the vampire diaries :: afterlife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the vampire diaries :: afterlife

2015. Mystic Falls. Minden megváltozott... vagy mégsem?
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Shea Blackwell

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Shea Blackwell

Shea Blackwell


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Jan. 27.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : A cinikus az, akinek tízből kilencszer igaza van.

Shea Blackwell Empty
TémanyitásTárgy: Shea Blackwell   Shea Blackwell Icon_minitimePént. Jan. 27, 2012 7:05 am

Shea Blackwell Tumblr_lyg28kwLI41qiqcvgo1_250 Shea Blackwell Tumblr_lyg28kwLI41qiqcvgo6_r1_250

SHEA JESSICA BLACKWELL

nem ::

csoport :: ember

kor :: 18

foglalkozás :: diák

különlges ismertetőjegy, tárgy :: -

jellem ::
Ismered Miss Tökélyt? Nem? Akkor nyilván másik bolygón élsz, mert engem szinte mindenki ismer, aki már megfordult a mysitc falls-i gimiben. Ha eddig nem jöttél volna rá, a népszerű lány szerepe esett rám. De ellentétben a filmekben ismert népszerű cicababákkal, én nem vagyok egy agyatlan liba. A jegyeim normálisak, ráadásul énekhangom is van bőven. Sokan mondták már, hogy kicsit el vagyok szállva. Erre rácáfolnék. Én egyszerűen csak büszke vagyok arra, amim van. Könnyen elérem, hogy mindenki rám figyeljen és igazi uralkodóhoz méltóan vagyok képes viselkedni. Vagyis, így lát a többség…
Azonban Miss Tökély mögött ott rejtőzik valaki más is. A törékeny lány, akinek igenis vannak érzései. Törődni is tudok másokkal, de ezzel csak azok szembesülnek, akik igazán közel kerülnek hozzám. Sokan csodálkoznak, hogy miért maradnak mellettem a barátaim, szeretteim. Hát, íme, most megmagyaráztam!


play by :: Naya Rivera

titulus :: Miss Perfect

Szerepjátékos példa

Come on skinny love just last the year
Pour a little salt we were never here
My my my – my my my – my my my my – my my…
Staring at the sink of blood and chrused veneer

Pont akkor kezdődött el a dal, amikor a zeneterem elé értem. Azonnal düh öntött el, amiért más énekelte. Igen, bárki nyugodtan énekelheti a dalt, hiszen nem én írtam, hanem még egy évekkel ezelőtti híres sláger. De ez az én verzióm volt. Sebastian-al közösen kicsit átalakítottuk a zenei aláfestést, hogy aztán ezt adjam elő azon a bizonyos nagy bemutatón.
Szabályosan berontottam a terembe és valami teljesen idegen csaj énekelte a dalt és ki volt a kíséret? Naná, hogy Seb!

I tell my love to wreck it all
Cut…

Folytatták volna tovább, de utána észre vettek. Ahelyett azonban, hogy mérgesen leüvöltöttem volna a fejüket – a suli legnépszerűbb lánya ezt nyugodtan megteheti – leültem egy székre és rájuk bámultam.
- Folytassátok csak! Miss Névtelen biztos jobb előadópartner nálam. – mosolyogtam érdeklődést színlelve, de szemeim csak úgy villogtak a haragtól. Egy darabig értetlenül bámultak rám. A csaj szólt volna Seb-nek, hogy folytassa, amikor az leintette őt és odajött hozzám.
- Zavarok? – kérdeztem úgy téve, mint aki nem érti, mi folyik itt. Megfogott egy széket és velem szemben helyezte el. Vett egy nagy levegőt, majd rám nézett. Jól ismertem ezt a gesztust. Ilyenkor vagy nagyon megbánt valamit, vagy pedig egy bántó dolgot fog közölni. Ezer százalék, hogy most utóbbira kerül sor.
- Seha… Nem akarlak megbántani, de… szóval a múltkori botrányod miatt kizártak téged a versenyből és… - tovább is mondta volna, de én félbeszakítottam.
- És úgy gondoltad hátba szúrsz? Hogy valami senkiházival adod elő a dalt, amit közösen átalakítottunk? És mégis milyen botrányról beszélsz? Az, hogy a sulis pompomlány ruhámban ültem be egy kocsmába, nem nevezhető egy eget rengető szentségtörésnek! Inkább szégyellned kéne magad, amiért ezt tetted! – kiabáltam, majd az utolsó mondatnál dühösen felpattantam a székről, ökölbe szorítottam a kezem és úgy néztem rá. Szemeimmel villámot tudtam volna szórni. Nem értette, minek akadtam ki ennyire, de látszólag már ő sem bírta tovább és ő is felállt a székről, így jó másfél fejjel felém tornyosulva.
- Elárulnád miért vagy ilyen féltékeny? – kezdte ő is, és amikor látta, hogy félbe akarom szakítani, gyorsan folytatta – Ne mondd, hogy nem vagy az, a vak is látja! És itt nem csak a zenére gondolok! Egyértelműen lerí rólad, hogy félsz attól, hogy ez a szemrevaló szöszi esetleg elcsábít engem! – miután abba hagyta a kiabálást mintha azonnal meg is bánta volna, amit mondott. Csak álltam ott és teljesen megalázva éreztem magam. Ritkán sikerül érzékeny pontra tapintani nálam, de Seb ezt elérte. Beletrafált a közepébe. Eddig azonban még magamnak is alig mertem bevallani, hogy érzek valamit iránta, nem hogy neki, vagy bárki másnak. Komolyan türtőztetnem kellett magamat, hogy ne keverjek le neki ott helyben egy hatalmas pofont. De le kellett vezetnem valamilyen fizikai módon a dühömet. Megfogtam hát a zongorán álló üres vázát és jó erősen a falhoz vágtam, mire az nagy hanghatás közepette darabokra hullott. A lábaim pedig mintha már nem bírtak volna el engem, felmondták a szolgálatot, én meg a földre rogytam. A padlón ülve, pedig egyszeriben sírva fakadtam. Fél szemmel láttam, hogy a szöszke elhagyja a termet, de továbbra sem nyugodtam meg.
Vártam, hogy Seb megint hátba szúrjon és a lány után rohanjon. De nem ezt tette. Leguggolt elém és a tekintetemet kereste. Nagy nehezen a szemeibe néztem és vártam, hogy ismét kiabáljon. De ismét nem azt kaptam, amire számítottam. Átölelt és magához szorított, miközben egyik kedvenc dalomat énekelte nagyon halkan.

Made a wrong turn, one or twice
Dug my way out, blood and fire
Bad decisions, that’s alright
Welcome to my silly life

Az első szakasz végénél elengedett, majd megint a szemembe nézett. Én magam még mindig nem hiszem el, de az jött, amire számítotok. Egy tündérmesébe illő jelenet. Két keze közé fogta az arcomat, majd megcsókolt. Rövid volt, de mindent elárult. Elárulta, hogy ő is ugyanúgy szeret engem, mint én őt. Tündérmese, mint mondtam, de ez nem egészen a vége.
- Ha lehet senkinek ne mondd el, hogy van egy ilyen oldalam is. Ártana a hírnevemnek. – mondtam, majd elvigyorodtam.
- És a csaj? Ő el tudja terjeszteni, nem? – kérdezte. Jogos kérdés, de a népszerűség az népszerűség, ez ellen semmit nem lehet tenni. Ennek a gondolatomnak hangot is adtam.
- Megpróbálhatja, de egy ilyen anonym senkinek nem hinnének. – féloldalasan elmosolyodtam, majd egyik szemöldökömet felvontam. Ez volt az úgynevezett „népszerű” mosolyom. Seb elvigyorodott, majd megint magához ölelt.
Vissza az elejére Go down
Shea Blackwell

Shea Blackwell


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Jan. 27.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : A cinikus az, akinek tízből kilencszer igaza van.

Shea Blackwell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shea Blackwell   Shea Blackwell Icon_minitimePént. Jan. 27, 2012 8:27 am

Jelentem, kész vagyok! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Meredith Sulez
Admin
Meredith Sulez


Hozzászólások száma : 309
Join date : 2011. May. 15.
Tartózkodási hely : Mystic Falls
Mottó : Fölösleges félni a sötétben, csak meg kell találni a villanykapcsolót!

Shea Blackwell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shea Blackwell   Shea Blackwell Icon_minitimePént. Jan. 27, 2012 9:17 am

Kedves Shea!

Miss Tökély, mi? Igazán szívesen megismernélek, mert beszédes és nagyon élvezhető volt szerepjátékos példád! Jó megismerni ilyen érdekes, összetett karaktereket, ami pedig a zenét illeti örülök, hogy Mystic Falls immár büszkélkedhet egy dögös énekesnő-palántával! Csak aztán ne lepődj meg, ha Mrs. Lockwood a rendezményszervező lecsap a tehetségedre!
Egy szó, mint száz: a legnagyobb örömmel elfogadva!

Jó játékot,
Merry
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Shea Blackwell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shea Blackwell   Shea Blackwell Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Shea Blackwell
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Shea & Damon - Meeting

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
the vampire diaries :: afterlife :: Jobb, ha tudod... :: Emberek-
Ugrás: