the vampire diaries :: afterlife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the vampire diaries :: afterlife

2015. Mystic Falls. Minden megváltozott... vagy mégsem?
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Caroline Forbes

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. Jan. 27.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Caroline Forbes Empty
TémanyitásTárgy: Caroline Forbes   Caroline Forbes Icon_minitimePént. Jan. 27, 2012 5:50 am

Caroline Forbes

Caroline Forbes Tumblr_lstz2x5uqE1r1vmkh

About me

név :: Caroline Forbes
nem ::
csoport :: vámpír
született :: Mystic Falls, 1992.
kor :: 18-nak néz ki/23 éves

My experience

23

My relationships

Nem tudom, mit kellene mesélnem róluk. A szüleim elváltak, anyám évek óta Mystic Falls seriffje. A barátaimat Elena halála óta nem sokszor láttam...

My personality

Az elmúlt évek során igencsak hisztérikus és beképzelt voltam. Ezt beismerem akármilyen nehezemre is esik. Na szóval általában ha nem tetszett valami akkor kitört a harmadik világháború a környéken. De miután megérkeztek a Salvatore testvérek minden megváltozott. Elejében nagyon féltékeny voltam Elenára amiért ő megkaphatta Stefant én pedig nem...de miután sikerrel jártam Damonnal majd hoppon is maradtam vele, megint megváltoztam. De ezúttal jó irányban. Belépett a szerelem az életembe amitől elvesztettem a fejem és mindenkivel inkább kedves lettem mint anyáskodó. Most már elmondhatom magamról, hogy szörnyen társaság kedvelő, na meg szerelmes vagyok. Azt hiszem mióta átváltoztam vámpírrá, egyre több emberen vagy bármi máson, segíthetek. És persze ezt nagyon szeretem is.

My story

Nem több mint 18 évvel ezelőtt megszülettem Mystic Fallsban, Elizabeth Forbes a seriff lányaként. Apámmal elváltak nem sokkal születésem után és mivel olyan kifogása volt, hogy neki nem megy a kisvárosi élet. Anyámnak viszont eszébe sem jutott elmenni innen. Liz, nem annyira szereti a kisvárosokat, ezért nem értettem miért nem tart apával velem együtt. És sokáig nem is értettem...de később rájöttem és legfőképp a munkája végett. És ezzel nem csak a serifségére gondolok hanem az alapító családokban való helyére. Persze a mi családunk is ide tartozik... Ami szerint vámpírokat kell kiirtani a városból. De egy valami ami nekem soha nem tetszett, hogy nagyon rendmániás. Mármint túlzottan...nem csak mint a többi anyuka ahogy szokott lenni legtöbb családnál, hanem sokkal jobban ami igencsak idegesítő tudott lenni. Bár egy idő után hozzá lehet szokni, de így is nehezen. Visszatérve apához, ő New Yorkba született és úgy hiszem újra megnősült.
Na beszéljek kicsit magamról is, szóval a középiskolában két nagyon jó barátnőm van akiket nagyon szeretek, ők pedig Elena és Bonnie. Sajnos Elenának a szülei meghaltak egy balesetben két évvel ezelőtt, és nem sok kellett volna, hogy ő is szüleivel tartson de végül túlélte. Aminek én örültem és próbáltam segíteni neki nagy fájdalmában. Bonnie pedig mint kiderült egy boszorkány. Előlünk nem titkolta bár bevallom elejében nem hittem túlzottan neki, egészen addig míg be nem mutatta tudományát. Nagyon fantasztikusnak találtam, ahogy Elena is. Viszont mikor visszatértünk az iskolába és vége lett a nyárnak, egy új sráccal bővült az osztályunk. Méghozzá ez a személy Stefan Salvatore, aki bődületesen jó pasi, és valljuk be megpróbáltam felkelteni a figyelmét, de végül feladtam mert ő csak Elena felé érdeklődött. Amit végül nem is bántam mivel barátnőmnek szüksége volt rá, hogy fel tudja dolgozni szülei halálát. Na meg felbukkant a híres másik Salvatore, azaz Damon és igencsak összeszűrtük a levet. Csak egy baj volt vele, hogy játékszernek használt szó szerint. Egyfolytában megigézett és én azt csináltam amit ő mondott. Ám erre kicsit később jöttem rá. Mivel Elena beszélt Damonnal, hogy hagyjon békén. És az idősebb Salvatore végül békén is hagyott de én nem emlékeztem semmire, egészen addig ameddig Katherina át nem változtatott. De ez ismét későbbi történet. Miután Engem békén hagyott Damon, egy kristály miatt amit én odaadtam Bonnienak, ő lett a következő célpontja. Csakhogy barátnőm már ekkorra tudta elég jól használni erejét és ki is használta maximálisan, ezért sikerült elintéznie Damont.
Viszont ez nem volt elég neki, mivel ú ötlete támadt, méghozzá, hogy felhozza a sírból régi szerelmüket Stefannal. Persze ebbe senki sem akart beleegyezni ezért elvetemedett ötletekett szőtt míg nem kénytelen volt beleegyezni Bonnie is a segítségbe és nagymamája is. Mint megtudtuk Bonnie őse Emily alkut kötött Damonnal, hogy amennyiben Damon megvédi a leszármazottait, segít neki felnyitni a sírt. Eközben én beleszerettem Mattbe aki Elena exe. De Elenát persze ez nem zavarta, mert azt szerette volna, hogy Matt boldog legyen velem. Sikeresen össze is jöttem új szerelmemmel, de úgy éreztem, ő nem belém szerelmes, hanem az ex barátnőjébe.
Az alapító családok megszervezték a szokásos bált ami a végére nem valami jól alakult. Valamiért Elena elküldött minket Mattel és Taylerrel, de miközben hazafelé siettünk baleset ért bennünket. Én kórházba kerültem, súlyos sérüléssel, de szerencsére a fiúknak nem lett komolyabb bajuk. Elena megkérte Damont, hogy adjon nekem a véréből mert nagyon féltett. És Damon adott is...csakhogy ez nem éppen jól sült el mert később bejött Katherine, akiről azt hittem Elena, mert dettó ugyanúgy néznek ki ezt nem tagadom. Azt mondta adjak át egy üzenetet Stefannak. Teljesen összezavarodtam, mert hát minek kell átadnom, ha úgyis találkoznak. Az üzenet: A játék elkezdődött. Miután kimondta-e szavakat egy párnával megfojtott...megölt! Ám de nem sok időre rá felébredtem. Méghozzá úgy, hogy megkezdődött az átváltozásom vámpírrá. Mivel Damon vére még mindig bennem volt. Ekkor persze minden eszembe jutott amit az idősebb Salvatore művelt velem, hogy csak játékszernek használ és hányszor ivott a véremből. Nagyon utáltam elejében, de végül valamennyire most már kijövünk egymással, ahogy Stefannal is. Viszont nem igazán bírtam emberek között, ebben Stefan segített. De jobbnak láttam Mattel szakítani, mivel a sok titkolódzás elég alaposan megrontotta a kapcsolatunkat. Leginkább Bonnie akadt ki az átváltozásomon, majdnem sikerült is neki megölni Damont. De sikerült leállítani...azt hitte ő változtatott át. Miután megtudta Katherinat nem örült neki ahogy a testvérek sem és Elena sem. A boszorkány barátnőmnek sikerült csinálnia egy gyűrűt amivel a napon is járhatok. Igazából nem éppen szívesen csinálta, mert utálja a vámpírokat. De viszont engem nem akart elveszíteni.
A következő bonyodalom akkor jött mikor Elena vér szerinti anyja visszatért, aki persze Damon által lett vámpír. Jenna is teljesen kiakadt ezen, mert mint kiderült akkori barátja Alaric felesége volt Isobel. Viszont Isobel és Jenna meghalt. Jenna legfőképp Klaus miatt, aki egy hibrid. Azaz vámpír és vérfarkas egyben. Klausnak legfőbb vágya, hogy utódokat tenyésztjen...nem akar annyira egyedül lenni. Hamarosan anya rájön, hogy vámpír vagyok, de végül mégis megment apámtól aki visszatér, hogy "kigyógyítson". Nagy meglepetésemre új pasim lett, méghozzá Tayler. Akit egyre jobban kezdek megszeretni. Azt hiszem már bele is szerettem teljesen.
Egy vérfarkasnak azonban sikerült megharapnia Damont, aki persze mindent elkövet, hogy ne halljon meg. Éppen az utolsó pillanatban sikerül Stefannak és Klausnak elküldeni az ellenszert, azaz a hibrid vérét. Viszont ezért cserébe Stefannak Klaussal kellett tartania, aki pedig teljes mértékben megváltoztatta.
Az események ezután, mintha teljes mértékben felpörögtek volna. Az én drága Elena barátnőm most sem nyugodott, és jó szokásához híven magát akarta feláldozni, hogy mindenki más megmenekülhessen. Ez sikerült is neki, olyannyira, hogy örökre elvesztettük őt.
Mystic Falls elcsendesedett, komorrá vált, és nem volt maradásom. Egyetemre mentem, csak hogy minél messzebbre kerüljek innen, és ez a pár év távol innen azt hiszem, jót tett nekem, de ideje visszatérnem...

Other

play by :: Candice Accola
titulus ::Vampire Barbie


A hozzászólást Caroline Forbes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 27, 2012 10:40 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. Jan. 27.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Caroline Forbes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline Forbes   Caroline Forbes Icon_minitimePént. Jan. 27, 2012 10:38 pm

Elkészültem! ^^
Vissza az elejére Go down
Meredith Sulez
Admin
Meredith Sulez


Hozzászólások száma : 309
Join date : 2011. May. 15.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : Fölösleges félni a sötétben, csak meg kell találni a villanykapcsolót!

Caroline Forbes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline Forbes   Caroline Forbes Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2012 12:23 am

Kedves Carry!

Húha, te aztán igazán részletgazdag előtörténetet írtál a mi kis fiatal vámpírunknak! Jó volt elolvasni Caroline szemszögéből lényegében a teljes első két évad eseményeit. Úgy gondolom, az meg majdcsak kialakul, hogy pontosan, mi is és hogyan is volt az elmúlt 5 évben, örülök, hogy visszatérsz a szeretett Mystic Falls-ban! Természetesen elfogadva!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Caroline Forbes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline Forbes   Caroline Forbes Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Caroline Forbes
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Caroline Forbes képei
» Caroline szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
the vampire diaries :: afterlife :: Jobb, ha tudod... :: Vámpírok-
Ugrás: