the vampire diaries :: afterlife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the vampire diaries :: afterlife

2015. Mystic Falls. Minden megváltozott... vagy mégsem?
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Avatarkép és aláírás igénylése ITT!

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 212
Join date : 2011. Apr. 30.

Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Empty
TémanyitásTárgy: Avatarkép és aláírás igénylése ITT!   Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Icon_minitimeHétf. Május 02, 2011 1:22 am

Ebben a fórumban kérhetsz magadnak avatarképet(max. szélesség 200 pixel/képpont) illetve aláírást (max. szélesség 500, hogy ne húzza szét az oldalt!) A játékostársak biztosan szívesen segítenek!
Ne feledd lide rni az avatarodon, aláírásodon szereplő híresség nevét!

Aki elkészült az aláírással vagy ajánlana avatarképet az nyisson egy topic-ot magának a nevével a Photoshop részlegen belül, hogy oda tehesse azontúl a képeit!
Vissza az elejére Go down
https://tvd-afterlife.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatarkép és aláírás igénylése ITT!   Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Icon_minitimeHétf. Május 16, 2011 5:40 am

Avatárt és aláírást szeretnék kérni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Meredith Sulez
Admin
Meredith Sulez


Hozzászólások száma : 309
Join date : 2011. May. 15.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : Fölösleges félni a sötétben, csak meg kell találni a villanykapcsolót!

Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatarkép és aláírás igénylése ITT!   Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Icon_minitimeKedd Május 17, 2011 5:32 am

Sziasztok^^

Ha lenne valaki olyan kedves, szívesen fogadnék egy aláírást Meredith-ről. Mert én nem vagyok olyan ügyes képszerkesztésben Embarassed
A szöveg mindegy rajta, le is hagyható, de ezt rád bízom. Csak annyi lenne a kérésem, hogy Victoria Justice-ról (ő lenne az avatarom:P) ne kislányos kép legyen, mert Meredith azért elég komoly Smile
Előre is nagyon szépen köszönöm! I love you
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatarkép és aláírás igénylése ITT!   Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Icon_minitimeKedd Május 17, 2011 6:21 am

Ha lehet szeretnék kérni pár alát. Kikötésem nincs, lehet GIF és sima kép is, habár a GIFet jobban szeretem!! *.*
Előre is n
Nagyon köszönnöm!!! Smile Embarassed
Vissza az elejére Go down
Meredith Sulez
Admin
Meredith Sulez


Hozzászólások száma : 309
Join date : 2011. May. 15.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : Fölösleges félni a sötétben, csak meg kell találni a villanykapcsolót!

Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatarkép és aláírás igénylése ITT!   Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Icon_minitimeSzer. Május 18, 2011 3:11 am

Jaj, nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Bear Mind tetszett, telhetetlenségemnek köszönhetően alig tudtam választani, így mindenképpen cserélgetni fogom Razz Még egyszer köszönöm I love you
Vissza az elejére Go down
Sam Williams
Admin
Sam Williams


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2011. May. 19.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : I wanna be forever young

Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatarkép és aláírás igénylése ITT!   Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Icon_minitimeSzomb. Május 21, 2011 4:03 am

Ha valaki kedvet érez hozzá, akkor csinálna nekem egy aláírást? S.O.S. Ja, és ha valaki nem tudná, akkor Eric Saade az avtarom. Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatarkép és aláírás igénylése ITT!   Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Icon_minitimeSzomb. Május 21, 2011 7:33 am

Szeretném mindenkinek megköszönni aki csinált/keresett nekem Alát! Ja és külön köszönet Elenának, és Stefanak, aki avit is csinált nekem, habár nem kértem. Nagyon örültem nekik, és mindegyik nagyon tetszett! puszi
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatarkép és aláírás igénylése ITT!   Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Icon_minitimeSzomb. Május 21, 2011 11:18 pm

Köszönöm szépen Shellie a gifeket. Smile
Neked pedig Stefan az avikat. I love you
Nagyon jók lettek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatarkép és aláírás igénylése ITT!   Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Icon_minitimeVas. Május 22, 2011 2:04 am

Köszönöm, kedves Katherine az aláírásokat! Smile Mind tetszik, de hát az ördögi mosoly mércéjét egyik sem üti meg Twisted Evil (Értsd: egyelőre még marad ez, de lassanként válogatok a tiédből, mert már kinéztem egyet Very Happy)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatarkép és aláírás igénylése ITT!   Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Icon_minitimeVas. Május 22, 2011 4:40 am

Köszönöm szépen egyetlen Elenám az animációkat. ♥️ Fogok belőlük kirakni. Wink
És Carolinenak is az aláírást. (:


A hozzászólást Stefan Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 23, 2011 4:04 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Meredith Sulez
Admin
Meredith Sulez


Hozzászólások száma : 309
Join date : 2011. May. 15.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : Fölösleges félni a sötétben, csak meg kell találni a villanykapcsolót!

Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatarkép és aláírás igénylése ITT!   Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Icon_minitimeHétf. Május 23, 2011 3:55 am

Jaj, Care. Nagyon-nagyon szépen köszönöm Very Happy puszi2 Sok-sok puszi ezért Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kitty Wayland
Admin
Kitty Wayland


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. May. 15.

Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatarkép és aláírás igénylése ITT!   Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Icon_minitimeKedd Május 31, 2011 4:15 am

Jaj, Mer. Nagyon-nagyon szépen köszönöm Very Happy puszi2 Sok-sok puszi ezért Very Happy
(És ezt most direkt csináltam:))
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatarkép és aláírás igénylése ITT!   Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Icon_minitimeCsüt. Júl. 07, 2011 11:07 pm

Sziasztok!

Szeretnék kérni egy avatart és egy aláírásképet! Smile
avatarom: Indiana Evans

Előre is köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatarkép és aláírás igénylése ITT!   Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Icon_minitimeKedd Júl. 19, 2011 4:40 am

Nagyon örülnék, ha valaki készítene Blake-nek avatarokat, mert én ebben nem vagyok olyan jó Neutral Eric Winter Blake arca Smile
Előre is köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatarkép és aláírás igénylése ITT!   Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 5:45 am

Valaki, aki tudna nekem készíteni egy aláírást, azt előre is megköszönöm. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatarkép és aláírás igénylése ITT!   Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Icon_minitimeVas. Okt. 09, 2011 2:50 am

Igényelnék egy-két avatarképet. Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatarkép és aláírás igénylése ITT!   Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Icon_minitimeHétf. Okt. 10, 2011 5:06 am

Én szeretnék kérni pár aláírást! Előre is nagyon köszönöm!! Smile)) Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatarkép és aláírás igénylése ITT!   Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Icon_minitimeCsüt. Okt. 20, 2011 4:06 am

:)Sziasztok. Smile Én is beállnék a sorba. Szeretnék kérni avi képeket és aláírást is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatarkép és aláírás igénylése ITT!   Avatarkép és aláírás igénylése ITT! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Avatarkép és aláírás igénylése ITT!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
the vampire diaries :: afterlife :: Egymás közt :: Photoshop-
Ugrás: