfer-12622834-100-100Sam & Daniel  Photo_80769358_avatar_1

Hallgattam Daniel-t, miközben a Rebekah-val való kapcsolatáról beszél. Ami azt illeti, szerintem nem olyan sok lány van, akik képes kikészíteni, még hogyha csak néhány pillanatban is. Általában legjobb spanom az, aki kikészíti a lányokat, de csakis egyedi stílusával. A srácokkal jó fej, de a hölgyek azok, akiknek nem tetszik a nagymenő focista vagyok és élvezem duma. Nem tudom hogyan kifejezni azt, amit ő csinál, de biztos, hogy ég és föld vagyunk. A legjobb haverok, de akkor is teljesen különbözünk. Én inkább hosszabb, hűséges kapcsolatra vágyom, ő pedig inkább az a típus, aki minden héten cserélgeti az új kiszemeltjét. Vagyis inkább annak nevezném, mint ideiglesen barátnőnek, de ennyit róla. Én eközben tovább sétálgattam a medence mellett, és hallgattam a vonal másik felén levő személyt. Fogalmam sincsen, hogyan lehet az, hogy valamelyik srác már a csajának nevezi azt, akit még csak nem is ismer. Sosem értettem az ilyen embereket, tehát e szempontból sosem értettem meg Daniel-t. Én úgy gondolom, hogy az alatt az időszak alatt, amikor barátok vagyunk, még megismerjük egymást, nemhogy rögtön fellángol a szerelem. Legalábbis ez az én véleményem, de mindenki úgy hódítja meg a kiszemelt embert, ahogy akarja.
- Na, azért szerintem nincs oda és vissza értem. Figyelj, nem hiszem, hogy lehet köztünk több barátságnál, de ez még a jövőre van bízva. Még ismerkedünk, aztán majd meglátjuk, hogy mi lesz – szögeztem le egyszer és mindenkorra, hogy végre értse meg, hogy nem udvarolok minden lánynak, akit csak ismerek. Én annál hűségesebb vagyok – Amúgy milyen napod volt? – kérdeztem érdeklődően olyan legjobb haveros hanglejtéssel. Nem nagyon beszélgettünk a mai nap, úgyhogy spanhoz illően gondoltam, hogy megkérdezem, hogy történt –e vele valami érdekes. Félig az előző témát akartam mellőzni, de ezt a kérdést amúgy is fel szerettem volna tenni. Hát nem ezért vagyunk mi legjobb barátok?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sam & Daniel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sam & Daniel    Sam & Daniel  Icon_minitimeSzomb. Dec. 10, 2011 6:06 am

Bejövő hívás: SAM
Sam & Daniel  Eric-Saade-eric-saade-22058696-100-100
Sam & Daniel  Alex-alex-pettyfer-11894564-100-100
Sam végighallgatta a mondanivalómat Rebekah-val kapcsolatban, melyet muszáj volt valakivel megosztanom, de nem vártam rá reagálás. Tudom, hogy mit gondol a csajozási szokásaimról, és tisztában voltam vele, hogy azt a dolgot sem támogatja, miszerint én alig ismerek valakit, és máris együtt vagyok vele. Szerintem azonban ebben nincsen semmi furcsa. Ott van például az első látásra szerelemnek nevezett dolog, amit én inkább kémiának titulálnék. Mert szerintem, ha két ember közt meg van a vonzás, akkor az már valami, és nem szabad hagyni kihűlni olyasmivel, mint „ismerkedés”. Meg amúgy is, hékás ez nem házasság, nem az egész életére kötelezi le magát, ha belemegy egy kapcsolatba. Aztán meg, egyszer hallottam Miss Caroline Forbes véleményét a dologról, amiről szerintem Sam-nek igenis meglenne a véleménye: „A fiúnak tetszik a lány + a lánynak tetszik a fiú = szex” Na, igen, nagyjából ez az egyetlen dolog, amiben egyetértek a szőke ciklonnal.
- Ismerkedtek? Sam, már hónapok óta ismered azt a csajt! – mondtam fejcsóválva. Istenem, mennyi időt akar még szánni az ismerkedésre? Csakmert egy emberöltőnyit tuti nem fog rá várni Meredith. Sam erre hirtelen témát váltott, és megkérdezte, milyen napom volt! – – feleltem tömören, majd muszáj volt még visszatérnem beszélgetésünk előző témájához: - Figyelj, ejtem a témát, csak még egy kérdésemre felelj! Kedveled Merry-t... többként, mint barátot? – kérdeztem érdeklődve, és elgondolkozva vártam a választ.
Vissza az elejére Go down
Sam Williams
Admin
Sam Williams


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : I wanna be forever young

Sam & Daniel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sam & Daniel    Sam & Daniel  Icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 2:12 am

Sam & Daniel  1092282Sam & Daniel  Alex-3-alex-pettyfer-12622834-100-100Sam & Daniel  Photo_80769358_avatar_1

Szerintem nem lehet olyan életet élni, amikor olyan sok lányt nevezel már a barátnődnek, hogy már a nevüket sem tudod. Sosem értettem, hogy ez miért olyan jó vagy hogyan lehet így élni? Én inkább vagyok az a hűséges és előre már megfontolt típus, aki partnere mellett van tűzön-vízen át. Persze, hogy nekem is volt már szerelmi csalódásom, hiszen 18 éves vagyok, de akkor sem tudom, hogy élhet valaki ilyen életet. Főleg az a kérdés fogalmazódott meg bennem, hogy ezt a másik fél hogyan tudja elviselni? Furcsa így külső szemlélőként nézni ezeket az embereket, akkor is, hogyha a legjobb haverod is ilyen. Daniel csajozási módszerét nem értem, mégis sokan odavannak érte, úgyhogy úgy tűnik, hogy manapság a szerelem már nem is a hűségtől függ. Elég érthetetlen, hiszen én a szüleim példájából látom, hogy lehet hosszú, életre szóló kapcsolat fiú és lány között, vagy akkorra már férfi és nő között. Minden esetre én nem vagyok az a lányokat habzsoló típus, úgyhogy nem is kell megértenem őket.
- Tudom, haver, hogy már hónapok óta ismerjük egymást, de én akkor sem két nap után fogom eljátszani, hogy egy pár vagyunk, amikor nem is– mondtam, miközben a szemeimet forgattam. Spanomban az a legrosszabb tulajdonság, amikor ő akar engem kioktatni a csajozási tippjeivel, pedig mindenki tudja, hogy neki hogy értek véget a kapcsolatai. Így is legjobb barátok vagyunk, de ezt akkor sem tudom megérteni. Hallgattam, amint tömören összefoglalja napját a „jó” szócskával. Igen, hogyha ez a téma szóba kerül, akkor nagyon nehezen lehet lerázni.
- Dan, egyet szögezzünk le: ő nem a barátnőm, de azt hiszem, hogy igen – feleltem tömören és szerintem most már végre választ kapott kérdésére – Elégedett vagy? – kérdeztem mosolyogva. Elmondtam neki, amit hallani akart, többet már úgysem fog és nem is tud kiszedni belőlem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sam & Daniel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sam & Daniel    Sam & Daniel  Icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 5:22 am

Bejövő hívás: SAM
Sam & Daniel  Eric-Saade-eric-saade-22058696-100-100
Sam & Daniel  Alex-alex-pettyfer-11894564-100-100
Sam mondott valamit azzal kapcsolatban, hogy ő kétnapi ismeredség után nem nevezni senkit a csajának, merthogy az még túl korai lenne, mire én felsóhajtottam.
- Ez most célzás akart lenni? – tudakoltam. Egyáltalán nem vettem magamra a dolgot vagy ilyesmi, de azért jobb szeretem tudni, hogy miképpen vélekedik az ügyeimről. Elvégre is erre vannak a legjobb barátok nem. Aztán meg ott van még az a dolog Meredith-szel, Sam-re igazán ráfér a támogatás, ha már arra is képtelen, hogy önnön magának beismerje mit érez. Merthogy lerí róla, ahogyan a másikra pillant, ahogyan róla beszél. Nem sértés, de a nyálas filmek romantikus hősei jutnak róla eszembe, és nem tudom elképzelni, hogy ez Merry-nek ne jönne be. Sam jó fej igazán megérdemelne már egy barátnőt, aki elhiteti ezt vele, persze az sem mindegy, hogy ki az illető lány, és ha összeségében tekintjük a dolgokat, akkor Miss Sulez minden kritériumnak megfelel: szép, okos és kedveli Sam-et. Miért ne lehetne ez több?
Aztán végül haverom válaszolt a lényeges kérdésre, de nem olyan határozottan, mint vártam. Mi ez a dolog azzal, hogy tisztázzuk? Kit akar bolondítani? Ha már többet érez, akkor miért nem tesz érte?
- Igen, elégedett vagyok, ha tudnád mennyire! – feleltem, majd mivel megígértem, hogy ez előbbi volt az utolsó kérdésem, így csak egy megjegyzésbe burkolva tudakolództam: - Csak azt nem értem, hogyha így áll a dolog, akkor miért nem kezdeményezel – mondtam, és sóhajtottam. Nem könnyű dolog az ember legjobb barátját csajozásra bírni, főleg nem ha olyan egyéniség az illető, mint Sam.
Vissza az elejére Go down
Sam Williams
Admin
Sam Williams


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : I wanna be forever young

Sam & Daniel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sam & Daniel    Sam & Daniel  Icon_minitimeHétf. Dec. 12, 2011 6:03 am

Sam & Daniel  1092282Sam & Daniel  Alex-3-alex-pettyfer-12622834-100-100Sam & Daniel  Photo_80769358_avatar_1

Mindig elmosolyodok, hogyha Daniel a csajozási dolgaival kapcsolatban elkezdi játszani a kis "durcást". Néha nagyon vicces tud lenni, amikor sok szakítás után is azt hiszi magáról, hogy ő a suli legnagyobb szerelmes hőse. Bár, a hőse túlzás, hiszen nem volt még olyan hölgy, akiért szerintem valami élet-halál dolgot megtett volna. Nem mintha szerintem bármi ilyesmiről is szólna egy kapcsolat, de ez a szó akkor sem illik rá. Mondjuk úgy inkább, hogy még így is a lábai előtt hevernek a lányok és alig van olyan, akivel legalább egy napig nem lett volna együtt. Ez ellen viszont ellen példát is tudok hozni, hiszen Meredith és Caroline sem voltak legjobb haverom barátnői között. Még most sem tudom elképzelni egyiküket ebben a szerepben, úgyhogy talán ez is volt az oka, hogy nem akartam hinni a szememnek, amikor Merry lesmárolta legjobb spanom.
- Igen, célzás, de te akkor is a legjobb spanom vagy. Nincs jogod felháborodni - nevettem el magamat, mert már tényleg nem bírtam ki. Olyan vicces volt - Nem azt mondtad, hogy túllépsz a témán? - kérdeztem most én tettetett sértődöttséggel. Olyan, mintha csak egy szappanoperában lennénk, hiszen ott van mindig az, hogyha az egyik szereplővel megtörténik valami, akkor a másikkal is. Na jó, ezt lehet, hogy valaki nem értette, hogy is gondoltam, de nekem ez a véleményem. Mindenkinek más, de én most elmondtam az enyémet – Tudod, Meredith szerintem nem az elhamarkodott döntések híve, úgyhogy szerintem arra még várnunk kell, hogy tényleg a barátjának higgyen – feleltem Daniel-nek. Nem hiszem, hogy jobban ismeri a lányt, mint én, úgyhogy valahogy el kellett neki magyaráznom, hogy miért nem lépek. Nem kell mindent gyorsan megtenni – De ugye ezentúl nem fogsz csajozási tippekkel bombázni? – kérdeztem érdeklődve, mert nem nagyon akartam ezt. Minden nap azt hallgatni, hogy hogyan bűvöljem el Merry-t, főleg a legjobb haverom tanácsaival. Nem mintha nem bíznék benne, de inkább megyek a saját fejem után.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sam & Daniel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sam & Daniel    Sam & Daniel  Icon_minitimeKedd Dec. 13, 2011 5:55 am

Bejövő hívás: SAM
Sam & Daniel  Eric-Saade-eric-saade-22058696-100-100
Sam & Daniel  Alex-alex-pettyfer-11894564-100-100
Még hogy én? Felháborodni? Ezt ő sem gondolhatja komolyan. Hogy majd pont egy ilyen „egekben szárnyaló magasságú” sértést vegyen magamra! Vele együtt nevettem hát, igazi jó nevetés volt, amit valljunk be, hogy a mostani állapotomban nem sokan tudtak volna akár erővel sem kicsikarni belőlem. Ugyanis túlságosan is lefoglalja az agykapacitásom nagy részét az, hogy Rebekah-val való ambivalens érzelmeimmel foglalkozzak, illetve, hogy segítsek Sam-nek ráébredni arra, hogy mit is akar igazából. Csak mert szerintem, ha kedveli a csajt, akkor apait-anyait bele kellene adnia, hogy megszerezze. Elvégre is ez az utolsó évünk, ki tudja, hogy lesz-e erre lehetősége utána?
- Figyelj, nem fog a barátjának hinni, ha nem adod a tudtára, hogy az akarsz lenni – fejtettem ki a véleményemet úgy, mintha csak azt magyaráznám neki, hogy karácsonykor az ajándékot nem a Mikulás hozza. Visszatérve arra, amit korábban mondott, hogy még csak ismerkednek, eszembe jutott, hogy a spanom mindig is ilyen konzervatív alak volt, aki a lassú, óvatos változásokat részesíti előnybe. Ha történelmi és társadalmi szempontból nézzük, akkor ezt hívják reformnak. Azonban szerintem, hogyha arról van szó, hogy a Meredith-szel való barátsága valami mássá fejlődjön, akkor ott nem elég egy snassz mezei reform, oda kő kemény forradalom kell! A baj csak az, hogy hiányzik a fejbujtó, mert egyelőre úgy tűnik sem Sam, sem Merry nem akarnak lépni .Nélkülük pedig semmire sem megyünk. Na, mindegy.
- Nem, hagyom, hogy a saját módodon intézd! Elvégre is Meredith-nek veled kell összejönnie, és nem velem – feleltem, és kaján vigyorra húztam a számat. Nem mintha nem lett volna kedvem csajozási „tippekkel bombázni” Sam-et, de kihallottam a hangjából a rosszallást, s gondoltam akkor már nem veszítem túl a húrt.
- Ja, most jut eszembe, az edző üzeni, hogy összekötözi a cipőfűzőid és alsónadrágban körbeugráltat a pályán, ha a holnapi edzésre sem jössz el! Nem kaptad meg az SMS-em az edzések időpontjának megváltozásáról? – váltottam témát, mert a hirtelen a lábamba nyilalló fájdalom emlékeztetett a ma délutáni kínszenvedésre, amiben Sam-nek nem volt része, merthogy nem jött el. Fogalmam sincs hol volt, de azt sem tudom, hogy tudta-e egyáltalán, hogy focin kellene lennie.
Vissza az elejére Go down
Sam Williams
Admin
Sam Williams


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : I wanna be forever young

Sam & Daniel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sam & Daniel    Sam & Daniel  Icon_minitimeSzer. Dec. 14, 2011 2:12 am

Sam & Daniel  1092282Sam & Daniel  Alex-3-alex-pettyfer-12622834-100-100Sam & Daniel  Photo_80769358_avatar_1

Félreértés ne essék, Daniel a legjobb haverom, de attól még nekem is néha képes az agyamra menni. Ezekkel a dumáival, amiket már amúgy is tudok magamtól is, minthogy „nem fog a barátjának hinni, ha nem adod a tudtára, hogy az akarsz lenni”. Ki az, aki elfogadja barátjának azt a srácot vagy barátnőjének azt a lányt, akinek nem adta tudatára, hogy az akar lenni? Talán ő és Rebekah, hiszen az ő ismerkedési folyamat elég gyors ahhoz képest, amelyekben én élek. Két különböző világ, és én nem szólok bele az életébe, ő sem az enyémbe. Igaz, hogy néha rá kell szólnom, hogy hagyja abba, mivel már túl lőtt a célon, de ezek inkább olyan figyelmeztető, de jó tanácsok. A spanok dolga ez, nem? Nem fogunk rögtön összebunyózni azon, hogy valamelyikünknek nem tetszik a másik véleménye. Egyszerűen vagy elengedjük a fülünk mellett vagy csak mondunk valamit, amivel lekerülhetjük a vitát. Már pár év legjobb barátok vagyunk, úgyhogy már tudom, hogy mi a gondolkodásunk. Ugyanannyira ismerem Daniel-t, mint ő engem. Lehet viszont, hogy nem, hiszen olyan sok dolgot hallok róla a lányoktól, amit azelőtt még én sem tudtam. Ilyen is csak ritkán fordul elő, úgyhogy nincs ezzel semmi gond.
- Dan, tudom, hogy te csak jót akarsz. Véleményem szerint viszont Meredith nem azzal az énemmel szeretne beszélgetni, akit te kreáltál, hanem aki tényleg én vagyok – adtam a srác tudatára, hogy mit gondolok. Így van, nem? Mindenki azt szereti, hogyha a másik fél ugyanolyan marad, mint azelőtt volt. Ha ugyanolyan idegesítő, kedves, laza, megértő. Úgyis már annyiszor beszélgettünk, hogy szerintem tudni fogja, hogy az nem én vagyok. Mellesleg én nem szeretek szerepet játszani. Nem érek azzal semmit, hogyha más leszek, mert akkor magamat is becsapnám. Lehet, hogy furcsa ezt egy srác szájából, mármint gondolataiból hallani, de akkor is ezen a véleményen vagyok. Egyszóval nem a spanomat akarom piszkálni, hanem nem akarok magamnak hazudni.
- Nem, bocsi nem kaptam meg, de akkor holnap ott leszek. És amúgy is? Az alsónadrágos dolog sem lenne rossz, nem? – nevettem, miközben vállat rántottam – Akkor tudatnád velem, hogy mikor vannak edzések, hogy ne járjak úgy, ahogy mondtad? – kérdeztem érdeklődve, miközben már sokadik körömet jártam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sam & Daniel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sam & Daniel    Sam & Daniel  Icon_minitimeSzer. Dec. 14, 2011 4:30 am

Bejövő hívás: SAM
Sam & Daniel  Eric-Saade-eric-saade-22058696-100-100
Sam & Daniel  Alex-alex-pettyfer-11894564-100-100
Lehet, hogy meg sem kellett volna szólalnom, inkább csak megfigyelnem, és hallgatnom. Legalábbis szerintem Sam ezúttal jobbna örült volna annak, ha befogom, de nem igazán vagyok az a fajta, aki hallgat bárkire is, inkább makacsul csinálom azt, ami nekem tetszik. Ez persze nem mindig előnyös, de ez van: vagyok, aki vagypl, ég akkor is, ha sokan másnak látnak. Az igazság el van rejtve, mélyen a lélekben, és talán sosem lesz olyan személy, aki teljes betekintést nyer. Viszont úgy gondoltam, hogy jobb ha Sam tuja mit gondolok róla és Meredith Sulez-ről, mégis csak a legjobb haverom, és úgy gondolom, hogy egy ilyen dolog nem állhat közénk.
- Én is pont ezt mondtam – jelentettem ki, mikor azt mondta, hogy Merry nem is igazán belé lenne szerelmes, hogyha az én tanácsaimat követve sikerülne összejönniük. Lehet, hogy az én hibám, de úgy érzem, hogy mostanában más nem értjük meg annyira egymást, mint régebben. Persze, tisztában vagyok vele, hogy az emberek változnak, és mindig is voltak nézetkülönbségeink, de most hogy ő annyit van Meredith-szel, én meg mindig is elég sokszor a csajokkal foglalkoztam, ritkák az olyan pillanatok, mint most, mikor csak ketten vagyunk. Pedig az ilyenek is kellenek egy igazi barátsághoz.
- Oké… Úgy látszik, te még nem ismered az új edzőt! – csóváltam meg a fejemet, de én is nevettem. Igazság szerint Tanner sem volt semmi, de úgy érzem, hogy ez az új ki fog nyírni minket. És hogy még nem olyan rossz az alsónadrágos dolog? Önmagában ezzel nekem sem lenne bajom, de ha már hozzáadjuk az ugrálást és a cipőfűzőket, nos, akkor már egyáltalán nem olyan tetszetős az ötlet.
- Nos, pénteket kivéve minden délután kettőtől van egy másfél órás edzésünk – válaszoltam a kérdésére, miután végiggondoltam a dolgot. – Ja, és bocs azt a dolgot törin. Nem tudom, mi ttött belém – vallottam be, és sóhajtottam.
Vissza az elejére Go down
Sam Williams
Admin
Sam Williams


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : I wanna be forever young

Sam & Daniel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sam & Daniel    Sam & Daniel  Icon_minitimeSzomb. Dec. 17, 2011 5:34 am

[size=12]
Sam & Daniel  1092282Sam & Daniel  Alex-3-alex-pettyfer-12622834-100-100Sam & Daniel  Photo_80769358_avatar_1

Nem tudom, de úgy érzem, hogy most nagyon felgyorsultak a dolgok. Sorra követik egymást a napok, hetek, s habár alig kezdődött el az év, mégis olyan gyorsan megy minden. Mintha nem is mi irányíthatnánk, hanem csak magától menne össze-vissza, ahogy kedve tartja. Olyan furcsa, hiszen olyan távolinak tűnik a nyár, még ha csak most lett suli. Érdekes, mert még soha nem éreztem ezt. Lehet, hogy az az oka, hogy egymást követték az érdekesebbnél érdekesebb események, mint az, hogy Merry elmondta, hogy vámpírvadász, utána a tábortűzön még találkoztunk is egy vámpírral. Minden olyan kusza és gyors, hogy lassan már azt sem tudom, hogy áll a fejem. Most pedig Daniel jön azzal a dumával, hogy szerezzem meg magamnak Meredith-t. Elnézést, de hogyha már érezne irántam valamit, akkor ki is mondta volna. Csak azt hiszik, hogy a filmekben van olyan, hogy a fiúk szaladnak a lányok után, de úgy tűnik, hogy én mindig ezt csinálom. Nem akarok nyafogni, de ez azért mégis csak furcsa. Mellesleg legjobb haveromnak szerintem háromszor annyi barátnője volt, mint nekem, de ennyiszer több is, amelyikkel véget ért a kapcsolata. Habár most a Rebekah-s dolog komolynak tűnik, de ki tudja? Én sem ismertem ki az évek alatt a legjobb haverom viselkedését.
- Hát, hogyha nem kaptam meg az üzeneted, akkor sejtheted, hogy nem is futottam össze az edzővel - nevettem, még mindig az előző viccen. Mégis ki gondolja azt komolyan, hogy én alsónadrágban ugráljak a pályán? Még belegondolni is rossz és egyben vicces! - Oké, megjegyzem, akkor ott leszek a következőn, haver - feleltem mosolyogva, mjad próbáltam megjegyezni az időt és a napot. Nehéz, de hogyha egyszer akkor kell ott lennem, akkor már másodszorra nem késhetek. Sosem késtem eddig még, úgyhogy nem is szeretnék a közeljövőben - Azt nem mondom, hogy nem baj, de most már tudod, hogy nem kellett volna, haver, nem igaz? - kérdeztem, habár sejtettem rá a választ. Eközben eszembe jutott egy kérdés, amit már régóta fel szerettem volna tenni - És mit mondott neked Caroline a Tábortűzön, Dan? - kérdeztem érdeklődve, hiszen erre tényleg nem tudtam a választ.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sam & Daniel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sam & Daniel    Sam & Daniel  Icon_minitimeKedd Dec. 20, 2011 5:22 am

Bejövő hívás: SAM
Sam & Daniel  Eric-Saade-eric-saade-22058696-100-100
Sam & Daniel  Alex-alex-pettyfer-11894564-100-100

Sam sosem volt feledékeny fajta, vagy olyan aki csak úgy szórakozásból ellóg egy edzést, ezért furcsálltam is, hogy nem jelent meg, de valami olyasmire tudtam gondolni, hogy biztos megint Meredith-szel tölti az idejét, esetleg nagyon romantikus program lehet kettejük számára a vámpírvadászat. Akárcsak múltkor, bár ki tudja, az hogyan végződött, mert nem nagyon kerültek közelebb azóta sem. Hiába Rebekah meg az én megjegyzéseim, de nem szeretnék ezzel többet foglalkozni, inkább rájuk hagyom, de akkor abban reménykedem, hogy legalább gyorsan tisztázzák a helyzetet, mert a bizonytalanság a legrosszabb benne. Mármint az, hogy nem tudom a haverom most boldog-e vagy sem. Márpedig fontos számomra, hogy jól legyen. Szerintem pedig ez így van rendjén, ha pedig éppen sóvárog egy lány után, ráadásul reménytelenül, nem látok túl sok esélyt a boldogságára.
- Persze, persze, tudom – próbáltam tovább lépni az ügyön. Annak ellenére, hogy én hoztam fel a témát, nem szívesen beszéltem róla, ám fontosnak tartottam, hogy tisztázzuk ezt. Mikor megkérdezte a Caroline-os dolgot, és eszembe jutott az az este, először elvigyorodtam, majd ez fintorrá alakult, mikor az arcom még mindig bizsergésbe kezdett az ütés miatt.
- Áh, semmi fontosat, mert leginkább azzal volt elfoglalva, hogy felpofozzon, amiért nem bírja Sookie Stackhouse-t – feleltem, és megcsóváltam a fejemet. Nem akartam közölni Sam-mel, hogy igazából csak azért kaptam pofont, mert éppen rossz kedve volt. Nem tudom, de szerintem enélkül az információ nélkül is túléli. – Amúgy te mióta tudod, hogy vámpír? – kérdeztem rá, mert gondoltam, hogy Meredith által tudja.
Vissza az elejére Go down
Sam Williams
Admin
Sam Williams


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : I wanna be forever young

Sam & Daniel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sam & Daniel    Sam & Daniel  Icon_minitimeSzer. Dec. 21, 2011 5:21 am

Sam & Daniel  1092282Sam & Daniel  Alex-3-alex-pettyfer-12622834-100-100Sam & Daniel  Photo_80769358_avatar_1

Sookie Stackhouse? Ez most komoly? Nem mondhatja Caroline, hogy ezért sértődött meg. Persze, hogyha nem is így lett volna, akkor nem mondta volna a spanom, de ez azért érdekes. Az még elmegy, hogy az oka, hogy megsértődik az, hogy a másiknak nem tetszik, ahogy öltözködik, ahogy kisminkeltek magát, de ez. Nem néztem volna ki a lányból, hogy ilyenek miatt húzza fel magát. Vannak persze dolgok, amikor az ember már azt sem tudja, hogy miért borult ki, de mégis meg van valamiért sértődve. Igen, rendben van, de én nem ilyennek ismertem Caroline-t. Valahogy más volt, mint ahogy számítottam rá, de persze csak jó értelemben. Jó fej csaj, de csak barátok vagyunk. Mégsem nevezhetem a haveromnak? Milyen az, hogyha valakinek egy lány barátját havernak szólítja? Szerintem egyenes utálja ezt az a személy, de az is, akire mondják. Érdekes lenne, hogyha én odamennék hozzá, s azt mondták, hogy "Szia, haver!" Még belegondolni is rossz abba, hogy ilyet tegyek. Nem vagyok az a típus, aki becézgeti a többieket. Jó, azért Daniel és Meredith is más eset, de hogy ennyire más nevet adjak valakinek, ahhoz elég mélyre kell süllyednem. Oké, hogy ez nem attól függ, hogy valaki milyen, de akkor sem ezen a szinten vagyok. Néha tudok elég komolytalan lenni, de az átlaghoz képest elég érettnek gondolom magamat. 18 évesen már nem arra kell figyelnünk, hogy valakinek ugyanolyan felsője van, mint nekem. Nagyjából ez még általános iskola hatodik osztályába sem megy el, nemhogy most.
- Felpofozott? Ez most komoly? Sookie Stackhouse miatt? – kérdeztem kíváncsian, de nem nevetve, mert biztos, hogy nincs emiatt olyan jókedve – Kaptál már párat, de nem egy képzeletbeli vámpír miatt – folytattam gondolatomat, majd a következő kérdésére nagy szemeket meresztgettem. Mi? Hogy Caroline vámpír? – Ez érdekes, mert én nem tudtam, hogy vámpír. Ez elég érdekes… - mondtam elgondolkodóan. Azt hittem, hogy amikor Merry-vel beszélgettünk, akkor mindent elmondott, amit tudnom kell a vámpírok világáról. Úgy tűnik, hogy mégsem. Nem szólt arról, hogy a legjobb barátnője vérszívó? Ez elég furcsa főleg, mert sokat találkozunk és nem az a fajta, aki hazudik nekem. Legalábbis nem mondja el az igazat – Bocsi, most le kell tennem. Holnap majd beszélünk, csá! – köszöntem el, de nem gyorsan, nehogy azt higgye, hogy nem akarok vele beszélni. Nem így van, mivel hallottam, hogy megjöttek a szüleim, úgyhogy gondoltam, hogy üdvözlöm őket. Így hát megnyomta a „hívás megszakítása” gombot…

Játék Lezárva!
Kösz a játékot, haver!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sam & Daniel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sam & Daniel    Sam & Daniel  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sam & Daniel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
the vampire diaries :: afterlife :: Speciális játékterek :: Telefon-
Ugrás: