the vampire diaries :: afterlife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the vampire diaries :: afterlife

2015. Mystic Falls. Minden megváltozott... vagy mégsem?
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Meredith & Sam :: Your love is my light

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Meredith Sulez
Admin
Meredith Sulez


Hozzászólások száma : 309
Join date : 2011. May. 15.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : Fölösleges félni a sötétben, csak meg kell találni a villanykapcsolót!

Meredith & Sam :: Your love is my light Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meredith & Sam :: Your love is my light   Meredith & Sam :: Your love is my light Icon_minitimePént. Jan. 20, 2012 7:02 am

Meredith & Sam :: Your love is my light 1.2435207TS1305301079218_slot100slotWide75ArticleFull

Helyszín: Sammy & Merry lakása
Hihetetlen gyorsan telt el Meredith számára az elmúlt pár év. Mintha csak tegnap lett volna, hogy a Grillben a szívét kinyitotta egy kedves szóra, és meghallgatta a vallomást, melyet már hallni vágyott rég óta, csak magának sem merte bevallani. Azóta azonban más a helyzet. Maga mellett tudhatja a világ egyik legtörődöbb, legkedvesebb és legszeretnivalóbb férfivá érett fiúját, Sam Williams-et... Azonban nem volt felhőtlenül boldog az a nap, mikor végre mindketten kimerték mondani oly' sok hónap eltelte után, hogy mit is éreznek egymás iránt. Sajnos Mystic Falls nem éppen az a nyugis város, ám igazságtalan, hogy éppen egy haláleset volt az, amely sokáig megrontotta a légkört mind az iskolában, mind a városban. Daniel, Sam egyik legjobb barátja ugyanis aznap egy vámpírtámadás áldozata lett. Mindenki azt hajtogatja, hogy valószínűleg szteroidokat szedett, hogy jobban tudjon teljesíteni az edzéseken, és kapjon sportösztöndíjat, s emiatt állt le a szíve, de Sam és Meredith is tudják az igazságot: egy vámpír törte ki a nyakát. Mégis milyen vég ez egy fiatal fiúnak? Iszonyú, s épp ezért döntött úgy a Sulez lány, hogy tényleg belevág a szülei által nem támogatott családi üzletbe, a vámpírvadászatba. Komoly képzést kapott már korábban, így csak felszerelést kellett szereznie, illetve csinálnia, aztán mint valamiféle éjszakai igazságosztó éjjelente a várost járta vámpírok után kutatva. Nem akarta, hogy barátja belekeveredjen ebbe, de kihagyni sem szerette volna belőle, mert többször is bebizonyosodott, hogy nem jó módszer a titkolózás. Ugyanis talán Elena Gilbert, Merry egyik legjobb barátnője sem halt volna meg, ha tudnak arról, hogy Metedith akár titkos fegyverként is bevethető egykori nagy ellenségük, Klaus ellen. Azonban mivel senki sem tudott róla, így őt nem is avatták bele az öngyilkos tervbe, mely végül egy hatalmas áldozattal, de meghozta az eredményét: örökre megsemmisítették Klaus-t és a többi Őst, ám Elena is elhunyt akkor. Már nem lehetett visszahozni, és ez mindenkit megtört. A mindig hűvös Merry kisírt szemekkel sétált napokon keresztül, Caroline és Bonnie szintúgy. Stefan és Damon pedig szinte azonnal elhagyták a várost. Azóta se színűket, se hamvukat nem látták errefelé. Ahogyan a vámpírok is csak egyre ritkábban fordulnak meg a városban, így nem mondhatni, hogy túl sok dolga lenne itt egy vámpírvadásznak. Ezért nem is csoda, hogy Merry tud egyszerre ennek a "hivatásának hódolni", de közben egyetemre jár, mégpedig a Harvard jogi karának levelező szakára, és mellette esténként még dolgozik is, hogy pénzt tudjon szerezni. Nem mintha a családjának nem lenne, de azért a fakarókra nem a szüleitől szeretne pénzt kapni. És amúgy is jó érzés, hogy végre a saját lábán állhat.
Apropó: ha már önállósodásnál tartunk. Nem is olyan régen Meredith és barátja, Sam komoly döntésre szánták el magukat: összeköltöztek, hogy minden szabad percüket együtt tölthessék, amiből azért nincs olyan sok, hiszen a fiú is főiskolára jár, de szerencsére a közelbe, így nem töltenek távol hosszú időket, csak vizsgaidőszakban, mikor Merry-nek el kell utaznia, hogy szeméylesen jelenjen meg a Harvard-on. Most azonban még csak szeptember, és nem is akármilyen nap ez: kettejüknek az 5 éves évfordulója, így a lány egy meglepetés vacsorával készült közös lakásukon a fiúnak. Ritkán szokott főzni, de akkor belead apait-anyait. Most készített húslevest, sült pulykacombokat sajtos mártásban tésztatálon és konyakos mártásban fürdetett csokis palacsintát. Nagyon remélte, hogy ízleni fog a suliból hazaérkező barátjának. Szépen felöltözött: egy sötétlila ruhába bújt, az utóbbi időben világosabb barnára festetett haját pedig egyszerűen feltűrte, majd egy könyvet kezdett el olvasgatni épp mikor meghallotta Sam kulcsának csörgését, és hogy belép az előszobába.
- Szia! - sietett elé széles mosollyal az arcán, és gyors csókot nyomott az érkező szájára. Végigpillantott a már ismerős kedves arcon, a rakoncátlan sötét hajtincseken és a hőn szeretett szálkás testen. Mindent, egyszerűen mindent szeret benne, és tudja, hogy neki Ő kell testestül-lelkestül... a végsőkig - Milyen napod volt? - érdeklődött a lány kíváncsian, miközben az étkező felé terelte a fiút.
Vissza az elejére Go down
Sam Williams
Admin
Sam Williams


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : I wanna be forever young

Meredith & Sam :: Your love is my light Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meredith & Sam :: Your love is my light   Meredith & Sam :: Your love is my light Icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2012 9:23 am

Meredith & Sam :: Your love is my light 3257c4ea36454ad59000feda4a1cd125

Az évek gyorsan eltelnek. Mindig van egy pont, melyen át kell esnünk, hiszen nem ragadhatunk ott örökre. Volt egy ilyen pont, amikor kissrácból tinédzser, tinédzserből pedig éretten gondolkozó fiú, majd felnőtt lettem. Talán először én sem akartam elhinni, hogy már túlléptem a 20-at és teljes mértékben élem az életemet: dolgozom és közben barátnőm, Meredith vár otthon. Igen, az évek teltek, de mi megmaradtunk. Most már munkába is járok a hét öt napján, s ha kell, akkor hétvégén is. Riporter vagyok az egyik helyi médiánál és interjúkat készítek. Van, mikor átlagos vársolakókat kérdezek meg esetekről, láttak -e valamit vagy felmérést készítek velük, de van, amikor valamilyen híresebbnek mondható embert kérdezhetek ki. Szeretem a munkámat, mert mindig találkozok érdekes emberekkel, akik különféle gondolkodással vannak az adott témákkal illetőleg. Olyan furcsa látni, hogy ennyi más ember van, de így sincs sokszor béke. Igen, én nemcsak az ünnepléseknél, hanem a baleseteknél is ott vagyok. Fájdalmas látni, amikor a rokonok beszélnek velem, de nem tehetek mást. Ez is hozzátartozik a munkámhoz, s érzem, hogy kell ezeken az embereken segíteni. Ez tett engem felnőtté. A sok megrázkódtatás, a bús pillantások, melyeket nap, mint nap látok. Én viszont tudom, hogy egyszer lehet szebb a holnap és ezért kampányokat is szoktunk indítani. Segítünk ezeken a bajbajutottakon, hogy jobb életük legyen. Nem is erre gondoltam, hogy majd ez lesz a munkám, de ennél nemesebb célok miatt nem is lehetne dolgozni. Az az érzés, amikor látod rajtuk a mosolyt, mely őszinte, mikor hazamész és azt mondod magadnak, hogy ma elégedett vagy, akkor tudod, hogy ennek így kell lennie. Nem így tervezte, nem így képzeltem el a felnőtt életet, de sokkal többet tanultam, mint hittem volna. És ez nem olyan tanulmány, melyeket könyvekből és füzetekből magolsz be, nem, hanem olyanok, melyekre a valódi életre készítenek fel. Abba, amelyben élsz és lélegzel. A valódi élet nem habos torta, de vannak finom részei is. Tudom, hogy én voltam az az optimista srác, aki mindennek a jó oldalát nézte, és próbálok is az maradni, de nem minden szempontból. Viszont úgy érzem, hogy ennél boldogabb nem is lehetnék.
Nagy nap van. Az ötödik év, amikor együtt vagyunk. Hosszú, öt év áll mögöttünk, de ma mikor felkeltem, rádöbbentem, hogy hamar eltelt, de megérte. Az elején talán döcögősebben indult, mint másoknak, de már régóta kitartunk egymás mellett jóban-rosszban. Néha igaz, hogy nem könnyű, de együtt, kéz a kézben, ezeken is túlléptünk. Ez a nap pedig csak arra emlékeztet, hogy mennyi ilyen próblémát vészeltünk már át. Ma a munkában talán boldogabbnak tűntem, mint eddig, de úgy tűnt, hogy ez senkit sem zavar. Miután végeztem a riporterkedéssel, beugrottam a virágboltba. Nem vagyok az a típus, aki ért ezekhez, de az eladó azt mondta, hogy az orchidea nagyon nyerő választás, főleg, ha lakásunk van. Úgyhogy vettem is egyet, majd hazakocsikáztam. Előhalásztam a kulcsomat, majd beléptem közös lakásunkba.
- Szia! - köszöntem én is mosolyogva Merry-nek, és a gyors csókot boldogan tűrtem - Jól telt, köszi. Csak a szokásos jövés-menés volt. És veled mi a helyzet? - kérdeztem kíváncsian, miközben elővettem a hátam mögül a virágot, mely egy cserépben állt és átnyújtottam a lánynak - Boldog 5. évfordulót! Tudod, a virágos azt mondta, hogy ez nagyon szép ajándék, én pedig ahogy megláttam ezt a gyönyörű és bájos virágot, rögtön rád gondoltam - mosolyodtam a lányra. Ekkor megcsapta az orromat a mennyei vacsora illata. Édesebbnél édesebb illatok keveredtek egymással, melyeke mélyen magamba szippantottam.
- Csak nem vacsorát sütsz? - kérdeztem - Csakmert mennyei az illata! - vigyorodtam Meredith-re, majd kíváncsian vártam a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Meredith Sulez
Admin
Meredith Sulez


Hozzászólások száma : 309
Join date : 2011. May. 15.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : Fölösleges félni a sötétben, csak meg kell találni a villanykapcsolót!

Meredith & Sam :: Your love is my light Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meredith & Sam :: Your love is my light   Meredith & Sam :: Your love is my light Icon_minitimeKedd Jan. 24, 2012 6:02 am

Meredith & Sam :: Your love is my light 1.2435207TS1305301079218_slot100slotWide75ArticleFull

Meredith nem tudta eldönteni, hogy gyerekes-e a viselkedése vagy a szerelme Sam iránt olyan erős, hogy ennyi év után is éppen olyan hévvel, vággyal vágyik minden egyes érintésére barátjának. Kezdetekben ő volt a hűvös lány, aki nehezen nyílt meg, így a nyílt érintkezések sem voltak a számlájára írhatók, azonban a fiú mellett megtanulni, hogy az ilyesfajta érzéseit az embernek nem szabad magába fojtani, bátran kimutathatja, hogy mit érez. Ez van akkor is ha éppen fáj neki valami, de akkor is, hogyha boldog. Miután Elena Gilbert a tragikus események következtében elhunyt, Meredith nem volt hajlandó sírni, egyszerűen képtelen volt rá a belénevelt merevség hatására. Ugyanis az évek alatt azt tanították neki, hogy legyen erős és merev, de végül rájött, hogy ha nem elég rugalmas valami, akkor az könnyen kettétörik, és ő ennek a törésnek a szélén állt. Végül aztán az este, miután megbeszélték a dolgot Sam-mel kitörtek belőle a gyász könnyei, és levetette álarcát, hogy végre utat engedjen a benne elveszett gyermeknek, mely már vérzett a szíve. Szüksége volt erre, hogy egy kicsit más legyen, azóta azonban igazán önmaga csak Sam mellett tudott lenni, mert Ő az, aki előtt nem titkolózik. Nincs barátja vagy családtagja, aki mindent tudna róla, csak a fiú. És épp ezért fél, hogy egy ilyen teher túl súlyos a másiknak, de Ő sosem panaszkodott emiatt. Ez az egyik, amit a lány nagyon szeret benne. Azt a nagy szívét, ami érte él, s ő a sajátját kínálja cserébe. Nélküle már csak félember, és tudja, hogy a srác is így van ezzel.
- Túl sok minden nem történt, de képzeld összefutottam Loreen-nel, és egy jót beszélgettünk – újságolta Meredith egy halvány mosoly kíséretében. A lány évfolyamtársuk volt, de nem sokat beszéltek vele akkortájt, mondhatni mindannyiuknak meg volt a maga baja. Most azonban a lány miközben a hozzávalókat vásárolta a vacsorához összefutott vele a boltban, és valamiféleképpen egy beszélgetésbe elegyedtek. Kiderült, hogy Loreen csak most utazott haza a szüleihez, mert egyébként Washington-ban él, és mindjárt férjhez megy. Az ilyen pillanatokban jut eszébe Merry-nek, hogy Mystic Falls-ban mennyire más is az élet, mint a külső perem éleken. Itt az emberek sokkal hagyományosabb keretek között élnek, sokkal inkább egy család az egész., mint távolságtartó ismerősök, és éppen ezt szert a városban, ezért nem menne el semmi pénzért. No meg persze Sam miatt.
- Ó, köszönöm – nézett a lány meghatódottan a gyönyörű virágra, melyet a srác váratlanul előkapott. Hálásan mosolyodott barátjára, aki emiatt is tökéletes élettárs volt: sosem felejtette el az évfordulókat, a szülinapokat, nem késett a randikról, mindig pontos volt. Lehetne valaki ennél tökéletesebb? Kívánhatna-e maga mellé jobban Merry? Ez nagyon-nagyon kétséges épp ezért érzi magát hihetetlenül szerencsésnek. Letette a kis cserepes virágot a könyvespolc mellé egy üres helyre, és elhatározta, hogy még aznap keres neki valamilyen jó kis állandó helyet, ahol sok fényt kap.
- Ó, de igen. Vacsora készül – mosolyodott el szélesen a kérdésre, majd bevezette az étkezőbe Sam-et, és a szépen megterített asztalhoz kísérte. A díszítés illett a ruhájához. Lila volt a szalvéta, és az asztal közepén finom pezsgő állt ugyanilyen színű masnival körbekötve. Állítólag ez a szín az örök és el nem múló szerelem színe, ezért is választotta, hogy kifejezze, mennyire szereti a fiút.
- Jó étvágyat! – kívánta, miután letette az asztalra a még gőzölgő levest, és mert a srácnak és magának is belőle egy-egy adagot – Bent leszel ma is a tévében? –kíváncsiskodott Meredith mosolyogva. Imádta látni a barátját a városi TV-ben, aminek dolgozott. Persze olyankor nem, mikor balesetekről számoltak be, de ahogyan kiállt oda valahogyan mindig felvidította a lányt És a tény, hogy ott látta biztosította afelől, hogy jól van, és nem kell aggódnia.
Vissza az elejére Go down
Sam Williams
Admin
Sam Williams


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : I wanna be forever young

Meredith & Sam :: Your love is my light Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meredith & Sam :: Your love is my light   Meredith & Sam :: Your love is my light Icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2012 6:16 am

Meredith & Sam :: Your love is my light 3257c4ea36454ad59000feda4a1cd125

Kapcsolatunk Meredith-tel talán nem zökkenőmentesen indult, de azt kell, hogy mondjam, hogy nem ez számít. A szüleim is nagyon megkedvelték a lányt, miután bemutattam nekik valamikor még érettségi előtt. Nem volt bennük ellenszenv és nagyon boldogan mosolyogtak, amikor megismerhették akkori és mostani barátnőmet. Tudták, hogy milyen fontos volt nekem az a találkozó, ezért nem tettek fel semmilyen kellemetlen kérdést a lánynak. Tudom, hogy amúgy sem tennék, de ők talán már akkor is észrevették azt benne, ami segített abban, hogy kapcsolatunk eltartson idáig. Mentünk át nehéz eseteken, de ezekkel megküzdöttünk együtt, jóban-rosszban kiállatunk egymás mellett és nála jobb társat nem is kérhettem volna magam mellé. Belegondolni is furcsa volt, hogy mennyi véletlen folytán találkoztunk egymással azon a napon, amikor a bevásárlóközpontban vettem meg a napszemüvegemet. Volt benne akkor valamilyen érzés, amit azóta sem felejtek el, ahányszor Merry közelébe megyek. S talán sok szerencse van abban, hogy utána annyiszor találkoztunk egymással és barátság alakult ki köztük. A barátság pedig egy idő után szerelemmé nőtte ki magát, ami azóta is ugyanolyan lánggal lobog, mint azon a Grill-es estén, amikor szerelmet vallottam neki. Sosem felejtem el, hogy milyen érzésekkel álltak a nézők elé, akik mindig kíváncsian fürkészték az arcomat, hogy miért is énekelek. Nem tudták, hogy miért, kinek és mit éneklek, de mégis megtettem. És azt nem is bántam meg, máig sem, hiszen ha akkor nem tettem volna meg, akkor talán most nem is lennénk együtt. Ki tudja? Életünket néha mi, néha pedig a véletlen irányítja, de mi is beleszólhatunk. Csak mernünk kell megtenni, mert aki mer, az nyer.
Mosolyogtam a lány minden egyes mozzanatára és igazán szerencsésnek mondhattam magamat, hogy mellé szánt a sors. Talán lehetett volna másképp, talán van nála kedvesebb lány - amit nem nagyon hiszek Smile -, de úgy érzem, hogy ennek így kell lennie. Semmit sem változtatnák azon, ami életemben megtörtént. Nekem ilyen élet kell, ebben érzem jól magam és most már tényleg megtaláltam az utamat. Itt kell, hogy legyek, nem pedig máshol.
- Ó, igen? És miről beszélgettetek Loren-nel? - kérdeztem kíváncsian. Tudtam, hogy évfolyamtársam volt, de nagyon nem hiszem, hogy beszélgettem volna vele. Rémlik, hogy hogyan néz ki meg ilyesmik, de azért nem vagyok ebben olyan nagy. Megjegyeztem, hogy okos volt, kedves, de fogalmam sincsen, hogy azóta mi történt vele. Útjaink szétváltak, mint majdnem mindegyik érettségi után álló diáknak, de egy ilyen régebbi ismerőssel én is szívesen összefutok - Igazán nincs mit - feleltem a lánynak, aki hálásan megköszönte, hogy virágot hoztam neki. Ha lehet mondani, akkor mindig is szerettem kényeztetni a barátnőimet, ez alól pedig ő sem lehet kivétel. Talán furcsa egy sráctól, hogy emlékszik ilyen alkalmakra, de lehet, hogy ez az a különlegesség, ami megtetszett a lánynak. Nem tudom, de én tudnék jó pár dolgot felsorolni, ami miatt nagyon megkedveltem őt és lehet azt mondani, hogy tényleg azóta is bírom ezeket a tulajdonságait.
Eközben az étkezőbe sétáltunk, ahol minden lila volt. A terítő, a pezsgő masnija is, minden. Na, azt már nem tudom, hogy miért ezt válaszotta, gondolom, hogy a ruhája miatt, de tetszett ez az összeállítás. Elhelyezkedtem a székben, majd mosolyogva figyeltem, ahogy háziasszonyhoz méltóan kimeri nekem a levest.
- Köszönöm és jó étvágyat! - mondtam, majd egy kanállal meg is kóstoltam. Nagyon ízletes volt, egyszerűen mennyei és rég ettem már ilyen jót - Ez isteni! - kanalaztam még, de közben figyeltem kérdésére is. Igen, jól tudom, hogy mindig megnézi, hogyha a TV-ben szerepelek, sőt néha még én is kíváncsi vagyok rá. Igazából furcsa arra gondolni, hogy a munkám miatt jó sokan felismernek az utcán és kérdeznek tőlem egyet s mást. Általában viszont én kérdezgetek tőlük, hiszen kellenek a közvélemény-kutatások a médiában, úgyhogy ők csak utna szoktak kérdezni. Persze, az más dolog, hogyha tinilányok mondják, hogy láttak és mennyire bírnak. Mivel barátnőm van, így csak mosolygok, de semmi több. Hűséges vagyok és az is maradok. Nem mondom, hogy ez a srácok fő erénye, de nekem mindenképpen fontos, hogy kitartsak a másik mellett.
- Igen, bent leszek, úgyhogy majd kíváncsi leszek a véleményedre - kacsintottam a lányra játékosan. Igen, lehet, hogy az évek teltek, de szívem mélyén még mindig van bennem egy kissrác, aki néha kitör belőlem. Persze nem túlságosan, de ez úgy tűnik, hogy őt nem zavarja - És, hogy áll a vámpírvadászat? - tettem fel a már átlagosnak tűnő kérdést, de remélem, hogy ez nem túlságosan zavarja Meredith-t. Elfogadtam, hogy vámpírvadász, s bele is egyeztem, de mint minden fiú, azért én is nagyon féltem, amikor esténként eljár. Téynleg féltem.
Vissza az elejére Go down
Meredith Sulez
Admin
Meredith Sulez


Hozzászólások száma : 309
Join date : 2011. May. 15.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : Fölösleges félni a sötétben, csak meg kell találni a villanykapcsolót!

Meredith & Sam :: Your love is my light Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meredith & Sam :: Your love is my light   Meredith & Sam :: Your love is my light Icon_minitimePént. Jan. 27, 2012 5:08 am

Meredith & Sam :: Your love is my light 1.2435207TS1305301079218_slot100slotWide75ArticleFull

Csodálatos volt a pillanat, mikor Meredith rádöbbent, hogy a Sam-mel való barátsága nem csak az, aminek hitte: barátság, mert az idők folyamán átalakult valami szebbé, gyönyörűbbé, mely épp oly rémisztő tudott lenni olykor, mint megfoghatatlanul csodálatos. Rémisztő, mert valaki másért is aggódsz, mert olyan fontos neked, hogy nem tudnád elképzelni nélküle az életet, és nem is akarod. Mintha nem is lenne nap, melyen nem találkozol vele – szerencsére ilyen nincsen túl sok az esetükben. Nélküle minden más lenne: üres és sivár, ő lehet életet ebben a házba, melyet általa nevezhetnek otthonnak. Mosolyt csal az arcra, felvidít, mikor kell, és felszárítja az el nem ejtett könnyeket is. S miből indult? Barátságból, s bár sokan cukkolták őket ezzel, Meredith sokáig maga sem merte elhinni, hiába állítja a mondás: a szerelem csupán egy barátság, mely lángra kap. Igazi tűzzel ég azóta is, nem csak szikrák hamvai maradtak utána, hanem tovább fokozódott, és mikor már mindenki azt hitte, hogy a gyerekszerelem lecseng felváltotta egy még erősebb: az igazi, életeken átívelő szeretet. Meredith mindig is ilyet szeretett volna magáénak tudni, de csak a barátja mellett ébredt rá, hogy milyen is ez. És neki ez így pont megfelelt.
- Semmi különösről. Unalmas csajos témákról. Azzal mégsem kezdhetem a beszélgetést, hogy „Hé, szia! Képzeld belőlem vámpírvadász lett, és mi van veled?” – jegyezte meg Merry halvány mosollyal az arcán, majd legyintett, és mivel amúgy sem szoktak egymás előtt titkolózni, azért beavatta, hogy miről volt szó: - Nem sokára férjhez fog menni, pedig alig fél éve ismeri a barátját. Egyébként elköltözött Waashington-ba – ismertette a lány a Loreen-nel kapcsolatos tudnivalókat, majd miután átvette a virágot az7 étkezőbe érve már nem si számított az, hogy egyikük másikuk mit csinált délután, sokkal fontosabb volt az este, sé a tudat, hogy végre együtt lehetnek. Kettesben. Ritka pillanatok, mikor megengedhetik maguknak az ilyen idilli békét. Néha elmennek egyik vagy másik családhoz, sőt eljárnak a régi közös barátaikhoz is. Mer még mindig tartja a kapcsolatát Caroline-nal, aki nem régen tért vissza a városba, és még mindig éppen olyan 17 éves volt, mint öt évvel korábban. Meredith maga sem tudta mit gondoljon a dologról. Vámpírvadászat ide vagy oda, a legjobb barátnőjét csak azért sem karózza meg. Néha azonban látta a lány szemében, hogy nem bánná a halált, olyan elvetemült pillanatokban, mint mikor Elena élettelen teste fölött sírt. Akkor nem akart életben maradni, sokan mások sem, de előbb-utóbb mindenki túltette magát a dolgon. Kénytelen volt, mert az élet megy tovább a maga medrében, senki és semmi nem tud ezellen tenni. Az pedig csak rontaná a helyzetet, ha valaki kimarad mindenből, mert elzárja magát a külvilágtól, s csak saját keserves magányával együtt él. Ám nem szabad elfeledkezni a halottainkról. Elena Gilbert hősi áldozata okozta gyász ott él mindannyiuk szívében, és vele együtt a hála, hiszen nélküle Klaus még mindig élne. Most viszont nyugodalom van.
- Neked is! – biccentett Mer arra, hogy a fiú jó étvágyat kívánt, majd halvány mosollyal vette tudomásul, hogy ízlik neki az étel. Szíve örült, hogy sikerül valakit boldoggá tennie, mert nem vallotta magát annak a fajta lánynak, akinek álma, hogy férjhez menjen, gyerekeket szüljön, aztán pedig mint háziasszony otthon tevékenykedjen. Nagyobb céljai voltak, ambiciózusnak nevelték, de nem vetette ezt meg… Samuel mellett nem. Érte bármit megtett volna.
- Alig várom – mondta széles mosollyal Meredith arra, hogy látni fogja a tévében barátját. Érdekes szokás, hogy megnézi a nem élő adások visszajátszását is, de valahogy sosem tudott beleunni Sam látványába, egyszerűen nem volt olyan, hogy belőle „elég”.
- Sehogy. És ez jó jel. Már elég rég óta semmi mozgás sincsen a városban – válaszolt Meredith nyugodtan a kérdésre, és elgondolkozott azon, hogy mennyire abszurd vacsora téma ez. Ám örült, hogy barátja ilyen komolyan és felelősségteljesen tudja ezt venni, ráadásul nem is irtózik tőle, és elfogadja a lány döntését, nem próbálja meg lebeszélni. Ez sokat jelentett Merry-nek. – Te tudsz valamiről? – érdeklődött, hiszen mivel Sam a Tv-nek dolgozik, így értesülhet titokzatos állattámadásokról, mely háttérében valójában a vérszívók állnak. De reménykedjünk abban, hogy nincs erről szó.
Vissza az elejére Go down
Sam Williams
Admin
Sam Williams


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : I wanna be forever young

Meredith & Sam :: Your love is my light Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meredith & Sam :: Your love is my light   Meredith & Sam :: Your love is my light Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2012 4:36 am

Meredith & Sam :: Your love is my light 3257c4ea36454ad59000feda4a1cd125

Furcsa volt hallani, hogy Loreen máris férjhez megy. Nem mintha az zavart volna, hogy csak fél éve ismerte a barátját, de nekem mondjuk ez meg sem fordult a fejemben. Na jó, talán párszor, de remélem, hogy Meredith nem fojtana meg, hogyha azt mondanám, hogy én még nem tervezem a házasságot. Félreértés ne essék, nagyon is szeretem őt, sőt mindennél jobban, de nem érzem még magamat elég késznek rá. Sok mindent kéne még ahhoz tennem, hogy azt mondhassam, hogy jó férj lennék, úgyhogy még várhatunk. Először is beszélnem kéne a lány rokonaival és még a szüleimet is jó lenne, hogyha megkérdezném erről. Ez az öt év bizony már megmutatta, hogy mi jól tudjuk átvészelni a kapcsolatunkban levő problémákat, de még azt hiszem, hogy kicsit elkötelezettebbnek kéne lennem a poszt betöltéséhez. Persze, amikor az ember belegondol abba, hogy „mi lenne, ha”, akkor tud dönteni, de előtte nem. Meg kell, hogy mondjam, hogy én is ilyen helyzetben vagyok, de ezzel még várhatunk. Végül is még csak 23 éves vagyok, nincs mit siettetni. Viszont hagyjuk ezt a témát, úgy érzem, hogy korai még erről beszélni. Egyszóval kicsit érdekesnek tartottam, hogy Loreen élete ennyire megváltozott az elmúlt öt évben. Nem mintha az enyém nem, de hirtelen rádöbbenni, hogy ez már mindennapi, s nem olyan, mint az első munkanapon, az furcsa. Minden olyan gyorsan történt, mintha csak nem is én irányítottam volna azt, hanem az út sodort volna magával. Az idő gyorsan szállt, bármennyire is szerettem volna némelyik pillanatban megállítani, de úgy gondolom, hogy a célomhoz értem. Mindent megtettem, amit kellett és most boldog napokkal a hátam mögött kijelenthetem: hogy igazi felnőtt lettem.
- Ó, hát Loreen úgy tűnik, hogy nem unatkozott az elmúlt években – jegyeztem meg mosolyogva, miközben a levest fogyasztottam el. Igaz, ami igaz, Merry-nek mennyei vacsorát sikerült összehoznia, úgyhogy érdemes volt fáradoznia. Legalábbis remélem, hogy azért nem hajtotta túlságosan magát, de én boldog vagyok mellette. És nem is szeretnék mást választani az oldalamra. Soha. Nem tudnám most már elképzelni nélküle az életem, de nem is kell. Hogyha még ennyi, szép évünk lesz együtt, akkor kijelenhetem, hogy én leszek a világ legboldogabb és legszerencsésebb embere.
- Nem, én sem hallottam semmiről – töprengtem el, majd tovább folytattam – Mostanság semmi természetfeletti lényről nem szereztünk tudomást – mondtam a lánynak egy halvány mosoly kíséretében, hiszen így legalább ő is megnyugodhatott. Ő is, de én mindenképpen nyugodtabb vagyok, hogyha tudom, hogy minden éjszaka egy ilyen vámpírral nem találkozik, aki az életére akar törni. Szörnyű belegondolni is, hogy ilyesmi van, pedig minden este eljár, s megkönnyebbültebb is vagyok, hogyha épségben jön haza. Higgyétek el, hogy annál hálásabb sosem vagyok, hogy hallom a lépteit, amikor valamikor az éjszakai órákban kinyitja az ajtót. Mindig óriási kő gurul le a szívemről.
- És, hogy vannak a családtagjaid? Nem hiányolnak otthon? – kérdeztem kíváncsian és közben végig a lány arcát fürkésztem. Én nagyon örültem neki, hogy összeköltöztünk és szerencsére a szüleimnek sem volt semmi kifogása ez ellen. Azt mondták, hogy legalább megtudom, hogy milyen is a való élet, amikor én is segítek a takarításban, mosásban, főzésben, egyszóval mindenben, amiben egy srác is segíthet a barátnőjének. Azt már nem tudhatom, hogy mit szólnak ehhez Meredith szülei, de ha engedték ezt, akkor szerintem nem nagyon lehetett ellene kifogásuk. Úgy gondolom, hogy zökkenőmentesen megy az együttélés. Nincsen kosz, rendetlenség, minden olyan, mint egy normális lakásban. Igaz, hogy csak ketten lakjuk, de szerintem ahhoz képest nagyon hangulatos kis hely. Itt mindenünk megvan, amire szükségünk van, úgyhogy nem is kell máshová mennünk. Persze néha meglátogatjuk a családtagjainkat, hiszen már nekik is hiányoznak, de éljük életünket együtt. Ketten.
Vissza az elejére Go down
Meredith Sulez
Admin
Meredith Sulez


Hozzászólások száma : 309
Join date : 2011. May. 15.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : Fölösleges félni a sötétben, csak meg kell találni a villanykapcsolót!

Meredith & Sam :: Your love is my light Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meredith & Sam :: Your love is my light   Meredith & Sam :: Your love is my light Icon_minitimeVas. Jan. 29, 2012 11:59 pm

Meredith & Sam :: Your love is my light 1.2435207TS1305301079218_slot100slotWide75ArticleFull

Meredith elmosolyodott Sam megjegyzésén, miszerint Loreen nem unatkozott az elmúlt években. Nos, egyikük sem. Azok legalábbis biztos nem, akik fejvesztve menekültek el innen, távol a várostól, hogy még a legkevesebb közük se lehessen mindehhez, ami ide köti őket: a természetfelettihez és a gyászhoz, melynek fekete fátylát nem mossa le egyetlen vihar sem. Örökké verni fogja az eső a lelkek háztetejét. Meredith azonban nem futott el semmi elől, elege van a menekvésből, abból, hogy a saját vagy mások igaza elől menekül, hogy nem látja meg azt, amit kellene, és nem teszi azt, amit illene,.Ezen változtatott, megacélozta magát, és maradt. Ellenben Caroline-nal, Bonnie-val, Matt-tel és Jeremy-vel. Egyetemi ürüggyel léptek le mindannyian, kivéve Care-t, és a lány nem is hibáztatja őket emiatt, ám van különbség aközött, hogy olyan elől menekülsz, amit ismersz vagy ami fantom, és előbb-utóbb úgyis utolér. Az emlékeket ki lehet törölni, erre tökéletes példa a vámpírok igézése, de a fájdalom, a tompa üresség nem múlik el. Mindig ott lesz, és mint féreg eszi be magát a lelkedbe, csak akkor szabadulsz meg tőle, ha gyökerestül kiirtod a problémát. Szembe kell nézni vele, máskülönben magával ránt a mélység, és nem csábít soha a felemelkedés.
- Az jó. Igazán jó – bólogatott Meredith mosolyogva, és örült, hogy tényleg nincsen semmilyen természetfeletti mozgás környéken a közelmúltban. Mintha minden lenyugodott, lecsillapodott volna az elmúlt öt évben. De megnyugodniuk nem szabad, mert ezek a gonosz lelkek nem nyugodnak, s gonosz soha sem lelhet békét, így nem hagyja, hogy másnak jusson belől. Ébernek kell lenniük, és nyitott szemmel járniuk. Ezért bolyong céltalanul, s nyomok nélkül is a városban éjszaka a lány, mert máskülönben nem tudna nyugodtan aludni és biztonságban tudni szeretteit. Márpedig Sam-nél nincs számára fontosabb.
- Jól meg vannak. Anyu unatkozik, úgyhogy egész nap a kertben van mostanság, apa pedig szokás szerint panaszkodik a főnökére. Olyanok, mint a normális 40-esek. Nem régen meglátogattam őket – mesélte a lány elgondolkodva, és megfordult a fejében, hogy vajon ő tud- majd ilyen normálisan élni. Túl tud-e lépni valaha a hivatásán, és normális ember módjára élni, mintha nem lenne gondja a természetfelettivel. Egyáltalán megéli azt?
- Hozhatom a főételt? – kérdezte Mer, miután látta, hogy nem csak a sajátja, de a barátjának a tányérja is üres. Az igenlő választ követően felállt, és kivitte a konyhába a tálat, csakhogy hozhassa helyette a fő fogást. Sült pulykacombokat készített sajtos mártásban tésztatálon. Kicsit érdekesnek hangozhat, de a recept viszonylag egyszerű volt, pompásan néz ki, és remélhetőleg finom is. A már előre kipakolt adagokat a két tányér hátán hordozva kivitte az étkezőbe, és az egyiket lerakta a fiú elé, majd a másikat a saját helyére. Éppen leült volna, mikor valaki csöngetett.
- Várunk valakit? – tette fel a költői kérdést Sam-nek meglepve, mert ő maga nem számított vendégre. Megrántotta a vállát, majd elindult a bejárati ajtó felé, hogy kinyissa azt. Szinte érezte a hátán Sam kíváncsi tekintetét, miközben elfordította a zárat, és szélesre tárta az ajtót. Meghökkenve tapasztalta, hogy egy idegen áll vele szemben. Magas, lebarnult bőrű fiatalember volt. Szemében megfejthetetlen tűz csillogott, barna haja kócosan lógott a válláig, és mosolya titokzatos volt. Meredith-nek rossz érzés futkosott tőle a hátán, de azért kedves mosolyt erőltetett magára.
- Segíthetek? – tudakolta udvariasan, mint ahogyan az jó házigazdához illik. Az idegen még inkább elvigyorodott.
- Az majd elválik, Meredith – mondta hideg éllel a hangjában.
- Ki vagy te, és mit akarsz? - Meredith hátrált egy lépést, amint a fiú, hiszen nagyjából egyidős lehetett velük beljebb lépett. Csak három lépés kell hátra, és ott lesz a keze ügyében az íjpuska… Csak három lépés. És akkor minden olyan gyorsan történt: az ismeretlen becsukta az ajtót, miközben a lány falig hátrált, miközben intett Sam-nek, hogy maradjon a fedezékben. Mikor az idegen neki háttal állt, Meredith meglátta a saját hűvös és amásik száímtó arckifejezését a falra akarsztott tükörben, és elállt a lélegzete: ugyanaz az arcforma, ugyanaz a szemszín.
- Christian… – suttogta elhaló hangon, és minden szín kifutott az arcából.
- Örülök, hogy végre találkozhatunk, hugicám – vigyorodott el a fiú, miután megfordult. Meredith szemtől szemben állt az ikertestvérével, és ez a találkozás közel sem úgy sült el, ahogyan tervezte.
Vissza az elejére Go down
Sam Williams
Admin
Sam Williams


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : I wanna be forever young

Meredith & Sam :: Your love is my light Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meredith & Sam :: Your love is my light   Meredith & Sam :: Your love is my light Icon_minitimeHétf. Jan. 30, 2012 5:15 am

Meredith & Sam :: Your love is my light 3257c4ea36454ad59000feda4a1cd125

Az én szüleim sosem féltettek attól, hogy majd nem fogok jól boldogulni a nagyvilágban. Mondhatni, hogy mindenre megtanítottak, amire lehetett, s volt olyan, amire én magam jöttem rá. Emlékszem még arra, hogy mi volt akkor, amikor hat évesen először elindítottam a mosógépet! Majdnem úszott utána a fürdőszoba, de szerencsére még időben észrevettük, hogy valamilyen furcsa, ismeretlen hangok jönnek a helyiség felől. Még mindig emlékszem anyukám pillantására! Hát igen, azóta kicsit jobban kiigazodok az ilyen tárgyak körében. Ma már teljes biztonságban főzök-sütök és még eddig nem is égettem oda semmit. Tudok mosni, vasalni, akkor főzni is és természetesen törölgetni is. Igazából a szereléssel sincsen semmi bajom, hiszen ha valami elromlott vagy javításra szorul, akkor én szívesen megszerelem, de eddig erre még nem volt példa. Nemrég költöztünk ide, úgyhogy eddig nagyon semmivel sem volt nagyobb gondunk, amit nem tudtunk volna megoldani. Természetesen itt van Merry is, hogyha valami baj van, de ketten pedig csak meg tudjuk oldani a problémát. Úgy tűnik, hogy a sikeres nevelésnek köszönhetően könnyű az élet közös otthonunkban, de az is jó, hogy számíthatunk a másikra. Hogyha nem lenne Meredith, akkor nem is tudom, hogy most mit csinálnék. Hűséges típus vagyok, de általában nem miattam megy szét a kapcsolatunk azzal a lánnyal, akivel együtt járok. Igaz, hogy volt néhány eset, amikor igen, de akkor is nyomós okom volt rá. Úgy gondolom, hogy rám mindig lehet számítani, legyen szó bármiről! Én ott vagyok bárhol, bármikor, amikor szükség van rám.
- Hát, igen. Az én szüleim is nagyjából ilyen dolgokkal vannak elfoglalva, de még mindig szívesen látnak téged is, ha esetleg egyszer arra gondolnál, hogy átmész hozzájuk – mosolyogtam a lányra, hiszen meg is tudom őket érteni, hogy miért nem kötöttek bele abba, hogy Merry néha hozzájuk is átlátogasson. Ahogy mondták még öt évvel ezelőtt: „ilyen angyali lányt bármikor szívesen látunk”, persze ezt anya mondta, de apa is megjegyezte, hogy tudja, hogy ez egy komoly kapcsolat lesz. Kettejük közül inkább ő az, aki tényleg szeret tanácsokkal ellátni, hogy majd ha megtalálom az igazit, akkor mit tegyek. És szerintem megtaláltam az igazit, úgyhogy nem kell tovább keresgélnem. Én már megtaláltam azt a lányt, aki igazán megdobogtatja a szívemet.
- Persze, hozhatod – mosolyodtam, mikor megkérdezte, hogy hozhatja –e a főételt. Hát igen, miközben elbeszélgettük az időt, már a levest is elfogyasztottuk. Gyorsan szaladnak a percek, látszik. Viszont ezt a napot nem hiszem, hogy bármikor el fogom felejteni, hiszen nem mindennap ünnepel az ember 5. együtt töltött évet. Visszanézve furcsa, hogy ilyen sok mindent megéltünk együtt, de örülök neki, hogy aznap szerencsésen összetalálkoztunk a bevásárlóközpontban. Gondolatomból a csengő hangja rántott ki. Nem hittem, hogy várunk valakit, de úgy tűnt, hogy barátnőm sem így gondolja, különben nem tette volna fel a kérdést.
- Nem, én nem tudok róla – feleltem és kíváncsian tekintettem az ajtó felé, hogy ki lép be rajta. Egy férfi volt, akinek a pillantásától még a szőr is felállt a hátamon. Ki ez? Kérdeztem magamban, hiszen fogalmam sem volt, hogy ki az illető. Csak a legrosszabb rémálmaimban találkozhattam volna ilyen személlyel, de az sem történt még meg. A srác pedig valamilyen idióta ötlettől vezérelve belépett és becsukta maga mögött az ajtót, amit nem tudtam mire vélni. Meredith viszont azt mutatta, hogy jobb lesz, ha nem avatkozom közbe, de hát fogalmunk sem volt, hogy ki lehet az. Mármint nekem nem, mivel ő felismerte a férfit, aki ott állt a házunk előszobájában. Vámpír nem lehet, hiszen a lány azt mondta, hogy őket csak az engedélyünkkel lehet belépni, úgyhogy kicsit megnyugodtam. Az a tény viszont eléggé érdekesnek bizonyult, hogy Christian – mint kiderült – húgának szólította a barátnőmet. Kezdtem kicsit összezavarodni, hiszen arról nem tudta, hogy van testvére.
- Elnézést, hogy beleszólok, de nem világosítanátok fel? – kérdeztem kicsit értetlenül. Mégis milyen kérdést tehettem volna fel, ha éppen akkor derült ki, hogy Merry-nek van egy bátyja, aki úgy tűnt, hogy csak akkor tűnt fel? Kezdtem teljesen összezavarodni.
- Sam Williams vagyok, Meredith barátja – mondtam, majd felvont szemöldökkel vártam a választ.
Vissza az elejére Go down
Meredith Sulez
Admin
Meredith Sulez


Hozzászólások száma : 309
Join date : 2011. May. 15.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : Fölösleges félni a sötétben, csak meg kell találni a villanykapcsolót!

Meredith & Sam :: Your love is my light Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meredith & Sam :: Your love is my light   Meredith & Sam :: Your love is my light Icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 3:51 am

Meredith & Sam :: Your love is my light 1.2435207TS1305301079218_slot100slotWide75ArticleFull

Meredith hálás volt a Sorsnak, a Mindenhatónak vagy nevezzük bárminek is a felettük uralkodó Erőt, hogy egy olyan fantasztikus srác mellé, mint Sam, nagyszerű após illetve anyósjelölteket kapott, hiszen eleinte tartott attól, hogy a fiú szülei távolságtartóan fogják majd kezelni, de azok a felnőttek, akik felnevelték Sam Williams-t éppen olyan jó emberek voltak, mint ő. Merry utána ostobának is érezte magát, amiért megfordult a fejében, hogy nem így van. Hamar jóban lett mind a fiú édesapjával, mind édesanyjával, de főként a nővel szokott beszélgetni, és nagyon kellemesnek találta azokat az órákat, mikor órákon keresztül csak Sam volt témán. Persze a srácnak arról nem kell tudnia, de kibeszélték már a rossz szokásaitól kezdve a gyermekkori bájáig. Meredith mindent tudni akart róla, és ha volt olyan, amit szeméylesen tőle nem tudhatott meg, akkor azt kiszedte az anyukájából. Nos, mert nem biztos, hogy azt szívesen megosztotta volna vele a fiú, hogy az óvodában miket művelt. Mindenesetre nagyon sok érdekes információt szerzett így a lány, de még sosem élt vissza vele, és a srác is tisztában volt azzal, hogy az anyja és barátnője rajta kívül kevén dolgon szoktak ilyen hosszan beszélgetni.
-Nos, a közeljövőben lehet róla szó. Még a félév kezdete előtt mindenképpen tiszteletemet teszem – mondta a lány mosolyogva. Örült, hogy barátját sem feszélyezi a gondolat, hogy őt egyedül hagyja a szüleivel. A Sulez-szülők mások voltak, Merry nem szívesen hagyta volna egyedül a fiút velük, mert amilyen spanyol temperamentummal rendelkezik Nando és Gabriella képesek kikergetni a világ végére is a fiút... Nem is beszélve a veszélyesen csípős véres hurkáról, ami az anyja specialitása volt, és minden vendéggel megkóstoltatta.
A leves azonban egyáltalán nem volt sem specialitás, sem véres vagy csípős, de attól még jó volt, legalábbis Sam véleménye szerint, és a lány is büszke volt rá. Hamar el is fogyasztották az adagjukat, és a következő fogás következett. Mielőtt azonban annak nekiállhattak volna, valaki csengetett, és eleinte egyikük sem tudta ki lehet az, majd mikro Meredith rádöbben, mintha egy rossz álomba csöppent volna... Elveszett, de ezzel megkerült ikertestvére állt előtte teljes életnagyságban... Christian.
„Elnézést, hogy beleszólok, de nem világosítanátok fel?” hallatszott Sam összezavarodott hangja, mire mind a hirtelen megjelenő sötéthajú srác, és mind Meredith felé fordultak. A fiú illedelmesen bemutatkozott, és várta a választ. Barátnője legszívesebben ott helyben egy székhez kötözte volna, és kulcsra zárt ajtó mögé zárta volna csakhogy ne eshessen bántódása, de nem tehette. Viszont azzal, hogy Sam így kitálalt Christian előtt zsarolhatóvá váltak mindketten, a legjobb az lett volna, ha csöndben marad. De ezt azért mégsem várhatta el tőle. Minden normális ember úgy cselekedett volna, mint ő ha a helyébe került volna. Ráadásul Christian is csak egy ember, hiszen be tudott jönni az ajtón behívás nélkül, bár Meredith leginkább arra számított, hogy megtorpan a küszöb felett. Viszont az, hogy nem vámpír, nem jelenti azt, hogy nem veszélyes. Könnyedén lehet az ennek ellenére, és Merry félt, hogy kimutatja a foga fehérjét.
- Ó, örvendek, sógorjelölt! Christian Sulez vagyok, Meredith ikertestvére – fordult a srác a másik fiú felé, és illedelmesen a kezét nyújtotta felé, mint bemutatkozáskor szokták. Teljesen úgy viselkedett, mintha ez normális lenne, ám Meredith egyáltalán nem érezte annak. Ahogyan kiszáímtóan tette a lépéseket a fiúja felé, kezdett félni. Ösztönösen megmarkolta a háta mögött az íjpuskát, és készen állt arra, hogy előrántsa, ha szükség lenne rá. – Én ezzel nem fáradnék, húgi! Ugyan minek ez az ellenszenv? – fordult hűvösen a lány felé Christian, és Meredith-ben meghűlt a vér. Olyan könnyeden formázta a szavakat, mintha csak csevegnének.
- Mit akarsz? Mit keresel itt? – kérdezte a lány kimérten.
- Valamit valamiért, nem igaz? Hm... Csak nem pulykát érzek? Isteni! Csatlakozhatok? – tette fel a kérdést, de csupán formalitás kedvéért, leült, és maga elé húzta az egyik tányért.
- Sam, segítenél még egy adagot hozni? – erőltetett magára a lány olyan mosolyt, mintha semmi baj sem lenne, majd kisietett a konyhába a barátjával együtt – Most jól figyelj rám! – vette suttogóra a hangját, mikor odaértek, és szembenézett Sam-mel: - Soha életemben nem láttam még őt. Három éves voltam, mikor Klaus elrabolta. Klaus... emlékszel még rá, hogy ki ő? Fogalmam sincs, mit akarhat Christian éppen most, éppen tőlünk, de biztos vagyok benne, hogy semmi jót! Légy résen!
- Hol maradtok? Isteni ez a tészta, húgi! – szakította félbe a lányt az étkezőben ülő srác bekiabálása.
- Szeretlek! – mondta Meredith félve, hogy ez lesz az utolsó alkalom, majd szedett még egy tányért, és visszaindult az étkezőbe... talán a végzetük felé.
Vissza az elejére Go down
Sam Williams
Admin
Sam Williams


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : I wanna be forever young

Meredith & Sam :: Your love is my light Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meredith & Sam :: Your love is my light   Meredith & Sam :: Your love is my light Icon_minitimePént. Feb. 03, 2012 6:56 am

Meredith & Sam :: Your love is my light 3257c4ea36454ad59000feda4a1cd125

Azért válaszottuk ezt a környéket, mert csendes, nyugodt, békés és ami a legfontosabb, hogy otthonos. Természetesen a szomszédok is nagy szerepet játszottak benne, ha lehet így mondani, hiszen kedvességük előresegített abban, hogy kiválasszuk ezt a helyet otthonunknak. Minden tökéletes itt, kívánni sem lehetne jobbat, hiszen az embernek az a legfontosabb, hogy jól érezze magát a saját lakásában, s ezt a helyet nekünk sikerült szerencsésen megtalálnunk. Nem mondom, hogy nem kerestük egy ideig, de megérte. Nekem semmi bajom vele, s úgy tűnik, hogy Meredith is ezen a véleményen van, hiszen nem látszik rajta, hogy baja lenne valamivel is. Reménykedjünk benne, hogy nem fognak ellenünk fordulni az elektronikus tárgyak sem, s akkor pedig tényleg minden olyan lesz, ahogy szeretnénk. Igazából nem gondoltam volna rá, amikor tinédszer voltam, hogy ilyen lesz majd, amikor saját lakásban lakom, amit meg is osztok mással, de ilyen az én életem. Sikerült hamar felnőnöm különböző okonak köszönhetően, de nem bánom. Néha persze tudok gyerekes is lenni, de ki nem érti meg? Mindenki volt gyerek, tehát mindenki tudhatja, hogy jó néha ma is annak lenni. Persze én ilyen vagyok, tehát már 17 évesen is tudtam néha komolytalankodni, de jó, hogy most is megtehetem. Nem mintha nem tehetném, de tök jó, amikor te is jól érzed magad, s ezáltal mások is. Szerintem szerencsésnek mondhatja magát valaki, ha tud őszintén is kisgyerekként viselkedni. Ez persze csak személyes vélemény, de úgy hiszem, hogy mindenkinek boldognak kéne lennie és mindenkinek joga van nevetni.
Szóval, amiket az előbb gondoltam, az most egy kicsit megváltozott. Nem mondhatni, hogy most éppen nyugodt és békés a házunkban. Kiderült, hogy Merry-nek van egy bátjya, akit rejtélyes módon úgy tűnik, hogy annyira nem kedvel, s nem is nagyon szimpatikus személy. Mit ne mondjak, azért valamivel szimpatikusabb és kedvesebbnek tűnő srácra gondolnék, hogyha a barátnőm testvéréről lenne szó. Jegyezzük meg, hogy eddig még csak nem is hallottam felőle, úgyhogy képzelhetitek, hogy mennyire jó helyzetben voltam. És most pedig megtudtam, hogy ikertestvérek is, úgyhogy azért valamilyen hasonlóságnak kellett volna lennie köztük. Viszont a szemükön kívül én mást nem nagyon vettem észre. És nem is voltak jó viszonyba, mint a beszélgetések alapján kivettem. Hát, most belecsöppentem egy egész testvérviszályba! Így természetesen örültem neki, amikor kihívott a lány, s én csak követni tudtam őt.
- Klaus…igen, rémlik – feleltem komolyan, miután egy kis ideig elgondolkoztam – Értem, szóval nagyon te sem tudsz többet róla, mint én – térképeztem fel a helyzetet, miközben próbáltam minden egyes mozzanatra odafigyelni. Talán többet kellett volna tudnom arról, hogy a barátnőmnek milyen a családja, de nem kérdeztem rá nála. Hihetetlen, hogy mindennek éppen az ötéves évfordulónkon kell kiderülnie, amikor semmi problémánk nincsen. Persze az sem lenne jobb, hogyha egy hét múlva derülne ki, de ez mégis csak elég rossz időzítés. Oké, fel tudom fogni, meg tudom érteni, de így sem tudom, hogy mit várhatok Christian-tól. Nem nagyon hasonlít Merry-re, úgyhogy nagyon nem várhatok tőle ugyanolyan reakciót, mint barátnőmtől.
- Értem. Én is szeretlek! – feleltem a lánynak komolyan. Láttam, hogy fontos neki ez, s tudtam is, hogy ezt most nem szabad elkomolytalankodnom, így segítettem neki visszavinni az ételt. Leültem a sráccal szembe, de fogalmam sem volt, hogy mit várhatok, ezért kedvesen megkérdeztem.
- Szóval, mi járatban vagy errefelé? – kérdeztem, hátha kapok valami hasznos választ. Ebben nagyon reménykedtem.
Vissza az elejére Go down
Meredith Sulez
Admin
Meredith Sulez


Hozzászólások száma : 309
Join date : 2011. May. 15.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : Fölösleges félni a sötétben, csak meg kell találni a villanykapcsolót!

Meredith & Sam :: Your love is my light Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meredith & Sam :: Your love is my light   Meredith & Sam :: Your love is my light Icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2012 8:28 am

Meredith & Sam :: Your love is my light 1.2435207TS1305301079218_slot100slotWide75ArticleFull

Meredith úgy érezte, mintha egy romantikus filmből hirtelen egy pszichothrillerbe csöppent volna, pedig ha élete filmjét kellene megválasztani, akkor bármennyire is unalmas lehet, sokkal szívesebben döntene a nyugodt élet mellett, ha Sam azzal együtt jár. Ebbe az életbe azonban egy Christian féle testvér nem fér bele. Hogyan is férhetne, hiszen mindennel ellentétes, ami a békességgel egyenlő! Mikor megtudta a létét, kiakadt, ráadásul számára nem csupán egyszerűen "meghalt" a fiú, hanem olyasvalaki rabolta el, akinek a kezén száraz Elena halála. Persze nem közvetlenül, de akkor is. Hiszen ha nincsen ez a pszichopata, akinek Elena vére kell ahhoz, hogy hibriddé váljon, akkor minden ment volna a medrében, és a lánynak az lett volna a legnagyobb problémája, hogy válasszon a Salvatore testvérek közül, azonban az élet más kártyákat adott. És a leosztás nem Mystic Falls-nak kedvezett. Bár megszabadultak egy gyilkostól, az ő oldaluk is adózott. Ahogyan a lelkek mondták: az egyensúly fontos, ezért nem segítettek Bonnie-nak, mikro kétségbeesetten megpróbálta barátnőjüket visszahozni az elők közé. Ezért maradtak mind egyedül. Szétszéledt a társaság, mert mindig is Elena volt az, aki egyben tartotta az egészet. Egyedül Meredith és Sam maradtak együtt. S fognak is, szerette volna hinni a lány.
"Szeretlek" ez a szó oly ritkán hangzott el köztük, mert sokkal inkább tettekkel mutatták meg a másiknak, hogy az mennyire fontos nekik, de most mégis szükségét érezte a lány annak, hogy elmondja. Mikor visszavitték a ráadás tányért az asztalhoz, és leültek ketten az asztalhoz Christian mellé. A négyzet alakú kis asztalnál a két fiú szemben ült egymással a lány pedig közöttük. Ilyen helyzetben egy vámpírvadásztől óvatlanság lenne, ha nem tett volna előkészületeket, még akkor is ha biztos, hogy ezúttal nem vámpírról van szó. Merry még a konyhában egy kést csempészett a szoknyája alá, a harisnyafelkötőjéhez csatolva. Kicsit régimódi megoldás, de hát ez a ruha nem nagyon enged más megoldást. Remélte, hogy Sam-et nem zavarja a dolog. Hiszen mégiscsak furcsa lehet a barátnőjét látni, amint így viselkedik. Azonban megszokhatta már hogy ő más, mint a többiek. És most már láthatja, hogy a családja miért más: például Christian miatt.
- Egyértelmű, nem? Beugrottam a húgomhoz, hogy közöljem vele, hagyjon fel a vadászattal, mert én meg pár természetfeletti barátom a városban szeretne letelepedni - válaszolt számító lassúsággal Christian két falat közt, mire a testvére nagyot nyelt, mert érezte a srác szavaiban a fenyegetést, és aggódóan pillantott össze Sam-mel. Vajon azért küldték Christian-t, hogy példát tanúsítjon, amennyiben nem akarna leállni? Meddig lenne képes elmenni? Bántaná is őket?
- Miért? Miért pont Mystic Falls? - kérdezte a lány, és ujjai közé zárta a villát, de nem tudta rávenni magát, hogy nekikezdjen a főételnek. Túl sok kérdés gyötörte, és valahogyan nem tudott az ételre gondolni. Nem tudott megfeledkezni arról, hogy most talán az életük forog kockán. És nem csak egy emberről vagy vámpírról van szó, hanem egyenesen a bátyjáról.
- Jó kérdés. Pont ilyen gyakorlatiasnak gondoltalak a híred alapján! - mosolyodott el ércesen Christian - Hallottatok már arról, hogy megérkezett az új hasonmás? Érdekes, nem? Senki sem számított rá, hogy lesz újabb...
Meredith nyelt egyet, miközben a fiú tovább evett. Fejében visszhangzottak a szavai. Új hasonmás? Ezek szerint lenne még egy Petrova? De hogyan? Lehetséges ez egyáltalán? Maga is tudta, hogy nem jelenne meg itt hirtelen egy természetfeletti bagázs, ha nem lenne az. Azonban nem tudta, hogy mire jó ez nekik. A kérdés kicsúszott a száján, anélkül hogy átgondolhatta volna:
- És mi vele a célotok?
- Ahhoz semmi közöd, húgi. A lényeg, hogy nem kell, hogy bántsalak téged, amennyiben nem teszel nekünk keresztbe. Capishe? - nézett szúrósan a lány szemébe, mire az elfintorodott. Egyértelmű volt, hogy nem vette komolyan a fenyegetést. Amíg csak róla van szó nem is szokta venni, csak ha a szerettei kerülnek veszélybe. És ezzel a srác is tisztában volt, mert hozzátette: - Tudod, milyen egyszerű fájdalmat okozni másnak? A te legnagyobb gyengepontod Ő - biccentett Sam felé - így az első ostorcsapás rajta fog csattani. Szóval csak okosan!
Meredith nem szólt, nem tudott, mit mondani, a kezét tördelte maga mellett, mígnem Christian felállt.
- Örülök, hogy megismerhettelek Titeket. Remélem, mihamarabb találkozunk! Isteni volt ez a vacsora - jelentette ki, majd hátat fordított, és kisétált. A lány remegve emelkedett fel a székéből, és a hirtelen előkapott kést utánahajította. A penge mereven beleállt az ajtóba, a lány pedig zokogva rogyott a földre.
Vissza az elejére Go down
Sam Williams
Admin
Sam Williams


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : I wanna be forever young

Meredith & Sam :: Your love is my light Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meredith & Sam :: Your love is my light   Meredith & Sam :: Your love is my light Icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 3:04 am

Meredith & Sam :: Your love is my light 3257c4ea36454ad59000feda4a1cd125

Az ember azt hihetné, hogy az ötödik évfordulójukon minden tökéletes lesz, probléma majd nem akad, úgy fog történni minden, ahogy azt előre eltervezték. Valószínűleg sok olyan pár él, akiknek ezt a napot sikerült megünnepelniük normálisan, de úgy tűnik, hogy nekünk nem éppen a jó élményektől lesz felejthetetlen alkalom. Mégis ki gondolta volna, hogy majd feltűnik Meredith régen eltűnt bátyja, akit nem mellesleg Klaus rabolt el és most pedig kiderült róla, hogy természetfeletti lény. Ami pedig még inkább megrendítő, hogy vámpír is, hiszen nem kérné meg a lányt, hogy hagyjon fel a vadászattal, ha nem lenne az. Lehet, hogy tényleg túlkomplikálok valamit vagy nem értem, hogy mit is motyognak, de Istenem, valaki fel tudna engem is világosítani a helyzetről? Szerintem elég türelmes lélek vagyok, aki mindennek a napos oldalát próbálja nézni, de ezt még nekem is nehéz felfognom. Pedig éltem már át egyet s mást munkámnak köszönhetően, láttam már különböző gondolkodású embereket, különféle helyzeteket, de erre talán még én sem voltam felkészülve. Azt hittem, hogy majd ma minden tökéletes lesz, minden úgy alakul, ahogy elképzeltem, de ehelyett egy rakás gondot kell megoldanunk. Viszont tudom, hogy ilyenkor is Meredith mellett a helyem, úgyhogy nem szabad elvesztenem a józan eszemet. Meg kell őriznem a higgadtságomat, amennyire csak lehet.
Azt hittem, hogy csak rosszul hallok, amikor megemlítették az új hasonmást. Szóval azt akarják mondani, hogy Elena Gilbert-nek megint új hasonmása van a városban, még hogyha talán még pár mászkál is itt belőlük. A múlt újra megismételné önmagát, ahogyan pár évvel ezelőtt? Ez nagy valószínűséggel is lehetetlen, s a hírekben is lehetne hallani róla, mármint ezt gondolom. Egyszerűen nem lehet, hogy újra és újra ugyanazok a dolgok történjenek és ugyanazok az emberek bukkanjanak fel, mint néhány éve. Talán belőlem is lesz majd még egy, olyan tíz év múlva? Nem nagyon hiszem, viszont nem is ez az a dolog, ami a legjobban kiborított. Hanem az, hogy itt van egy a Christian, aki éppen most fenyegeti a barátnőmet, hogy valaki itt baja fog esni. Mégis mit gondol arról, hogy ő kicsoda, mégis kinek képzeli magát, hogy a saját húgát itt terrorizálja? Vagy nekem esik bántódásom vagy Merry-nek, legalábbis véleménye szerint, de én meg fogom ebben akadályozni. Nem engedhetem, hogy bármi baja is essen a lánynak, hiszen azt már nem élném túl. Nem tudnám feldolgozni.
Teltek a másodpercek, percek, miközben hallgattam a két testvér beszélgetését vagy inkább vitáját. Már nem sok kellett hozzá, hogy közbe is szólja, amikor végre eltávozott a férfi. Meg kell, hogy mondjam, hogy mindvégig csendben hallgattam, de nagy kő esett le a szívemről. Hirtelen semmit sem tudtam mondani, csak álltam ott és éreztem a vacsora illatát, ami valószínűleg nem is lesz olyan kellemes, mint ahogy azt hittük. Meg kellett nyugodnom, hogy Merry és közülem legalább egy valaki jól legyen lelkiekben is. Néztem a távolodó alakot, s sejtettem, hogy nem ez lesz az utolsó alkalom, amikor találkozunk. A lány viszont még nálam is ingerültebb volt, hiszen tőle nem szokásos módon eldobott egy kést, ami beleállt a falba. Sírva a földre rogyott, mire én mellé guggoltam.
- Nem lesz semmi baj, ha kitartunk egymás mellett – feleltem. Nem biztos, hogy fel tudjuk venni a harcot egy vámpírral szemben, de egyszer már sikerült. Meg tudtuk tenni, s akkor most miért nem tudnánk megtenni?
- A bátyjád Elena Gilbert új hasonmásáról beszélt, ugye? – kérdeztem meg, miközben rossz volt látni, hogy ott zokog mellett. Nyomtam a fejére egy puszit, hátha jobban lesz, de tudtam, hogy ezt egyhamar egyikőnk sem fogja kiheverni.
Vissza az elejére Go down
Meredith Sulez
Admin
Meredith Sulez


Hozzászólások száma : 309
Join date : 2011. May. 15.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : Fölösleges félni a sötétben, csak meg kell találni a villanykapcsolót!

Meredith & Sam :: Your love is my light Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meredith & Sam :: Your love is my light   Meredith & Sam :: Your love is my light Icon_minitimeSzomb. Feb. 11, 2012 7:05 am

Meredith & Sam :: Your love is my light 1.2435207TS1305301079218_slot100slotWide75ArticleFull

Fáj.Szeretni fáj. Ez tudatosult akkor Meredith-ben. Ezt érezte, mikor Elena meghalt, mikor a barátai elhagyták a várost, s most, mikor a tulajdon testvére megfenyegette, hogy bántani fogja a barátját. Nehéz elhinni, hogy akárcsak egyetlen azonos csepp vér is csörgedezne az ereikben. Valak, aki ennyire gonosz, számító és veszedelmes hogyan hasonlíthatna hozzá? Christian kétségtelenül egy szörnyeteg. Klaus tette azzá. Elvitte magával, és a saját képére formázta, mint Isten az embereket. De az emberek gyarlók. Vajon Isten ezt is figyelembe vette a teremtés során? Mi számít hasonlónak s mi különbözőnek? Mennyire fontos, hogy mások legyünk, egyéniek? Egy a lényeg igazán: önmagunknak kell lennünk, mert mások nem lehetünk, minden szerep foglalt, csak az nem, amit te alakítasz. Sokszor gondolkozik az ember azon, hogy vajon a vér vagy a neveltetés számít. Miből lesz a cserebogár? Szokták feltenni a kérdést, amit Merry sokáig nem értett. Aztán az eszével felfogta, hogy mit mond, de a szívével csak igazán most. ha a szülei nevelik, akkor az öccse biztos, hogy nem lenne pszichopata. Mert most bármilyen szempontból nézzük is, az. Ki más fenyegetné meg ilyen kegyetlen módon a húgát? Ki okozna szánt szándékkal fájdalmat? Csupán szavak kellettek hozzá, és a lány szíve ezer sebből vérzett. Elég egy rossz szó, ami mindent romba dönt.. ilyen ereje van a szavaknak. Minden megnyilvánul bennük, s sokszor a tetteknél is többet mondanak el- Ám a szavak semmit sem érnek tettek nélkül. Egy szóval nem építhetsz fel egy várod, de le letudod azt rombolni. Ha szeretsz, tenned kell valamit: minél erősebb várat építeni, hogy azt semmi se szó, se vihar ne tudja lerombolni. Meredith ilyen házat, otthont akart felépíteni Sam-mel, de most úgy érzi, hogy nem sikerült. Idejött Christian, és úgy érzi, hogy elveszett, hogy nem önmaga. A fiú attól a részétől próbálja meg megfosztani, ami által segíthet másoknak. mi ő anélkül, amit tesz? Csak egy joghallgató. De tényleg azt akarja, hogy erről szóljon az élete? Bírósági perekről, hogy akár rossz embereket mentsen fel? Nem, ő nem akarja ezt. Az ügyész dolga az, hogy nyerjen, az igazsgászolgáltatás Isten kezében van... lehet, hogy igaz, de Meredith nem ért egyet:ő nem akar nyerni. Ő igazságot akar szolgáltatni: büntetést a bűnösöknek és életet az ártatlanoknak. Miért ne tehetné ezt meg büntetlenül? Enélkül senki... de Sam nélkül az élete maga lenne a pokol. Sivár és kihalt lenne, szeretet nélkül, minden azt súgná, jobb lenne csatlakozn ia túlvilághoz, ám mégsem tenné meg. Nem, mert a fiú azt akarná, hogy küzdjön, legyen erős. Ilyennek ismeri, és szereti. Csalódna benne, ha feladná harc nélkül.
- Igazad van - bólogatot a lány, mikor Sam átölelte. Olyan jól esett a közelsége, tudni, hogy mellette áll a nehézségekben is. Olyan sok mindent legyőztek már együtt, most sem lesz másképp. Merry is szerette volna ezt hinni.
- Ne hívd így! - mondta szigorúan, és kézfejével letörölte a saját könnyeit. Felnézett a fiú mogyoróbarna szemébe, majd hozzáfűzte: - Nekem Christian akkor meghalt, mikor Klaus elvitte. Ő nem a bátyám, csak egy őrült - mondta. Nem akarta rokonának tudni az imént elviharzott alakot. Nem, mert mi van, ha ő is képes lenne ilyen szörnyként viselkedni? Egy vérből valók. Mi volna ha... Nem akart erre gondolni.
- Igen, bizonyára Elena hasonmására, de fogalmam sincs, hogyan lehetséges ez. Nem árt nyitva tartani a szemünket! - jegyezte meg a lány, amjd felállt, és egy felvett szalvétával próbálja felszárítgatnia a könnyeit. Mély levegőt vesz, majd mosolyra húzza a száját.
- Felejtsük ezt el! Nem akarom, hogy elronthassa ilyesmi az évfordulónkat! Még hátra van a desszert - mondte kedvesen, és komolyan is gondolja. A legjobb az lenne, ha minden haladna tovább a korábbi mederben, és elfeledkezhetnének Christian-ről és arról, amit mondott. Azonban ez most már lehetetlen.
Vissza az elejére Go down
Sam Williams
Admin
Sam Williams


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : I wanna be forever young

Meredith & Sam :: Your love is my light Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meredith & Sam :: Your love is my light   Meredith & Sam :: Your love is my light Icon_minitimeVas. Feb. 12, 2012 5:49 am

Meredith & Sam :: Your love is my light 3257c4ea36454ad59000feda4a1cd125

Nem hittem volna, hogy ma így fog alakulni az ötödik évfordulónk, de ha ennek így kellett lennie akkor biztos, hogy a sors akarta így. Jobb most őszintén belegondolva, hogy megtudtuk, hogy Christian itt van a városban, különben nehezebb lett volna feldolgoznunk, mint most. Biztos, hogy kellemetlenebb helyzetben futottunk össze volna vele a közel jövőben, s azt nem hiszem, hogy jobban sikerült volna kezelnünk. Elég nagy trauma lehetett Merry-nek, hiszen látszik rajta, de én ezt nem tudhatom. Nincsen testvérem, soha nem is volt, s most már nem is lesz. Igazából én megvoltam egyke gyermekként, ezért nem tudhatom, hogy milyen egy testvéri kapcsolat, de ha nekem is lett volna egy, akit elraboltak és természetfeletti lény lett belőle, s nem mellesleg elég unszimpatikus személy, akivel szerintem más ember sem szívesen futna össze. Hát, elég érdekes helyzet alakult most ki, úgyhogy nem tudom, hogy mikor találkozhatunk vele legközelebb. Biztos, hogy az sem lesz sokkal kellemesebb beszélgetés, mint a mostani, de legalább már túl vagyunk rajta. Igaz, hogy most nem éppen lehet a napos oldalát nézni a dolgoknak, de azért próbáljuk meg. Most már úgy érzem, hogy egy kicsit sikerült megnyugodnunk, s nemcsak nekem, hanem barátnőmnek is. Igazából furcsa azt mondani, hogy engem is megrázott, de így igaz, s nem tudom elképzelni, hogy akkor őt mennyire viselhette meg a dolog. Csak látni rossz, hogy neki is fáj, hiszen mégiscsak a testvéréről van szó. Fogalmam sincsen, hogy most mit gondolhat, de nekem itt kell lennem mellette, amíg csak tudok, hiszen szüksége van rám. S nekem is rá, és így fogunk ketten megküzdeni a problémákkal. Tudom, hogy képesek vagyunk rá és meg tudjuk csinálni, hiszen már több ilyet is megéltünk. Sokszor állt már közénk az a másik világ, amely nyüzsög a természetfeletti lényektől, de most sem fogom engedni, hogy szétrobbantson minket. Hogyha rajtam múlik, akkor jöhet tűzeső, tornádó, vámpírok, boszorkányok, mindenki, aki csak akar, de sosem fogom engedni, hogy kettőnk közé álljanak. Hogyha már kiharcoltuk magunknak ezt az öt évet, akkor még ennyire képesek leszünk, s én ezt tudom. Lehet, hogy most nem éppen a legjobb helyzetben vagyunk, de ezen is túlleszünk. És bármennyire is úgy tűnik, hogy ebből nem tudunk kimászni, mi meg tudjuk tenni, ketten és együtt képesek vagyunk arra, hogy minden akadályt legyőzzünk.
- Rendben, akkor nem hívom így – feleltem komolyan, s láttam rajta, hogy tényleg nem fog soha megbocsátani neki. Meg tudtam érteni, tudtam őt támogatni, de mint mondtam, nem tudtam a helyzetét úgy átélni, ahogy mondjuk kéne. Itt vagyok neki, én vagyok a barátja, de mivel nekem nem volt testvérem, így nem mondhatom azt, hogy rendben, megértelek. Nem, de ennyi tudok tenni, ennyit tudok, hogy itt leszek és akkor fogom a kezét, amikor kell és szüksége van rá. Ez az én dolgom, amíg együtt leszünk, s reménykedjünk benne, hogy ez örökké így lesz. Nem tudom még megmondani, hogy mi lesz a kapcsolatunk jövője, de ha ennyi mindent átéltünk, akkor a többit is sikerül majd. Mégis csak én vagyok Sam Williams, aki számára nincsen akadály, s ha kell, akkor dalban mondja el érzéseit, s mindennek a jó oldalát nézi.
- Rendben – húzódott mosolyra a szám, amikor mondta, hogy felejtsük el. Csak miatta vagyok most boldog, hiszen annak kell lennem, hogyha már öt évet egy ilyen tündéri lány mellett tölthettem el. Nem engedhetem, hogy a problémáink miatt túl sokat kelljen azokkal foglalkoznunk és ne arra figyeljünk, hogy miken mentük eddig keresztül – De akkor jöhet már az a desszert, mert éhes vagyok – feleltem vigyorogva, majd segítettem Meredith-nek hozni a desszertet és azt együtt megettük. Nem gondoltunk arra, hogy mi volt azelőtt pár perccel, próbáltunk mindent elfelejteni és boldogan mosolyogni. És végre olyan lehetett az ötödik évfordulónk, amilyennek szerettük volna.

Játék Vége!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Meredith & Sam :: Your love is my light Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meredith & Sam :: Your love is my light   Meredith & Sam :: Your love is my light Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Meredith & Sam :: Your love is my light
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Meredith ajándékdoboza
» Meredith Sulez
» • • LOVE SUCK

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
the vampire diaries :: afterlife :: Újabbik régi Játéktér :: Lakóházak-
Ugrás: