the vampire diaries :: afterlife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the vampire diaries :: afterlife

2015. Mystic Falls. Minden megváltozott... vagy mégsem?
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kelly Parsons - KÉSZ

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kelly Parsons

Kelly Parsons


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Jan. 23.
Tartózkodási hely : Mistyc Falls
Mottó : Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél

Kelly Parsons - KÉSZ Empty
TémanyitásTárgy: Kelly Parsons - KÉSZ   Kelly Parsons - KÉSZ Icon_minitimeHétf. Jan. 23, 2012 3:17 am

Kelly Parsons

Kelly Parsons - KÉSZ 6hkpb7

About me

név :: Kelly Parsons
nem ::
csoport :: Ember
született :: Mistic Falls, 1998. Május. 4.
kor :: 17

My experience

nem tud semmit a természetfelettiről... még

My relationships

Az édesanyám Natasa Williams-Parsons rejtélyes módon hunyt el. Az apámmal élek, aki nagyon jó ügyvéd és a neve Mark Parsons. Bár azt nem tudom hová szokott kószálni éjjelenként, az biztos, hogy nem nőkhöz... Testvéreim nincsenek. Volt pár pasi az életemben, de egyik sem volt fontosabb. Máig keresem az igazit.

My personality

Igazi vezéregyéniség, a szurkolócsapat kapitánya nem mellesleg ő a suli sőt a város pletykafészke. Kell ennél több? Naná. Ezek mellé még szép is és mindig jókedvű. A felszín alatt egy érző lény lakozik, ezt ne felejts el!

My story

Egyszer régen született egy vártoronyban... Állj, állj, ez nem is az én történetem! Na, szóval 17 évvel ezelőtt egy májusi napon egy nevesincs helyen születtem én Kelly Parsons. Jegyezd meg ezt a napot szívecském! A szüleim nagyon szerettek engem, mivel édesanyámnak sajnos nem lehetett több gyereke. Kár mindig is akartam volna egy csicskás húgot. Na, jó viccet félre téve tényleg jó lett volna egy tesó. Kiskorom óta csak úgy vonzottam magamhoz a barátok és ezzel együtt a hírnevet is. Így nem volt kétséges, hogy majd egyszer belőlem lesz a az iskola kiskirálylánya. Ugye, hogy nem hangzik rosszul? De ez még egy kicsit odébb van. Előtte egy szörnyű esemény történt... Hazafelé igyekeztem olyan gyorsan, ahogy eddig még soha. Eddig mindig húztam az időt, hogy a barátaimmal lehessek, de most el kellett mondanom az anyámnak, hogy én lettem a szurkolócsapat kapitánya. Ő is az volt csak egy másik iskolába, és biztos irtó büszke lett volna rám, ha tudná, hogy az egy szem lánya milyen eredményeket ér el. De csak apa volt otthon, ami már csak azért is volt furcsa, mert elvileg neki valami tárgyalása volt egy másik városban. Szomorú szemekkel nézett rám és azt mondta, hogy anya meghalt. Élőszőr nem akartam elhinni és a hír sokként. Megkérdeztem tőle, hogy hogyan, de ő csak üresen bámult maga elé. Ekkor jöttem rá milyen, ha elvesznek tőled egy szerettedet. Csak akkor döbbentem rá mennyire is szerettem én az édesanyámat. És többé nem láthatom őt... Elég sokáig magam alatt voltam, de végül rá kellett döbbennem, hogy el kell őt engednem. Sikerült. Azóta pedig csak a megszokott Kelly-t látni. A mosolygós Kelly-t. Azt a lányt, aki tele van energiával és mindig kész lecsapni egy forró pletykára. Most visszatért minden a normális kerékvágásba... vagy mégsem?

Other

play by :: Dianna Agron
titulus :: Gossip Girl
Vissza az elejére Go down
Meredith Sulez
Admin
Meredith Sulez


Hozzászólások száma : 309
Join date : 2011. May. 15.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : Fölösleges félni a sötétben, csak meg kell találni a villanykapcsolót!

Kelly Parsons - KÉSZ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kelly Parsons - KÉSZ   Kelly Parsons - KÉSZ Icon_minitimeHétf. Jan. 23, 2012 4:36 am

Kedves Kelly!

Igazán érdekes karakterlapot írtál! Tetszett, hogy karaktered nem felszínen, és van valami olyan a múltjában, ami együttérzővé tesz minket egy ilyen "suli királynője" típusú lányt is! Remélem, jól fogod érezni magadat nálunk, mert természetesen el vagy fogadva!
Vissza az elejére Go down
 
Kelly Parsons - KÉSZ
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
the vampire diaries :: afterlife :: Jobb, ha tudod... :: Emberek-
Ugrás: