the vampire diaries :: afterlife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the vampire diaries :: afterlife

2015. Mystic Falls. Minden megváltozott... vagy mégsem?
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Anne Maxwell

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lilianne Maxwell

Lilianne Maxwell


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2012. Jan. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : Carpe diem!

Anne Maxwell Empty
TémanyitásTárgy: Anne Maxwell   Anne Maxwell Icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2012 12:04 am

LILIANNE MIRABELLE MAXWELL

Anne Maxwell Nina-signatures-nina-dobrev-18515338-500-200

About me

név :: Lilianne Mirabelle Maxwell
nem ::
csoport :: ember
született :: New York; 1998. december 17.
kor :: 18

My experience
Milyen természetfeletti? Én csak abban hiszek, amit látok!

My relationships
A családomat mintha balszerencse kísérné folyamatosan. A kisebbik húgom és anyánk repülőgépszerencsétlenségben vesztette életét, ezért apánk nevelt minket a másik húgommal, Joy-jal egészen az elmúlt hónapokig. Ekkor azonban apám is balesetet szenvedett. Mára nem maradt másunk, csak egy távoli nagybácsi, név szerint Andrew Pierce, akit még csak nem is ismerünk...

My personality

Érzékeny vagyok, örök álmodozó, és kicsit az a művészlélek típus, de próbálom ezt nem túlzottan kimutatni, ez úgymond az eltitkolt oldalam, amit csak keveseknek mutatok meg. Egyébként elég pörgős vagyok, szeretem, ha zajlik körülöttem az élet. Elég sok megpróbáltatáson keresztül mentem már, de mindig sikerült lábra állnom, talán azért, mert a szívem mélyén mindig is olyan voltam, és leszek, akár egy gyerek: pajkos, csintalan, néha kicsit lázadó és olyan, aki szeret mások orra alá borsot törni, másokat megviccelni, vagy épp megnevettetni, és nem riadok vissza a rizikós helyzetektől. Van, aki ezt bátorságnak nevezi, én inkább vakmerőségnek, mert ennek köszönhetően gyakran kerülök slamasztikába... és egyébként is szinte mágnesként vonzom a bajt. Könnyen barátkozom, ugyanakkor könnyen hozom magam kínos helyzetekbe, mert többnyire ami a szívemen, az a számon. Szeretek beszélni, beszélgetni, viccelődni, sokszor vagyok komolytalan, de tudok jó hallgatóság is lenni, ha arra van szükség. A barátok rám mindig számíthatnak. Aki egyszer belopja magát a szívembe, örökre ott is marad. Elég rémes dolgot kell ahhoz tennie, hogy ez megváltozzon. Könnyen sértődök, de nem vagyok haragtartó, és nagyon tudok szeretni, és ragaszkodni. Szeretem a táncot, a zenét, mindenfélét, de főleg a régi slágereket, kezdve Nat King Cole-tól, Bing Crosbyn át az örök kedvenc Frank Sinatráig. Imádom a fekete-fehér filmeket is. Szeretem a nyári esőt. A tenger illatát érezni, és hullámzását hallgatni éjjel. Szeretem a naplementét. Az olasz ételeket, az utazást. Párizst. Szeretem az érintetlen havas táj látványát, a karácsonyt, és a forralt bor illatát. Imádom a természetet, szeretek kirándulni. Szeretem a szabadságot, és mindenek előtt a művészeteket, az írást és a fotózást.


My story

Egy borús, téli napon jöttem a világra, tizennyolc évvel ezelőtt. Bár a szüleim akkor még igencsak szegények voltak, egy kis lakást béreltek Manhattan egy eldugott utcácskájában a családnak, maguknak, nekem és a húgomnak, Joynak, mégis az, és az azt követő 8-10 év volt életem legboldogabb időszaka. Apa akkoriban kapott egy nagyon jó állást egy neves reklámügynökségnél, és a család hamarosan egy sokkal nagyobb lakásba költözhetett. Aztán apa még többet keresett, fokozatosan lépegetett egyre feljebb azon a bizonyos ranglétrán, mígnem a cégének tulajdonosa maga mellé vette őt a vállalatában. Az életünk egyre fényűzőbb lett, szinte bármit megkaphattunk, amit csak akartunk. A szüleink a legjobb iskolákba, óvodákba írattak bennünket. Anyának közben megjelent egy könyve, egy regény. Soha nem lett belőle bestseller, de elég sok példánya elkelt.
Már öt éves koromban balettre és táncra kezdtem járni New York egyik legnevesebb táncstúdiójában. Mindkettőt imádtam, és főleg azért, mert láttam, anyám mennyire büszke rám. Ott ült minden egyes fellépésemen az első sorban. A kötelező nyelvórákat már kevésbé szerettem. Amint beírattak az általános iskola első osztályába, a szüleim gondoskodtak róla, hogy a lehető legjobb oktatást kapjam mindenből, és ami nem ment, abból különórákra kellett járnom.
Kilenc éves voltam, mikor megszületett a kisebbik húgom, Emma. Kezdetben, ahogy ez lenni szokott a „trónfosztott” idősebbekkel, elég féltékeny voltam az új kis kedvencre, de hamarosan őszintén megimádtam a húgomat. Azonban csupán másfél év adatott meg nekünk, hogy szeressük őt… Alig múltam tíz éves, mikor édesanyám és a húgom részesei voltak egy repülőgép-katasztrófának. Lezuhant a gépük, mikor Arizonába utaztak meglátogatni a nagyszüleinket, és a nagynénénket, akinek akkor lett volna az esküvője. Mi apával és Joy-jal másnap akartunk utánuk menni. Apát New York-ban tartotta a munkája, minket pedig a suli.
Nagy érvágás volt ez a családban. Apa teljesen magába fordult, és attól kezdve teljesen a munkájába temetkezett. Azt hittük, soha nem fogja kiheverni a dolgot, de néhány hónappal ezelőtt megismerkedett egy fiatal nővel, és úgy tűnt, újra révbe ért és szerelmes. Mindenesetre teljesen megváltozott, két hónapja pedig bejelentette, hogy megnősül.
A baleset utáni hónapokban én sem voltam különb apámnál. Az életet teljesen szürkének és értelmetlennek láttam. Otthagytam a táncot, és lemondtam a vele kapcsolatos nagy terveimről. Nem érdekelt már semmi. A legtöbb időt magányosan, egyedül töltöttem a szobámban, olvasással, rajzolással, vagy csak ültem az ágyon, magamba roskadva, és csak bámultam ki a fejemből. Néha írtam, verseket, rövid történeteket, de mindent széttéptem, amint elkészült. Ha nincs a húgom, talán még ma is ugyanígy tennék, fuldokolnék az önsajnálatban. De szerencsére ő ott volt nekem, és bár elég sok időbe telt neki, de sikerült visszahoznia az életbe. Segített új célokat, álmokat találni, ha már a táncra nem voltam hajlandó anya miatt. Próbált elcsalni szórakozni, elvitt moziba, vidámparkba, színi előadásokra… múzeumokba. Fényt és színt lopott a szürke hétköznapjaimba, és végre újra magamra találtam. Leginkább a múzeumok keltették fel az érdeklődésemet, és egyre nagyobb lelkesedéssel vetettem bele magam a történelmi jellegű irodalmi olvasmányokba. Nagyon megszerettem a történelmet, a múlt tanulmányozását, ezért is döntöttem úgy, hogy a gimi után mindenképpen történelmet akarok tovább tanulni. Ám nem régiben újabb tragédia súlytotta a családunkat, legalábbis ami maradt belőle. Apánk egy szörnyű balesetben meghalt, így más rokonunk nem maradt, csak egy messzi kisvárosban, Mystic Fallsban élő nagybátyánk, aki hajlandó volt befogadni bennünket Joy-jal, így most itt kell új életet kezdenünk.

Other

play by :: Nina Dobrev
titulus :: The Newest Petrova


A hozzászólást Lilianne Maxwell összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 25, 2012 10:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://vampiresnight.forumuae.net/
Meredith Sulez
Admin
Meredith Sulez


Hozzászólások száma : 309
Join date : 2011. May. 15.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : Fölösleges félni a sötétben, csak meg kell találni a villanykapcsolót!

Anne Maxwell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anne Maxwell   Anne Maxwell Icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2012 2:58 am

Kedves Anne!

Bár az új hasonmásért nagy a kapkodás a Tiéd volt az első kész, melyet örömmel el is fogadok! Imádtam, hogy bár Elenáéhoz hasonlóan tragikus a múltad, mégsem ugyanolyan! A jellem kifejezetten tetszett. Arra szeretnélek majd még megkérni, hogy Joy-jal egyeztesd az előzörténetet, melybe ő mint láttam nem szól bele, hiszen szerepjátékos példát ír. Csak nehogy gubacok legyenek ebből később!
Amúgy üdv a fórumon, és reméljük, hogy az új hasonmásnak jó helye lesz itt, Mystic Falls-ban!
Vissza az elejére Go down
Lilianne Maxwell

Lilianne Maxwell


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2012. Jan. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : Carpe diem!

Anne Maxwell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anne Maxwell   Anne Maxwell Icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2012 4:01 am

Köszönöm szépen! Smile Smile
Vissza az elejére Go down
http://vampiresnight.forumuae.net/
Ajánlott tartalom





Anne Maxwell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anne Maxwell   Anne Maxwell Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Anne Maxwell
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
the vampire diaries :: afterlife :: Jobb, ha tudod... :: Emberek-
Ugrás: