the vampire diaries :: afterlife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the vampire diaries :: afterlife

2015. Mystic Falls. Minden megváltozott... vagy mégsem?
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Az iskola folyosói

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 212
Join date : 2011. Apr. 30.

Az iskola folyosói Empty
TémanyitásTárgy: Az iskola folyosói   Az iskola folyosói Icon_minitimePént. Május 06, 2011 3:14 am

...
Vissza az elejére Go down
https://tvd-afterlife.hungarianforum.net
Meredith Sulez
Admin
Meredith Sulez


Hozzászólások száma : 309
Join date : 2011. May. 15.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : Fölösleges félni a sötétben, csak meg kell találni a villanykapcsolót!

Az iskola folyosói Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola folyosói   Az iskola folyosói Icon_minitimeCsüt. Május 19, 2011 3:28 am

Caroline-nak
Az iskola folyosói 5227548144_d2634f1001 Az iskola folyosói 198863_180155882031373_168847959828832_442066_791455_n Az iskola folyosói VictoriaJusticeAvatar

Meredith szomorúan vette tudomásul, hogy a parkolóban eddig szokásos helyét már elfoglalta más, így kénytelen volt fekete autójának egy előnytelenebb parkolási zónát keresni. Végül pár méterrel szemfülesen lecsapott egyre, így különösebb morgolódás nélkül vette tudomásul a „kitoloncolást”. Sóhajtott, mikor a nagy és régen látott épületet megpillantotta, és egyre csak feltörtek benne az emlékek, miközben a bejárat felé sétált. A válltáskája ütemesen verte az oldalát minden lépésnél, mely jelezte, hogy egyre közelebb ér a Mystic Falls-i gimnáziumhoz. Néhány ember meglepetten vette észre jelenlétét, ujjal mutogatták rá, és kérdezgették a barátjuktól „Hogy ez ő? Visszajött?” De Mer-t ők nem igen érdekelték, bár tudta, hogy váratlanul tűnt el, senki sem tudott barátnőin kívül a cserediákprogramról, így egy-ketten ár azt is gondolhatták, hogy állattámadás áldozata lett. Ugyanis ebben a kisvárosban elég gyakoriak ezek az esetek. Mindenesetre néhány évfolyamtársa köszönt is Merry-nek, aki visszaintegetett nekik, és zavartalanul folytatta útját a gimi felé, miközben tekintetével Elenát, Caroline-t vagy Bonnie-t kereste. Egyiküket sem látta, így sóhajtva lépte át a bejárat küszöbét, és kereste fel az iskolai szekrényét. Miután újra birtokba vette a kissé beporosodott tárolót, a tanterem felé fordulva megpillantotta egyik barátnőjét. Hosszú szőke haja, gyönyörű hullámokban omlott vállára, és szeme csak úgy csillogott, divatos öltözködése és modell kiállása egyértelműen magára hívta a figyelmet. Meredith elmosolyodott Caroline láttán, és lassú léptekkel megindult felé. Át kellett törnie pár ember közt, mert elég nagy volt a tömeg, de végül odaért közvetlenül Care mellé, és széles mosollyal az arcán, megszólalt:
- Meglepetés! – kiáltotta nevetve, és kíváncsian várta, hogyan reagál a lány, mikor megfordulva megpillantja.


A hozzászólást Meredith Sulez összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 20, 2011 10:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kitty Wayland
Admin
Kitty Wayland


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. May. 15.

Az iskola folyosói Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola folyosói   Az iskola folyosói Icon_minitimePént. Május 20, 2011 5:27 am

Az iskola folyosói Mer_www.kepfeltoltes.hu_

Az iskola folyosói Caroline-caroline-forbes-10175837-100-100Az iskola folyosói NEfq6Tx6zVAVjg_1_zzbAz iskola folyosói Caroline-caroline-forbes-9221883-100-100

Bementem az iskolába, kicsit késve, mint szoktam, de beértem biztonságosan. Engem sokan ismernek, ezért már nem lepődöm meg, ha valaki integet nekem. Én azt viszonoznám úgy, mint szoktam. Kedvesen, mosolygósan. Semmi értelme csüggedni, azzal csak a saját kedvemet rontanám el. Persze azért együtt érzek Elena-val és Jeremy-vel is. Összes családtagjukat elvesztették. Fáj, hogy Matt elhagyott, de ha ezen szomorkodnék elvesztegetném azokat az értékes perceket, amivel megáldott a sors.
Odamentem a polcomhoz, majd kivettem a következő órára való könyveket. Megpillantottam a képet, ami a polc ajatjához volt rakva. Én voltam rajta, Bonnie és Elena. Egy mosoly jelent meg az arcomon, mikor észrevettem. tudtam, hogy az a kép mindig ott van, és mindig ott lesz. De akkor is mindig jó hatással van, és lesz rám a későbbiek során. Bonnie-nak és Elena-nak is sok mindent köszönhetek főleg mikor vámpírrá változtam.
Meglepetés! Hangott el egy hang a hátam mögött. ismerős volt, sőt először nem tudtam eldönteni, hogy ki az. De aztán biztossá vált, hogy az, aki megszólalt az Meredith.Először meg sem tudtam szólalni, mert nem tudtam, hogy mit is mondjak. Ezért inkább először megöleltem és mosolyogtam rá, majd utána szólaltam meg:
- Hogy hiányoztál! De most hogy-hogy itt? - kérdezte, majd mégegyszer megölelte.
Vissza az elejére Go down
Meredith Sulez
Admin
Meredith Sulez


Hozzászólások száma : 309
Join date : 2011. May. 15.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : Fölösleges félni a sötétben, csak meg kell találni a villanykapcsolót!

Az iskola folyosói Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola folyosói   Az iskola folyosói Icon_minitimePént. Május 20, 2011 10:32 pm

Caroline-nak
Az iskola folyosói 5227548144_d2634f1001 Az iskola folyosói 198863_180155882031373_168847959828832_442066_791455_n Az iskola folyosói VictoriaJusticeAvatar

Meredith nagyon hosszú időnek élte meg azt a pár másodpercet, mire Caroline szemében a meglepettség boldogságba ütött át. Szinte meg lehetett figyelni, hogy szemének csillogása egyre erősödik, és már ezer csillag ragyogásával ér fel. Mer eközben végigfutatta magában a lehetőségeket, hogy miképp fog reagálni a lány. Nem várt rosszra, hiszen Care volt az, akivel a legtöbbet levelezett, tartotta kapcsolatot abban az időben, míg Franciaországban volt. A telefonálást illetve skype-ot nehezen tudták volna kivitelezni a hatórás időkülönbség miatt, de néha-néha becsempésztek egy-egy ilyen alkalmat is. Ám sajnos az iskola és olyakor a szülői szigor, főként Merry esetében nem kedvezett ennek, így főként e-maileket váltottak, de azokat sem konkrét dolgokról, mert Mer nem akarta, hogy még annál is nagyobb honvágya legyen, mint alapból van, így inkább csak felületesen felszínes témák kerültek kibeszélésre, de a barátnős érzet akkor is megmaradt köztük. Ezt bizonyított Caroline nagy, szinte hátropogtató ölelése, mellyel szavak helyett fogadta a lány, aki zavartan pislogott először csak. Miután a lány második ölelésadagját is megkapta tudott csak válaszolni a feltett kérdésre, mert addig szóhoz sem jutott, mondhatni Care kiszorította belőle a beszédhez szükséges levegőt.
- Jaj, te is nekem nagyon-nagyon! – bizonygatta széles mosollyal az arcán Meredith, és vállal lazán nekitámaszkodott a szekrénysornak, miközben közelebbről szemügyre vette barátnőjének csinos vonásait. Egyértelműen más rajta valami, csak a lány nem tudta megállapítani, hogy mi, de a lényeg, hogy még mindig van olyan csinos, hogy vetekedjen Elenával a szépségkirálynő címért.
- Írtad, hogy mi történt Jenna nénivel. Úgy éreztem, hogy vissza kell jönnöm – felelt kissé komoran a kérdésre, és megrántotta a vállát, majd halványan elmosolyodva hozzátette:
- És most már maradok is, nem megyek sehova. Ismét teljes lesz a négyesfogat! – mondta vidáman, és a gondolat valóban melegséggel töltötte el mindeddig haza vágyó lelkét s szívét.
- Igazán csinos vagy! – jegyezte meg intve finoman Care felé, aki természetesen most is a legújabb divat szerint öltözködött, nem persze, hogy nem az európai, francia divat szerint, de Amerika legmenőbb ruháit viselte.
- Na, és hogy állsz pasik terén? Még mindig Matt? – érdeklődött, beszélgetést kezdeményezve, és megigazította vállán a táskáját. Legutóbbi a srácokról szóló levelezésükben arról írt Caroline, hogy Matt-tel most nincsenek jó passzban, de Merry azóta nem tud többet erről a dologról.
Időközben halkan megszólalt a csengő, mire Meredith felkapta a fejét, és enyhe intő mozdulatot tett a folyosó vége felé, jelezve, hogy ideje indulniuk.
Vissza az elejére Go down
Kitty Wayland
Admin
Kitty Wayland


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. May. 15.

Az iskola folyosói Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola folyosói   Az iskola folyosói Icon_minitimeVas. Május 22, 2011 4:06 am

Ó! Hogy elfelejtettem! Tényleg én írtam neki. Úgy éreztem neki is tudnia kell az esetről, elvégre ismerte Jenna-t. Jenna nagyon jó szívű ember volt, és látszott rajta, hogy mennyire szerette Elena-t és jeremy-t. Különben nem vállalta volna el ezt az egész esetet. Ráadásul sokat beszéltünk virtuálisan, de még is jobban éreztem magamat, ha így beszélünk. Sokkal jobb beszélni az emberekkel szemtől szembe, mint ha a gépen írnék neki.
- Biztos, hogy örömet fogsz adni nekik ezzel – szólaltam meg. Következő kijelentésén nagyon megörültem, így kedvesen rá is mosolyogtam. Úgy látom még is le kell cserélnem a képet a szekrényemről. Le kell cserélnem négyesre. Hisz Meredith-re is lehet számítani, igaz másban, de lehet. Olyan jó lenne ismét együtt négyen esetleg a Grill-ben nevetni, beszélni.
- Jaj, de jó! - tapsikoltam örömömben. Majd Merry megdicsért engem, aminek persze örültem. Meredith is nagyon gyönyörű volt, ráadásul a haja most szebb lett mikor múltkor találkoztunk. És csak úgy sugárzott belőle az öröm.
- Te is gyönyörű vagy! – dicsérte meg ő is. Majd bele gondolt abba, hogy mi lenne, ha tudna a vámpírokról és még egyéb fajokról. És mi lenne, ha tudná, hogy én is az vagyok, vámpír. Az biztos, hogy nem én leszek az, aki megmondja. Mert beszédekbe sem vagyok igazán jó.
- Hát… szakítottunk – a számat harapdáltam, miután kimondtam. Még hozzá tehettem volna azt is, hogy: mert vámpír vagyok. Ha Katherine nem változtatott volna át, akkor lehet, hogy még most is együtt lennénk. Ha meg vámpír lennék, akkor pedig bűntudatom lett volna, amiatt, hogy elfelejtettem vele. Az sokkal rosszabb lett volna, szerelmünk nem lett volna őszinte. Ráadásul Tyler is ott van a képben. Nem tudom… fogalmam sincs, hogy érzek-e valamit iránta. Ráadásul most visszajött, és majdnem meghalt. Majdnem velem együtt.
Vissza az elejére Go down
Meredith Sulez
Admin
Meredith Sulez


Hozzászólások száma : 309
Join date : 2011. May. 15.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : Fölösleges félni a sötétben, csak meg kell találni a villanykapcsolót!

Az iskola folyosói Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola folyosói   Az iskola folyosói Icon_minitimeHétf. Május 23, 2011 3:53 am

Caroline-nak
Az iskola folyosói 5227548144_d2634f1001 Az iskola folyosói 198863_180155882031373_168847959828832_442066_791455_n Az iskola folyosói VictoriaJusticeAvatar

Hú sok dolog történhetett Caroline-nal, ha még a levelezésünkről is megfeledkezett! Gondolta meglepetten Meredith, és ennek jeleként enyhén felvonta a szemöldökét. Care nem volt az a feledékeny fajta, ez még furcsábbá tette a helyzetet számára. Vajon ennek köze lehet ahhoz, amit Elena mondott? Mer megrázta a fejét, és halványan barátnőjére mosolyodott.
- Hát Elenával már találkoztam. Már csak Bonnie van hátra – vont vállat nevetve a lán, és negyedik barátnőjükre gondolt… göndör, barna fürtjeire és vidám mosolyára. Jaj, hogy hiányzik már ő is neki! Egyszerűen nem teljes az élete ezen lányok nélkül! Szervesen kapcsolódnak hozzá, ezért is könnyebbülhetett meg, mikor visszatért. Vissza ide, ahová tartozik.
- Remélem, hogy a suliban vele is összefutok! Persze csak, ha Jeremy-vel nem lógják el a napot! – tette hozzá széles mosollyal, értesítve Care-t arról, hogy tud az új párosról, melyről még csak beszélni is szürreálisan hangzott számára.
- Én is örülök, elhiheted! – mosolyodott a hirtelen még inkább kivirult lányra, ls halkan felevetett, majd egy aprócska gondolat gyökeret vert tudatában, és megelőzve a bajt, figyelmeztette Caroline-t: - De aztán semmi köszöntős buli! – mondta szigorúan, hiszen egyáltalán nem szereti az efféle partikat, a felhajtást, ellentétben barátnőjével.
- Köszönöm – kacsintott poénkodva, mikor Care megdicsérte a külsejét. Persze mindketten tudják, hogy ő a lány nyomába sem érhet, de nem mintha akarna.
Mikor Meredith tovább indult a tanterem felé, hamar megtorpant, mert észrevette, hogy Caroline nem követi. A lánynak mintha földbe gyökerezett volna a lába, ezért Mer visszament hozzá, és barátnője csak akkor felelt neki a feltett kérdésére.
- Ó sajnálom, Care. Elmondod, mi történt? – kérdezte kedvesen Meredith, és puhán, támogatóan megérintette barátnője vállát, és érdeklődően tekintett rá. Látszott rajta, hogy megtörte ez a szakítás.
Úristen, mi történt ebben a városban, mióta elment? Úgy tűnt, minden a feje tetejére állt!
Vissza az elejére Go down
Kitty Wayland
Admin
Kitty Wayland


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. May. 15.

Az iskola folyosói Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola folyosói   Az iskola folyosói Icon_minitimeKedd Május 24, 2011 4:01 am

Az iskola folyosói Merrym

Találkozott Elena-val. És én erről hogy-hogy nem tudok? Általában szoktuk értesíteni egymást. Most mondjuk megértem, hogy ha erre nem gondol. Hisz most sok mindenen ment át. Ráadásul jeremy-t is nagyon sajnálom. Először Vicky, Anna halt meg, majd Jenna is távozott az életéből. Örökre.
- Értem- szólaltam meg, majd szót ejtett Jeremy-ről. Rámosolyogtam, majd azon kezdtem el gondolkozni, hogy én mondtam ezt el-e? Nem tudom. Szerintem nem, bár nem tudom, mert elég sok mindent mondtam Meredith-nek, és nem vagyok abban biztos, hogy mindent meg is jegyeztem. De az is lehet, hogy Elena mondta el neki.
- Jól van – mondtam kicsit olyan durcás képet vágva, de aztán átváltottam a mosolygós képre. Rájöttem, attól még, hogy nem akarja, én még megszervezhetem. Minek fogadjak szót? Úgy is rég szerveztem már valami féle eseményt, összejövetelt.
Én ott maradtam helyben, meg sem mozdultam. Emlékszem mennyi mindent megtettem azelőtt mielőtt összejöttünk volna, mindenféle beszédet tartottam. Aztán szakítottunk, de nem adtam föl. A Grillben énekeltem csak azért, hogy újra együtt lehessünk. De az sem tartott sokáig. Megtudta, hogy vámpír vagyok, dobott. Aztán megkérte, hogy felejtessem el vele. Meg is tettem, pár napig azt is hittem, hogy érdemes volt reménykedni, de nem… verbéna volt rajta, és így nem tudtam megigézni. Becsapott, most már nem tudok több esélyt adni számára.
Észrevettem, hogy kérdez tőlem valamit, csak akkor tértem igazán magamhoz.
- Hát… szerettem… őszintén szerettem Őt. És sok mindent is megtettem érte, hogy együtt legyünk. Aztán sikerült is, de szakítottunk. Én nem adtam fel a reményt, még énekeltem is a Grillben, azért, hogy visszakaphassam Őt. Egy ideig még jártunk, de aztán képbe került Tyler és egyéb más. Mindegy! Menjünk – mondtam el neki azt a részt, amit egy ember meg is ért. De a többi részt nem mondtam el, egy részt amit egy ember nem ért meg. Azt, hogy vámpír vagyok. Lehet, hogy a barátságunknak annyi lenne. Most egy ideig nem akarok ’pasizgatni’. Több csalódás érne, mint öröm. Ha nem lennék vámpír minden könnyebb lenne.
Vissza az elejére Go down
Meredith Sulez
Admin
Meredith Sulez


Hozzászólások száma : 309
Join date : 2011. May. 15.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : Fölösleges félni a sötétben, csak meg kell találni a villanykapcsolót!

Az iskola folyosói Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola folyosói   Az iskola folyosói Icon_minitimePént. Május 27, 2011 3:57 am

Caroline-nak
Az iskola folyosói 5227548144_d2634f1001 Az iskola folyosói 198863_180155882031373_168847959828832_442066_791455_n Az iskola folyosói VictoriaJusticeAvatar

Meredith elégedetten bólintott, mikor Caroline már kissé morcisan, de beleegyezett abba, hogy nem szervez bulit. Igazából már volt arra alkalom, hogy a lány ilyen meglepetés-rendezvényei nem sültek el túl jól. Care persze ennek ellenére szeretett ily módon színt vinni az egész kisvárosi közösség életébe. Az ő élete igazán pörgős volt: partik, ruhák, pasik… És ezek végtelen körfogása beiktatva néha-néha egy kis rivalizálást Elenával, és úgy tűnt, hogy ez neki rendben is van így. Az iskola igazi menőként tekintett rá, ami nem is csoda, hiszen úgy néz ki, mint egy igazi Vouge-modell. És persze Care-t mindenki irigyelte, mindenki úgy akart kinézni, mint ő, és olyan életet akart, mint neki van. De Merry nem. Amúgy sem volt az az irigykedős fajta, de tudta, hogy barátnőjének élete sem habos torta. Például a szülei elváltak, mellesleg az apja a saját neméhez vonzódik, és az anyja többet törődik a munkájával, mint a lányával.
A bulik azonban általában Meredith számára nem végződnek jól. A katasztrofális események toplistájának első fokán a hatodik születésnapi zsúrja áll, mely alkalmával meg akarták ölni. Mégpedig a saját nagyapja, a férfi kést ragadott és rá, illetve az őt védelmező nagymamájára támadt. Persze a nagyapa olyan volt, mint akit hipnotizáltak volna, vagy valahogyan irányították. A sokkos anyja „megszállták” szót használta rá. Nos, a férfi végül elmegyógyintézetbe került, és ott él a mai napig abban a tudatban, hogy gyilkossági kísérlete valójában mentőakció volt, mellyel csak szeretteit védte a rájuk veselkedő veszélyektől… a vámpíroktól. Mer életében először akkor hallott a vérszívókról, és első gondolatra megutálta őket amiatt, ami a nagyapjával történt.
- Tyler? – ez a név rángatta ki gondolatvilágából az amúgy barátnője minden egyes szaván csüngő lányt. Elgondolkozott azon, hogy hogyan lehetne Matt és Caroline egyáltalán egy pár? Hiszen két teljesen különböző világban élnek, persze csak átvitt értelemben. Már látatlanban nem sok esélyt adott kapcsolatuknak, így sajnálta a lányt, együtt érzett vele, de nem igazán lepte meg a dolgot. Az viszont annál inkább, hogy Care Tyler-t említette.
- Mi történt Tyler-rel? – kérdezte még egyszer Merry, és kicsit szednie kellett a lábát, hogy tartsa a lépést a folyosón már törtető barátnőjével. Nagyon kiváncsi volt, hogy miképp kerül a képbe az a bunkó focista.
Vissza az elejére Go down
Kitty Wayland
Admin
Kitty Wayland


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. May. 15.

Az iskola folyosói Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola folyosói   Az iskola folyosói Icon_minitimePént. Május 27, 2011 8:32 pm

Az iskola folyosói Merrym

A terem felé véve az irányt mentem előre, lehet, hogy kicsit gyorsan, de mentem. Általábban ha dühös vagy szomorú vagyoknem tudok nyugodtan ülni vagy feküdni. De aztán lassítottam, hogy Meredith-nek ne kelljen túlságosan is gyorsan mennie.
Aztán megkérdezte mi van Tyler-rel. Nem mondthatom meg, hogy segítettem neki teliholdkor valamilyen ügyben. Nem is tudom miért segítettem neki, talán azért, mert a barátja vagyok. És ha valamelyik barátomnak szüksége van segítségre én már megyek is, és azonnal, gondolkodás nélkül odamegyek hozzá. Ráadásul Matt szakításában nem csak a vámpírságom, hanem Tyler is bonyodalmat okozott. nem tudom... mindegy, semmiképpen nem működhetett volna a kapcsolatunk.
- Hát... még nem mondta el senkinek. Vagy lehet, hogy igen, de nem emlékszem rá... na, mindegy. Szóval megcsókolt - mondtam el neki, amit már úgy sem tudtam volna magamban tartani. Bementem az osztály terembe, majd letettem a könyveimet egy padra, majd Meredith-re néztem.
Vissza az elejére Go down
Meredith Sulez
Admin
Meredith Sulez


Hozzászólások száma : 309
Join date : 2011. May. 15.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : Fölösleges félni a sötétben, csak meg kell találni a villanykapcsolót!

Az iskola folyosói Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola folyosói   Az iskola folyosói Icon_minitimePént. Május 27, 2011 11:23 pm

Caroline-nak
Az iskola folyosói 5227548144_d2634f1001 Az iskola folyosói 198863_180155882031373_168847959828832_442066_791455_n Az iskola folyosói VictoriaJusticeAvatar

Meredith igazság szerint azt sem tudta, hogy melyik terembe kell menniük. Épp csak elkérte az órarendjét a portástól, annak huzamosabb ideig tartó tanulmányozására nem volt még ideje, így jobb is, hogy csak követte Caroline-t a terembe. A sebesség viszont meglepte, viszont még sikerült időben utolérnie a barátnőjét, aki egy nagy szuszra, mindenféle mellébeszélések közepette kifejtette a lényeget: hogy Tyler megcsókolta. Erre aztán berontott a terembe, Merry pedig ledermedten megállt a folyosón. Aha, ez a párosítás jobban meglepte, mint a Matt-Care. Matthew legalább normális, nincs elszállva magától, ellenben Tyler-rel, aki azt hiszi, nagymenő csak mert a polgármesteri családból származik, és amiért irányító volt az iskolai futball-csapatban. Mer sosem bírta őt, és nem rémlett neki, hogy Caroline ezt tette volna. De rengeteg minden változott, mióta elment, lehet, hogy ez is. Felébredve gondolkozásából, követte Care-t a tanterembe, és eleresztve pár „Ó, szia, Meredith!” köszönést a füle mellett, leült a lány mellé. Az oldaltáskáját a padra dobta, és barátnője felé fordította fejét, aki mintha kissé tanácstalanul nézett volna rá.
- És mi van köztetek? – kérdezte érdeklődve. – Jártok? – kíváncsiskodott, bár szinte biztos volt benne, hogy nem mert akkor ezzel lenne tele a suli. Akkor mindenki erről beszélne, ellenben a polgármesteri választások voltak most a legfontosabbak a felnőttek körében, míg a gyerekekében az új iskolai menza-rendszer.
Vissza az elejére Go down
Kitty Wayland
Admin
Kitty Wayland


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. May. 15.

Az iskola folyosói Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola folyosói   Az iskola folyosói Icon_minitimeVas. Jún. 05, 2011 1:56 am

- Semmi - válaszoltam gyorsan kérdésére. Hogy lehet ilyet feltenni? Vagyis fel lehet, mert megcsókolt. De azt ő kezdeményezte, sőt - az lehet, hogy egy kicsit későn -, de befejeztem. Emlékszem arra a napra. Matt és Tyler is megcsókolt. És azt is tudom, hogy nem voltam éppen a legjobb formámban, talán ezért is voltam dühös rájuk.
- Nem. Dehogy - ezt is gyorsan rávágtam. Hogyan is járhatnánk, mikor Tyler nemrégiben elment, aztán csak pár napja jött vissza? És majdnem azért, hogy hazajött meghalt. És majdnem én is. Még jó, hog yKlaus-sal nem találkoztam még annyira. De azért már most is félek. Ha tudja bántani Stefan-t, akkor bárkit. És most már legyőzhetetlen.
- Csak egy csók volt, és ennyi - a pad mellé álltam, a két kezemmel a padot fogtam. Pont akkor jött be a tanár. Még odasúgtam neki:
- Majd beszélünk... valamikor - majdnem azt mondtam, hogy a buli után, de akkor lőttek volna a poénnak. Az óra elkezdődött, és én szinte egéstz végig a bulin gondolkoztam.

//BEFEJEZVE//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az iskola folyosói Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola folyosói   Az iskola folyosói Icon_minitimeHétf. Júl. 11, 2011 9:33 pm

Az iskola folyosói Ryan_sypek_009 Az iskola folyosói 111403
Kicsi Boszinak

Túléltem egy napot. Vagy mondjam inkább azt, hogy túléltem a Napot? Ali különbözik a két szó, de számomra teljesen mást jelent. Talán egy normális ember meg sem értené, hogy miért. Nem tudom pontosan, hiszen nem szokás felmeréseket illetve statisztikákat készíteni a vámpírok körében, de úgy hiszem, hogy kevesebb a nappal is látható vámpír, mint az, aki ódzkodik a napfénytől. Persze nem azért mert mindenki a halottsápadt bőrre gyúr! Ostoba emberi tézis, hogy a vámpírok mind sápadtak. Az oké, hogy Drakula igen, de ő fürödni sem fürdött! Ki kérem magamnak, én megőriztem emeberi barnaságot - amiért nagyon kellett erődködnöm a mindig esős Angliában - és veszek rendes zuhanyt is rendszeresen. Na, de ez semmi, a leginkább kiakasztó mai napi feltevés, hogy a vérszívók azért nem járlának a napon, mert csilloganak. Mi van, csillogni? Kinek a fejéből pattant ki ez az okosság? Állítólag valami írőnőéből, legalábbis Nora, a pár hónappal ezelőtt megismert pincérlány ezt állította, miután megmondtam neki, hogy ez ostobaság. Vagyis hát nem fogalmaztam ilyen szépen, két pohár tömény gin után valami rondább csúszhatott ki a számon, de a lényege ez volt, s Nora vette a bátorságot erre, s bunkónak nevezett. Én, bunkó? Kikérem magamnak, azért mert az igazat megmondom, és kiakadok, hogy miket ki nem találnak manapság, még én vagyok bunkó? Szerintem azzal az írónővel kellene elbeszélgetnie pár vámpírnak! Na, jó nem, hiszen így legalább mindenki csillogó vámpírokat keres, mi pedig élhetünk nyugodtan.Az életem akkor is nyugodt volt, mikor nem volt napfényvédő karláncom, csak akkor óvatosnak kellett lennem, hogy hajnal előtt mindig valami besötétíthető helyre menjek. iszont így sokkal kényelmesebb, hiszen nem kell erre ügyelnem, így túlélhetem a Napot. Viszont túlélni egy napot... egy napot anélkül, hogy látnám Amandát nehezebb, mint gondoltam. Nem hittem volna, hogy egy halandó lány képes ekkora hatást elérni rajtam, de hogy mit is érzek pontosan? Semmit! Valamit nagyon mélyen biztos érzek, csakhogy nem hagyom felszínre törni, Ez vagyok én: az érzéketlen, és jó is ez így nekem. De szükségesm van egy kis társaságra, hogy meggyőzzem magam arról máshol, másokkal is tudom olyan jól érezni magam, mint azzal a lánnyal.
Aztán valahogy mégis úgy adódott, hogy ezen a délelőttön, mikor sétálni indultam a Mystic Falls-i iskolánál akadtam ki. Már magam sem tudom, hogy kerültem ide. Csak a lábaim hoztak. Oda, ahova Amanda is jár, gondoltam, hiába próbáltam meg Őt kiverni a fejemből. Már nagyon régen nem jártam iskolába - úgy egy 290 éve lehetett az - és most sem volt kedvem, de arra gondoltam, hogy abból nem lehet baj, ha csak úgy benézek. A nyüzsgő diáksereg arra engedett következtetni, hogy szünet van, és az órámra pilantva úgy saccoltam, hogy kb. most lehet ebédszünet, ezért egy segítőkész diáktől megérdeklődtem, hogy merre van a büfé, hátha öszefuthatok valaki ismerőssel. Elindultam hát a folyosókon a mondott irányba...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az iskola folyosói Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola folyosói   Az iskola folyosói Icon_minitimeHétf. Júl. 11, 2011 10:11 pm

Az iskola folyosói Evans_www.kepfeltoltes.hu_Az iskola folyosói Images_2_www.kepfeltoltes.hu_
Mr. Vámpírnak


Már el telt pár nap mióta visszaköltöztünk Mystic Falls-ba és megkedveltem a várost. Igaz kicsit hiányzott a nyüzsgés, a folytonos bulik és persze a barátaim, de gondolom itt is találok majd új barátokat. Reggel ahogy felkeltem kicsit ideges voltam, mert ma lesz az első napom az új sulimban. A ruháim körött valami olyat keresgéltem, ami nem teljesen feltűnő, de mégis csinos és illik a személyiségemhez. Meg is találtam a megfelelő ruhát. Egy kék ruhára esett a választásom, amit még születésnapomra kaptam és valami különleges alkalomra szántam. Szerettem csinosan öltözni és szerencsére az alakom is meg volt hozzá.
Reggel az iskolában furán néztek rám, hiszen én voltam az "új lány" , senkit se ismertem itt, így egyszerűen próbáltam eligazodni és elvegyülni egy kicsit a kötegben, de persze mindenki kiszúrta, hogy most járok itt először, mert egy köteg papír volt a kezemben és arról próbáltam tájékozódni, hogy melyik termet hol találom. Az órarendem elég tűrhető volt és az emberek is rendesnek tűntek. Az első órám Európai Történelem volt. Nem esett a kedvenc tantárgyaim közé, de megbirkóztam vele. Utána jött a matek és még valamilyen óra és az ebédszünet. Már vártam a szünetet, mert éhes voltam, kicsit fárasztó volt a délelőtt. Ide-oda rohangálni, ilyen papír meg olyan, meg minden egyes órán bemutatkozni, de túléltem. Kicsit kellemetlenül éreztem magam, mert egyedül voltam, nem voltak mellettem a barátnőim, nem hallottam az állandó csacsogásukat, a pletykákat. Hiányoztak. Nem szerettem egyedül lenni, szerettem a társaságos, a nyüzsgést, az életet. Miközben gondolkoztam az ebédlő felé sétáltam az egyik kis folyosón. Nem voltak már sokan, minden diák az ebédlőben volt már. Hirtelen a folyosón egy srácra lettem figyelmes. Magas volt sötét hajjal és barnás bőrrel. Kicsit meglepődtem rajta, mert nem úgy nézett ki, mint aki gimnáziumba jár. Mikor pont odaért, hogy elsétál mellettem nem bírtam ki, hogy ne szóljak hozzá.
- Elnézést, te ide jársz?- kérdeztem az ismeretlen sráctól. Biztos bolondnak nézett, hogy csak így elé állok, de a kíváncsiságom utat tört bennem, mint általában. Körbenéztem a folyosón, de nem láttam már senkit, csak mi ketten voltunk.


A hozzászólást Jenny Marin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 12, 2011 3:02 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az iskola folyosói Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola folyosói   Az iskola folyosói Icon_minitimeHétf. Júl. 11, 2011 11:24 pm

Az iskola folyosói Ryan_sypek_009 Az iskola folyosói 111403
Kicsi Boszinak

Határozott léptekkel haladtam a diáksereg közt, és igyekeztem minél emberibb benyomást kelteni, Ebből kifolyólag nem mehettem vámpírsebességgel, illetve visszatartottam a késztetést, hogy valakit a falhoz vágjak. Hogy honnan jönnek az ilyesfajta ingereim? Onnan, hogy rossz napom volt, és nekem ennyi elég ok arra, hogy kinyírjak valakit. Na, de most mégsem lenne szerencsés, főleg, ha kiderülne, hogy én tettem. Az mindent lerombolna, amit idáig felépítettem. Minden kedves szó vagy gesztus kevés lenne ahhoz, hogy Amanda újra szóba álljon velem, ugyanis nem az a fajta, aki gyilkosokkal lóg. Pedig már megtette, nem is egyszer, hiszen velem kétszer is találkozott, csakhogy akkor nem igazán tudta, hogy kivel áll szemben, de idővel kénytelen lesz szembesülni ezzel a ténnyel. Nem úgy mint iskolatársai. Arcomra kaján vigyor ült ki, hiszen hallottam két lány párbeszédét, akik azon vitáztak, hogy vajon milyen tantárgyat taníthatok a sulijukban, mint új tanár, s végül közös megegyezés alapján a biológia mellett voksoltak. Időközben a folyosók mindinkább kiürültek, de én még mindig nem jutottam el az étkezőig. Valószínűleg eltévedtem, állapítottam meg, és megkerestem a legközelebbi tűzriadó esetére kiakasztott, a legrövidebb menekülő utat mutató térképet, melynek hála megállapítottam, hogy csak egy sarkot vétettem el. Így visszasomfordáltam a folyosóra, ahonnan tévedés volt lekanyarodnom, és folytattam az utamat a szinte néptelen folyosón, mikor hirtelen megszólított egy kedves hang. Megtorpantam mellette. Eddig igazán nem is figyeltem, hogy ki mellett megyek el – bár őszintén szólva most sem nagyon érdekelt – de a tekintetem végül a lány arcára csúszott. Mosolygós, vidám lánynak látszott, na meg persze kíváncsinak, amit abból állapítottam meg, hogy csak úgy lerohant ezzel a kérdéssel. Halvány mosolyra húzódott a szám, de sokáig nem válaszoltam. Húztam az időt. Hogy miért? Mert nem volt előre kitervelt kamu-szövegem.
- Nem – feleltem végül tömören. Istenem, 25 éves vagyok, és ez nem éppen a gimibe járó korosztály. Mindegy. Úgy döntöttem annál jobb, minél kevesebbet tud a lány, de azért hogy ne higgyen bunkónak, kiegészítettem a válaszom: - Erre jártam. Gondoltam, benézek a régi iskolámba – elég hihető állítás, sok öregdiák visszajár fiatalkora helyszínére. Csak hogy nekem ez a hely egyáltalán nem szerepelt a múltamban. Eddig legalábbis nem szerepelt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az iskola folyosói Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola folyosói   Az iskola folyosói Icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 12:04 am

Az iskola folyosói Evans_www.kepfeltoltes.hu_Az iskola folyosói Images_2_www.kepfeltoltes.hu_

Mr. Vámpírnak



Teljesen hülyének éreztem magam. Csak úgy megállítottam, azt sem tudom, hogy kicsoda. Látszott rajta, hogy meglepődött, biztosan nem számított rá, hogy valaki hozzá fog szólni. Egy darabig választ sem kaptam. Te jó isten lehet, hogy egy tanár? Ijedtem meg hirtelen, mert hát nem ismerek én minden tanárt, sőt, alig találkoztam párral. Mekkora idiótát csináltam magamból- gondoltam. Aztán végül pár másodperc után válaszolt hirtelen feltett kérdésemre. És nem volt tanár, szerencsémre. Nagyon megkönnyebbültem, hogy első napomon nem csináltam magamból hülyét valamelyik tanár előtt. Ő csak egy régi diák.
- Elnézést, hogy csak így megállítottalak...Jenny vagyok.-nyújtottam a kezem az idegennek. Mikor kezet fogtunk hirtelen mintha áram csapott volna meg. Rögtön elrántottam a kezemet.De nem is áramcsapás volt. Egy képet láttam magam előtt pár másodpercre ami nagyon rideg és sötét volt, mintha kihalt volna az öröm a boldogság arra a pillanatra és a bánat, a szomorúság vette volna át a helyét.Olyan érzésem volt mintha maga a halállal találkoztam volna.És akkor hirtelen rádöbbentem hogy ki, vagy éppen mi áll előttem. Az arckifejezésem rémült volt és egy lépéssel hátrébb léptem. Még soha életemben nem találkoztam vámpírral, tudtam, hogyha ide költözünk itt biztos fogok, de nem készültem fel erre, túlságosan váratlanul ért, hogy pont itt, iskolában, egy szűr kis folyosón. Arcvonásomat rendeztem és kicsit ellenszenvesen néztem a férfira. A reakciómból biztosan leszűrte, hogy rájöttem micsoda. Nem féltem tőle, vagyis nem annyira amennyire hittem, hogy félni fogok. Nem szóltam egy szót sem, csak álltam a folyosón mozdulatlanul.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az iskola folyosói Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola folyosói   Az iskola folyosói Icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 10:38 pm

Az iskola folyosói Ryan_sypek_009 Az iskola folyosói 111403
Kicsi Boszinak

A régi diákok sztori úgy tűnik, megállta a helyét. Bár számítottam esetleges kérdezősködésre, mint hogy: melyik évben végeztem? merre találja az érettségi-tablómat? stb. De szerencsére visszakanyarodtunk egy normális társalgási szituáció létfontosságú eleméhez, a bemutatkozáshoz. Jenny... Hát igen, tipikus mai, amerikai név. Meg van benne a felhőtlen boldogság, mégis az incselkedés. Ezek az amerikai nevek már csak ilyenek. Nem mint az angolok, melyek hűvösséget és közönyt mutatnak, mint pl. a Maxim. Nem? Ezen néha elgondolkodom. Bár, ha belegondolok a Jenny a Jennifer becézése, ami eredetileg francia Genevieve-ből származik. Ott az nagyon előkelő névként van a köztudatban, ellenben... Na jó, hagyjuk a névtörténeti elemzést!
- Örvendek, engem Eric-nek hívnak - mutatkoztam be, majd ezen is elgondolkoztam. Mégis ki hív Eric-nek? Alig van ismerősöm, hiszen javarészt éjszaka éltem le eddigi életem. Mostanában léptem ki szó szerint a napvilágba. Persze Amanda így ismer és Caroline is. De már nem igen. Hirtelen eszembe jutott, hogy mit szólt volna a lány, ha bemutatkoztam volna Cambridge egykori hercegeként. Valószínűleg sült bolondnak tartott volna... Vagy mégsem! Hiszem elég volt egy kétfogás, hogy rájöjjön mi vagyok! A kis boszorkány... Erre nem számítottam. Ki gondolta volna, hogy pont itt összefutok egy boszorkánnyal? Végül is miért ne? Ha már nagy ebben a kisvárosban a vámpír-forgalom, dukál hozzá pár boszi, nem?
Láttam Jenny-n, hogy megrémál, mikor rámismert, el is rántotta a kezét, és félve hátrált. Istenem, a maiaknak nem tanítják meg, hogy ha kimutatják a félelmüket azzal csak még jobban felingerlik bennük a vadász ösztönt? Nem mellesleg ez egy néptelen folyosó, nincs itt senki, aki megakadályozhatna bármiben, úgyhogy jogosan fél.
- Hm... csak nem félsz? Hiszen nem akartalak bántani, kis boszorkány!- mondtam gúnyosan, és gonosz vigyorra húzódott a szám. Egy kis játék belefér, csak szórakozom, gondoltam, és egy kis lépéssel felére csökkentettem kettőnk közt a távot. Figyeltem, hogy megrezzen-e, miközben én provokálóan végigmértem.
- Hát... most mondd meg, mit csináljak veled? - kérdezte sopánkodva, miközben megcsóváltam a fejem. Próbáltam elültetni a gondolatot a fejében, hogy megölöm, amiért leleplezett, és ezzel kiprovokálva, hogy használja az erejét. Kiváncsi vagyok, mit tud. Nem hiszem, hogy legyűrne egy 300 évfes vámpír, ha már így megrémült egyáltalán attól, hogy találkozott egy vérszívóval.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az iskola folyosói Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola folyosói   Az iskola folyosói Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 12:00 am

Az iskola folyosói Evans_www.kepfeltoltes.hu_Az iskola folyosói Images_2_www.kepfeltoltes.hu_

Mr. Vámpírnak


Az ismeretlen vámpír is bemutatkozott, akit Eric-nek hívnak. A reakciómból rögtön leszűrte, hogy mi vagyok. Nagy butaságot csináltam. Nem lett volna szabad így reagálnom erre az egészre. Így most tudja, hogy mi vagyok, ami nem egy jó pont számomra. De ki a fene gondoltam volna, hogy első iskolai napomon pont egy vámpírral futok össze. Ezt egy nyugis, átlagos napnak képzeltem el, eben az átlagosnak azért nem mondható városnak. Látszott rajta, hogy ő sem számított arra, hogy pont egy boszorkánnyal fog találkozni, de teljesen nyugtot maradt, ami arra utal, hogy egy idős vámpírral van dolgom. Ezt jól megcsináltad Jenny- mondtam magamnak. Vettem egy mély légzetet és lenyugodtam, elvégre én nem voltam az az ijedés fajta, aki fél a sötétben meg hasonlók, de ez most kelő képen váratlanul ért. Tudta, hogy előnye van velem szemben és könnyű préda lennék számára, hiszen egy üres folyosón voltunk, fél perc és én már nem lennék. De azért én sem voltam egy átlagos ember, meg tudom magam védeni.
- Csak kicsit meglepődtem, hogy egy ilyen idős vámpír pont egy iskolában keres magának ebédet.- mondtam neki. Gonoszul vigyorgott rám és közelebb lépett. Csak nem játszadozni akar velem? nem tekintett versenytársnak, de viszont már nem féltem tőle. Nem tehet velem semmit. Miközben végigmért én magam előtt összekulcsoltam a karomat és vártam, mit fog csinálni.
- Hát szerintem ne igyál belőle, nem lehet túl jó ízem.- vágtam rá egyszerűen a kérdésére. Nem szerettem ha piszkáltak, pláne nem ha lenéztek. Nem féltem, nem annyira mint az elején, de azért átfutott az agyamon, hogy lehet meg akar ölni. Vagy ezzel a provokálással akar elérni valamit. Jó pár év tapasztalat lehet mögötte, hogy hogyan cserkéssze be az áldozatot. Gondoltam rá, hogy varázsolok, de túl veszélyes volt bármelyik pillanatban jöhetett egy tanuló és még nem tesz semmi olyat, ami engem bánthatna mi értelme lenne.
- Nah eldöntötted már, hogy mi lesz velem?- kérdetem. Próbáltam teljesen azt mutatni, hogy egy csöppnyi félelem sincs bennem, persze azért egy kevés akadt. Egy kis egészséges félelem ne árt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az iskola folyosói Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola folyosói   Az iskola folyosói Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 2:47 am

Az iskola folyosói Ryan_sypek_009 Az iskola folyosói 111403
Kicsi Boszinak

- Hm… nem tanították meg, hogy csúnya dolog a másik korával jönni? – kérdeztem tettetett sértődöttséggel, és hogy még inkább megjátsszam ezt, még az ajkamat is lebiggyesztettem. Körülbelül úgy festhettem, mint egy 5 éves, aki nem kapta meg a kedvenc játékát karácsonyra. Na, de elég is ebből a színészkedésből, nem vagyok az a fajta, aki szereti megjátszani magát… már-már egészségtelen keretek között, így gyorsan visszavarázsoltam a gúnyos mosolyt az arcomra. Amúgy tényleg nem volt szép dolog a kis boszitól, hogy azt mondta, hogy „ilyen” idős vámpír. Kikérem magamnak! Tudom, hogy a 295 év az szép kor, de azért az öreg papik rangsorába senki se rakjon, én szellemileg, lelkileg és testileg is 25 vagyok csak, egyedül a valóságot nem fedi ez a kor.
- Miért, szerinted az idős vámpírok hol keresik az ebédjüket? – érdeklődtem felvont szemöldökkel, mert fogalmam sem volt, hogy miért gondolja, hogy a vérszívók idősebb generációját megakadályozná bármi is abban, hogy egy egész iskolát lemészároljanak csupán kedvtelésből. Nem mondom, hogy nem esne jól néha, kiengedni a szörnyet, és tömeggyilkosságot rendezni, de sajnos az ilyen feltűnősködéseket a többi vámpír sem nézi jó szemmel, így én a visszafogottabb gyilkolás mellett állok, már ha lehet az öldöklést „visszafogottnak” titulálni.
- Ki mondta, hogy inni akarok belőled? Túl nagy az egód, szívem – jegyeztem meg gúnyosan, és elhúztam a számat, mintha undorodnék a vére gondolatára. Boszorkányok… Pfuj! Soha nem sül el jól, ha egynek is a vére a szervezetünkbe kerül, velük nem érdemes vacsorázni, de ha ez a Jenny lány kiprovokálja, még az is megeshet, hogy rászánom magam erre.
- Te természetesen szeretnéd, ha hagynálak elmenni... Jól gondolom? – tudakoltam halvány mosollyal az arcomon. A kérdések mindig dühítőek, főleg ha az embernek nincsenek rá válaszaik, szeretek ilyesmivel provokálni másokat, a sok kérdés már-már idegesítő lehet egy idő után. De vajon hagynám elmenni? Hiszen tudja, mi vagyok. Az pedig veszélyes.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az iskola folyosói Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola folyosói   Az iskola folyosói Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 4:19 am

Az iskola folyosói Evans_www.kepfeltoltes.hu_Az iskola folyosói Images_2_www.kepfeltoltes.hu_

Mr. Vámpírnak


- De valami rémlik, mintha említettek volna már ilyet.- válaszoltam. Úgy láttam kicsit megsértődött, de csak tetette, mert pár másodperc elteltével ismét az a gúnyos mosoly került fel arcára. Nem akartam én pont úgy a korára utalni, csak egy gimnáziumba furán néz ki egy 25 éves ember, de mondjuk egy fiatal tanárnak elmegy. De akkor is, nem akartam én a korával játszadozni, csak így jött ki. Közben a karomat leengedtem magam mellé és körbenéztem a folyosón. Nem jött errefelé senki, de jobb is volt, mert nem szeretném, ha bonyodalmak lennének és valaki meglátna. Az emberek nem hisznek a természetfeletti lények létezésében és ha látnának is egyet, akkor biztosan megrémülnének és most nincs szükség egy rémült emberre.
- Nem vagyok vámpír ezt neked kell tudnod. - Mondjuk én arra gondolnék, hogy valami olyan helyre ami nem feltűnő, sok ember van, vagy valami hasonló, de nem vagyok szakértője a témának.
- Hogy mi ?- kérdeztem megdöbbenve. Most mi lenne az első gondolata az embernek egy vámpírról, hát nem pont az, hogy kellemes és meghitt beszélgetésre számíthat vele. Én egoista? És mi baja van a véremmel? - húztam fel magam és mérges lettem. Nem szerettem sosem ha kritizálnak és azt sem ha egoistának mondanak, mert nem voltam az.
- Látom ínyenc fajta vagy.- jegyeztem meg. Még akkor az sem mindegy, hogy ki. Jól van, legalább attól nem kell tartanom,hogy pont most fogok meghalni. Ha nem kell a vérem az nekem csak jó, így is vérszegény voltam.
- Miért még esetleg szeretnél egy boszorkánnyal beszélgetni. Szív ügyek vagy valami? Remek hallgatóközönség tudok lenni. - tettem fel bátor kérdésemet, de mérges voltam és ilyenkor nem figyeltem arra túlzottan mik adják el a számat. Utólag végiggondolva ez lehet, hogy nem éppen a legjobb válasz volt a kérdésére, de majd kiderül, hogy mit kapok érte.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az iskola folyosói Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola folyosói   Az iskola folyosói Icon_minitimePént. Júl. 15, 2011 1:04 am

Az iskola folyosói Ryan_sypek_009 Az iskola folyosói 111403
Kicsi Boszinak

A lány nem zavartatta magát, nem tűnt olyannak, aki megijed, és elszalad. Sőt, tűrte a kérdezősködést, és még válaszolt is, mellesleg néha elég pimasz módon, de sebaj, ettől lesz izgalmas az egész, nemde? A vámípr élvezi a vadászat minden percét, mert az adrenalin átjárja, és a szíve – melynek már dobognia sem kellene – egyre hevesebben ver vagy éppen haláli nyugodt maradt, hiszen számára ez csak egy unalmas játék. Van, aki így, de van aki úgy fogja fel. Én személy szerint különc vagyok, soha nem tervezek előre vadászatot, majd ahogy jön, úgy esik. Van úgy unalmamban beülök egy bárba, elbeszélgetek a pultoslánnyal, majd azon kapom magam, hogy megéheztem, és kikísérem a lányt, Miután olyan jól elbeszélgettünk, majd végelgyengülésig szívom a vérét egy sötét sikátorban. Igen, néha rám jön ez a fajta brutalitás. Várjunk csak, azt mondtam, néha? Dehogy is, nekem ez a megszokott, de egy ilyen kisvárosban sajnos nem lesz Olyan könnyű eltusolni ezeket az ügyeket, így vissza kell fognom magam, ha továbbra is itt akarok maradni.
- Igaz, és én tudom is – mondtam szárazon, és elgondolkoztam azon, hogyha ennyire nem ismeri a vámpírszokásokat, akkor viszonylag friss boszorkány lehet, vagy csak nem szeret kérkedni a tudásával, bár amennyire felvágták a nyelvét, nem hiszem. Gúnyosan felkacagtam arra, hogy ínyenc fajtának titulált. Vámpírok közt nincsenek ínyencek meg egyebek, nem lehetünk válogatósak, mert vagy akad kaja vagy nem. Persze amilyen emberből a legkevésbé szeretnék vacsorázni az a verbenas fajta, na azt ki nem állhatom, de ettől még finnyásnak sem nevezném magam.A vérszívóknál bár ínyenc nincs, vega az van, mellesleg őket eléggé lenézem, de az a kettőnk ügye, és nem tartozik Jenny-re.
- Szívügyek? – kérdeztem vissza megrökönyödve. Persze, persze… én meg az érzelmek. Szeretem azt állítani, hogy legalább olyan kevéssé illünk össze mi, mint a Sötét Nagyúr meg egy viragos rét, de mostanában kezdek elbizonytalanodni efelől. - Ha lennének sem hiszem, hogy veled vitatnám meg – mondtam végül, majd sóhajtottam, és a tekintetem egy a falon függő, 70-es évek buliját hirdető plakáton akadt meg, majd visszakalandozott a kis boszorka arcára.
- Ha most lelépek, reménykedhetek abban, hogy az iskolai bálon való megjelenésemkor – intettem a plakát felé - nem kürtölöd szét mibenlétemet? – kérdeztem felvont szemöldökkel. Fejemben egy ötlet fogalmazódott meg, és tisztáznom kell ezzel a banyával, hogy békén hagyjuk egymást, mert máskülönben nem fog működni a tervem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az iskola folyosói Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola folyosói   Az iskola folyosói Icon_minitimePént. Júl. 15, 2011 6:30 pm

Az iskola folyosói Evans_www.kepfeltoltes.hu_Az iskola folyosói Images_2_www.kepfeltoltes.hu_

Mr. Vámpírnak


A folyosó még mindig csendes és nyugodt volt, csak néha zavarta meg némi zaj, ami az ebédlő felől érkezett. A falon csüngő nagy fehér órára pillantottam és láttam, hogy az idő lassabban pergett mint ahogy gondoltam. Olyan volt mintha már régebb óta itt állnék a folyosón. Közben különös érzés fogott el. Egy nap még nem volt elég, hogy beilleszkedjek, éreztem, hogy ez egy hosszú folyamat lesz. Egyik részem érezte, hogy ide való vagyok, ide ahol születtem, ahol minden elkezdődött, de a másik részem még New York-ot tekintette annak a helynek ahol jól érzi magát. Hisz még minden emlék odakötött. Közben gondolatban is visszatértem a folyosóra, nem akartam túl gyakran visszagondolni, mert ettől csak mindig elszomorodok. A vámpír most olyan volt mintha rövid mondatomat elemezte volna, valami leszűrt belőle, következtetett valamire és idegesített, hogy nem tudtam, hogy mi az, de most már korábbi haragon elszállt, így már nem olyan szemtelenül beszéltem vele, de azért teljesen nem is úgy, ahogy mindenki mással szoktam.
- Hát ha nem szeretnél semmiről beszélgetni velem, akkor nem.- mondtam. Furának is tartottam volna, ha egy vámpír pont egy boszorkánnyal kezd el beszélgetni, de ebben a mai világban már minden lehetséges.
- Iskolai bál?- lepődtem meg. Itt bál lesz? De mikor? - merültek fel bennem a kérdések és közben a falra néztem ahol a plakát volt. 70-es évek buli lesz. Ki gondolta volna, hogy itt is szoktak ilyeneket tartani, bár miért ne. A plakát nagyon figyelemfelkeltő volt, jól meg volt szerkesztve, hogy aki elmegy mellette, az biztos rápillant, meg áll mellette és elgondolkozik, hogy elmenjen-e. Én is elgondolkoztam ezen, de nem tudtam rögtön a választ.
- Miből jutottál erre a következtetésre, hogy csak úgy szétkürtölném, hogy mi vagy?- Kicsit sértőnek éreztem a kérdést, de annyira mégsem. nem lehet biztos az ember a dolgában. De azzal ha elmondanám, nagy butaságot csinálnák és több embernek is ártanék.
- Másrészről nem is biztos, hogy ott leszek. De ha már itt tartunk. Ha összefutunk valahol én is remélhetem, hogy nem törtöd el a nyakam?- kérdeztem mosolyogva tőle, mert azért gondoltam, hogy csak nem fog megölni, mert itt akkor meg lett volna a lehetősége. Közben azon gondolkoztam, hogy vajon mit kereshet itt majd a bálon. Pár ötlet felmerült bennem, de inkább nem gondoltam rájuk, mert túl véresek voltak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az iskola folyosói Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola folyosói   Az iskola folyosói Icon_minitimePént. Júl. 15, 2011 9:27 pm

Az iskola folyosói Ryan_sypek_009 Az iskola folyosói 111403
Kicsi Boszinak

Továbbra is mosolyogtam, mikor a lány végigvontatta tekintetét a folyosón, illtetve pillantása rövid időre megakadt az órán. Hát igen, a szubjektív időérzékelés őrjítő. És én már csak tudom, hiszen ez a pár évtized van. hogy elröppen, máskor viszont végig kell szenvedni. Mint ahogyan most is ezt a pár napot, de sebaj, megéri, mert a jutalma nem marad el annak, aki türelmes. Mint a mondásban… hogy is van? Ó, igen: A türelem rózsát terem. Hát nem vagyok oda a rózsákért, de reméljük, hogy másra is vonatkozik ez a kijelentés. Mindenesetre Jenny-n úgy látott, mintha arra várna, hogy becsöngessenek, és mehessen vagy hogy jöjjön erre valaki. Mintha nem szívesen lenne a társaságomban, amit egy kezdő boszorkány esetében tökéletesen megértem. Hiszen még csak a másodperc törtrészébe sem kerülne, és ő már annyira élő sem lenne, mint én. De egyelőre nem terveztem ilyen merényletet, egy bosziból még hasznos segítség lehet, lásd Lucy-t. Sosem gondoltam volna, hogy a szívességért szívesség üzlet ilyen jól fog kisülni vele, de a dolgok így is az én javamra történtek.
- Aha, a bál – bólintottam. Furcsa, hogy ő elméletileg ide jár és nem tud erről a rendezvényről, én pedig aki először fordulok meg az iskolában, mintegy unalomból, azonnal kiszúrom a plakátot, és összerakom a dolgokat, mert kettő meg kettő az… Ha bál, akkor lehetőség is van arra, hogy megismerjem a sulit, illetve arra, hogy elrángathassam otthonról Amandát. Bár elmondása szerint ez nem lesz könnyű, tuti hogy tanulást tervezett péntekre, de sebaj, én mindent elintézek!
- Hát, ugye nem azt szeretnéd hallani, hogy mert olyan ostobának nézlek? – kérdeztem vissza provokálva, és újabb gúnyos mosolyt ejtettem felé, majd kiegészítettem: - A banyák általában becsületesek – jegyeztem meg szinte undorodva a becsületes szótól, ezért kis iróniával fűszereztem meg a mondanivalómat. – És hát sosem tudni, hogy mikor jut eszébe a becsületes embereknek valami… butaság – vontam vállat. De közben azért megnyugtatott, hogy nem akarja szétkürtölni, mert ha akarná is, akkor becsület ide vagy oda, azt hiszem, nem élne addig, hogy megtehesse.
- Nos, ameddig a szád nem jár el, biztosra vehetd, hogy nem esik bántódásod énáltalam. Hisz az alku az alku – biccentettem felé. A háborúban sokszor kényszerül az ember illetve vámpír kompromisszumokra, vagy arra, hogy alkukba bocsátkozzon, így hát én, mint katona, most éltem ezzel a lehetőséggel. Ki tudja? Még akár egyszer jól is jöhet a mi kis „béke-szerződésünk”.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az iskola folyosói Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola folyosói   Az iskola folyosói Icon_minitimeVas. Júl. 17, 2011 5:35 am

Az iskola folyosói Evans_www.kepfeltoltes.hu_Az iskola folyosói Images_2_www.kepfeltoltes.hu_

Mr. Vámpírnak


Furán jött ki, hogy nem tudom, milyen bálról van szót, hiszen ide járok az iskolába, de most még nem volt időm azzal törődni, hogy milyen iskolai programok vannak. Tényleg jut eszembe, úgy hallottam a sulinak nagyon jó futballcsapata van, lehet hogy elmegyek és megnézek egy mecset. Fura volt hogy pont ezt gondoltam, mert nem vagyok oda ezért a sportért, de szeretném megismerni az iskolát. De térjünk vissza a bálhoz. Milyen rég voltam már bálon, főleg olyan bálon amin 70-es évek beli ruhába kell beöltözni. New York-ban is mennyi bál volt. De azok nagyon puccosak voltak, minden csilli-villi, túlságosan tökéletesek.
- Mától járok az iskolába, nem volt túl sok időm széjjelnézni. - Mondtam neki, így már biztos összeállt a kép, hogy miért nem vagyok képben, vele ellentétben aki csak betéved az iskolába, sétál a folyosón és rögtön megtudja az aktuális dolgokat. lehet, hogy órán a mögöttem ülő két lány is erről beszélt. Régi ruhákról és kiegészítőkről beszélgettek és nem tudták eldönteni, hogy melyik cipőt vegyék fel. Biztosan a bálra készülnek.
- Nem, nem azt szeretném hallani, hogy ostobának gondolsz és remélem nem is gondolsz annak. Attól, mert nem születtem, csak 17 éve még megvan a magamhoz való eszem.- Nem voltam buta gyerek sosem, mögé tudottam látni a dolgoknak.- Ha kérhetnék egy aprócska szívességet, légy szíves ne hívj banyának. - Kértem tőle és tényleg szerettem volna ha nem hív így. A banya szóról nekem nem egy lány jut eszembe, hanem egy idős nő bibircsókos orral, seprűvel, fekete macskával. Mint a mesékben. De én a valóságban élek és én is boszorkány vagyok, de nem banya. Ki nem állhattam ezt a szót.
- Nem leszek buta, biztosra veheted. Mit érnék én el azzal, ha elmondom a tudatlan embereknek. És amúgy is nem szeretek másoknak rosszat tenni.- Volt ennyi eszem, hogy nem teszem kockára az életem. Sosem szerettem volna ilyen fiatalon meghalni. - Tényleg és te mit keresel egy gimnáziumi bálon?- tettem fel csupán kíváncsiságból a kérdést. Nem értettem ő miért fog eljönni, vagy talán csak vacsorázni szeretne? Akkor nem lesz éppen felhőtlen a buli.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az iskola folyosói Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola folyosói   Az iskola folyosói Icon_minitimeVas. Júl. 17, 2011 10:00 pm

Az iskola folyosói Ryan_sypek_009 Az iskola folyosói 111403
Kicsi Boszinak

Így már kissé érthető. Hiszen, ha csak mától jár ide, akkor valószínűleg nem az az első dolga, hogy érdeklődjön, miféle rendezvények lesznek mostanság. De ha már itt tartunk, az persze az első dolgai közé tartozott, hogy leszólítson engem a folyosón. Akár dühös is lehetnék rá emiatt, hiszen így elvesztegettem egy alkalmat, hogy találkozzak Amandával, de talán jobb is így, mert szegény lány még a végén azt hinné, hogy koslatok utána, ami pedig mint tudjuk nem igaz. Bár az rendben van, hogy valóban szeretm tudni, hol van, és van bennem egy minimális késztetés arra vonatkozóan, hogy a közelében legyen, de ez még senkit sem jogosít fel arra, hogy koslatónak nevezzen, és mivel senki sem fogja megtudni az okaimat, és senkinek még csak esélye sem lesz így neveznie. Ügy lezárva. Visszatérve a bálra, nagy valószínűséggel az egész suli meg fog jelenni, még azt is el tudom képzelni, hogy az a túl emberi vámpírhölgy, Caroline is ide járt, és jár is, mert nem hajlandó lemondani ezekről az emberi ostobaságokról, mint az iskola meg a bálok.
- Nem, nem gondollak ostobának – mondtam hűvösen szinte közönyösen, és gondolatban hozzátettem: Ha annak gondolnálak, már halott lennél, szivi . Gúnyos mosoly táncolt ajkaimon, mikor megkért, hogy ne szólítsam banyának. Persze, ezzel most biztosan megsértettem a drága, érzékeny kis lelkületét. Jaj, Istenem, de sajnálom... irónikus vigyor.
- Akkor, ott és annak hívlak, aminek akarlak... De hogy lásd, egy úriemberrel van dolgod, maradhatunka boszinál a banya helyett – jelentettem ki, és vállat vontam, mint egy lesöpörve magamról ezt a gndot, hiszen nagyon nem érdekel, hogy mit szeretne, hogyan hívjam. Azt hiszem ugyanis, hogy ezek után mindkettőnk érdeke, hogy ne keresztezzük egymás útját.
Következő kérdése sértő volt. Miért kellene kiteregetnem pont neki, hogy miért érdekel engem a hétvégi bál? Onnantól kezdve, hogy nem vérfürdőt rendezek, nem tartozik rá, de ha szeretné és provokál még akár ízelítőt is adhatok neki a gonosz, nemtörődöm énemből, amelyik már csöppet sem olyan udvariasan úriemberi, mint amilyenként napjaim javarészt viselkedem mostanság.
- Nos, ez nem tartozik rád – hideg hangszínen közöltem vele az igazságot, majd mielőtt tovább faggathatott volna, színpadiasan meghajoltam előtte: - További szép napot! – kívántam, majd mint a kámfor füstté váltam, és a következő pillanatban már messze jártam az iskolától, épp amikor megszólalt a csengő.

RÉSZEMRŐL LEZÁRVA


Köszönöm a játékot! Smile Remélem, nem mentem az idegeidre Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az iskola folyosói Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola folyosói   Az iskola folyosói Icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 6:20 am

Az iskola folyosói Evans_www.kepfeltoltes.hu_Az iskola folyosói Images_2_www.kepfeltoltes.hu_

Mr. Vámpírnak


- Oh, úriember.- vontam fel a szemöldököm. Milyen változások vannak a világban. Aki embereket öl, az úriember, jól van. Megint összekulcsoltam a karomat és ellenszenvesen néztem az előttem álló " úriemberre", amúgy ő nevezte magát. És még én vagyok egoista. A szimpátiámat nem nagyon nyerik el a vámpírok, de úgy tűnik ez fordítva is igaz. Pedig én teljesen rendes voltam. Még beszélgetni is próbáltam, de amelyik kérdés nem tetszett neki, arra csak egy lerázó választ kaptam, ami inkább azt jelentette: " Nem a te dolgod te banya" , így nem kérdezősködtem tovább. Javarészt időm sem lett volna, mert rögtön én kaptam egy kérdést. Arra a kérdésemre sem kaptam választ, hogy mit fog csinálni a bálon. Felfogtam,hogy nem tartozik rá, de akkor is, azt nem engedhetem, hogy ártatlan és tudatlan embereket öljön meg. Vagy ki tudja milyen szándék vezérelte, hogy pont egy iskolai bálon fogja az idejét eltölteni. Vagy csak szimplán szereti a 70-es éveket. Végül is ő már akkor biztosan élet. Tényleg, milyen fura ruhába lesz mindenki, nem nagyon csíptem a hippi cuccokat, de majd kitalálok valamit, arra az esetre, ha eljövök. Nem voltam hozzászokva, hogy a barátnőim nélkül mászkálok, egyedül meg mit lehet csinálni egy bálon. Az ücsörgés nem egy jó dolog. Eric sietősre vette a figurát és már az elköszönésnél is tartottunk.
- Most már az lesz. - feleltem mosolyogva – Jó szórakozást a bálon. - tettem még hozzá. De remélem azért emberi módon fog szórakozni. Mikor elköszönt már a következő pillanatban el is tűnt, pont mikor a csengő megszólalt. Te jó ég, már vége az ebédszünetnek- kaptam a fejemhez és közben előkerestem a papírkupacomat. A következő órán francia volt, szerencsére egy közeli teremben így könnyen odataláltam és nem késtem. Kifújtam magam és közben azt vettem észre, hogy kezdek eléggé éhes lenni. Hát nem pont így képzeltem el az ebédszünetemet, de ez van. Következő szünetben eszek valamit. Ezután nem telt bele egy percbe sem és a francia tanár besétált a terembe végignézett az osztályon és leült a tanáriasztalhoz.

LEZÁRVA!


Köszönöm a játékot! Smile Annyira nem, talán, egy kicsit Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az iskola folyosói Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az iskola folyosói   Az iskola folyosói Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az iskola folyosói
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
the vampire diaries :: afterlife :: Belváros :: Középiskola-
Ugrás: