the vampire diaries :: afterlife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the vampire diaries :: afterlife

2015. Mystic Falls. Minden megváltozott... vagy mégsem?
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Kelly & Matt: Welcome home... again

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kelly Parsons

Kelly Parsons


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Jan. 23.
Tartózkodási hely : Mistyc Falls
Mottó : Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél

Kelly & Matt: Welcome home... again Empty
TémanyitásTárgy: Kelly & Matt: Welcome home... again   Kelly & Matt: Welcome home... again Icon_minitimeHétf. Jan. 23, 2012 5:46 am

Otthon unatkozva az ember az gondolkozik, hogy mit is csinálna egy ilyen kisvárosban, mint ez. Nos, nincs sok lehetőség. Vagy szórakozol kint a barátaiddal, vagy elmész a Mystic Grill nevezetű helyre, ami lényegében egy kocsma... Hát nem is lehet máshogy nevezni. Természetesen ha ismersz ott pár embert, akkor ki tudnak csempészni neked egy kis alkoholt, de ez nem az a nap, amikor ezt meg kell tenni. Különben is mostanában elég sok felnőtt szokott arra járni, így esélyes a lebukás is. Szóval inkább nem kockáztatom meg a lebukás esélyét. De azért az irány még mindig a jó öreg Grill, ami nem is tudom mióta áll már a városban.
Gyorsan magamra kaptam egy farmert és egy pólót. Bent úgyis meleg lesz, hiszen fűtenek, aztán elindultam az úton. Amint kiértem a csípős levegő megcsapta az arcomat, de meg lehetett szokni. Szét néztem a jól megszokott városban. Intettem pár ismerős arcnak, olyanoknak is, akiket nem is ismertem, de valószínűleg ők ismertek engem. Pár percet kellett csak gyalogolnom, mire megérkeztem a rég nem látott helyre. Amikor benyitottam megcsaptak az ismerős szagok és fények. Mintha csak ezer éve lett volna, pedig tegnapelőtt jártam itt utoljára. Mosolyogva köszöntem a pultosnak és a pincérnőnek majd leültem a pulthoz az egyik kedvenc helyemre. Innen pontosan be lehetett látni az egész helyet és mindent lehetett hallani. Teljesen jó hely volt egy olyan lánynak, mint nekem.
- Egy Fantát kérek - adtam le a rendelésemet majd fürkészően körbe pillantottam. És akkor láttam meg az új srácot. Még tuti, hogy nem láttam errefelé, hiszen én itt mindenkit ismerek! Amikor megkaptam a kért üdítőmet mellé csusszantam a pultnál.
- Új fiú a városban! - jelentettem ki, de közben nem néztem rá, csak most. - Imádni fognak a suliban, ha én tudom ezt meg először. Bocs az udvariatlanságért, Kelly Parsons! - mutatkoztam be gyorsan mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Matt Donovan

Matt Donovan


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Jan. 21.
Mottó : "Hopefully, I won't let the fame change me."

Kelly & Matt: Welcome home... again Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kelly & Matt: Welcome home... again   Kelly & Matt: Welcome home... again Icon_minitimeHétf. Jan. 23, 2012 6:18 am

Mivel végre akadt egy hetem, hogy sem vizsga, sem meccs és még egy fotózás sincs a naptáramban úgy döntöttem visszatérek Mystic Falls-ba. Nehéz volt meghozni a döntést, de ez a látogatás már nagyon régen esedékes lett volna, tekintve, hogy mióta eljöttem az egyetemre nem jártam itthon. Nem is lennék meglepődve, ha egy-ketten kissé ferde szemmel néznének rám emiatt, teljes mértékben megérteném, de mindemellett nekik is el kell fogadniuk, hogy az én életem már nem ide, hanem Kaliforniába, azon belül is Stanfordba köt. Oda köt az iskola, a munka, és mindenek felett a szerelem is. Eleinte úgy volt, hogy Dafnie is velem utazik, ám a munkája közbeszólt, így egyedül érkeztem meg a még mindig meglévő lakásomba. Miután lepakoltam a bőröndjeimet úgy döntöttem a Mystic Grill felé veszem az irányt, hiszen jól tudtam, hogyha valahol összefuthatok egy ismerőssel, akkor az lesz az a hely, ahol középiskolás éveim alatt mindvégig dolgoztam.
A reptéren bérelt autóval gyorsan oda is értem, és meglepett a felismerés, hogy ez a hely az elmúlt három év alatt szinte semmit sem változott. Egy kivétel azért még is akadt. A jól megszokott arcok helyett immár újak fogadtak, és a mi törzshelyünkön is már más tinédzserek csoportja foglalt helyet, és beszélte meg az élet ügyes-bajos dolgait, azokat, amik egy 16-17 éves gyermeket foglalkoztatnak.
Mikor beléptem a vendéglőbe rögtön megcsapott a már jól megszokott kisvárosi illat, majd a pult felé pillantva örömmel fogadtam a felfedezést, hogy egy-két felszolgálótól eltekintve a csapat még mindig ugyan az.
Jókedélyűen léptem a pulthoz, majd ültem le egy bárszékre, és széles mosollyal fogtam kezet egykori kollégámmal Peter Clarkson-al.
- Hello. Ahogy elnézem itt szinte semmi sem változott. - üdvözöltem kedvesen a másikat, aki mindeközben rögtön nekiállt a kedvenc italom kikeverésének.
- Sőt, mióta elkapták azt a farkast még annyi akció sincs a városban. Teljes a nyugalom. - mondta, majd elém rakta az italomat. Ekkor jutott eszembe mindaz, amit a tanács Elena halálát követően kitalált az összes addigi támadás fedésére, és egy pillanatra el is szontyolodtam attól, hogy a lányra gondoltam, ám abban a pillanatban egy fiatal diák hangja szólalt meg mellőlem.
- Őőőő szia! Matt Donovan. - mutatkoztam be én is a lánynak kissé meglepetten, majd felé fordultam.
- Mit tudsz meg először te, Kelly? - kérdeztem meg tőle, majd kortyoltam egyet az italomba.
Vissza az elejére Go down
Kelly Parsons

Kelly Parsons


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Jan. 23.
Tartózkodási hely : Mistyc Falls
Mottó : Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél

Kelly & Matt: Welcome home... again Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kelly & Matt: Welcome home... again   Kelly & Matt: Welcome home... again Icon_minitimeHétf. Jan. 23, 2012 6:52 am

Belekortyoltam az üdítőmbe, ami mint mindig most is ugyanolyan jó volt, mint máskor. Na, igen ahhoz képest, hogy ez a hely a semmi közepén van még az üdítő is minőségi. Na, meg a pia is, de erről inkább nem mesélnék sztorikat, mert véletlenül apám fülébe jut és nekem annyi... De komolyan eltilt a barátaimtól és képes lenne szobafogságra ítélni. Ami után én nagy hisztit csapnék, ő pedig, mint mindig megenyhülne egy kicsit, aztán folytatódna az egész előröl. Minta a macska-egér fogócska. A különbség csak az, hogy... bevallom nincs semmi különbség. Sóhajtok egyet gondolatmenetemen, talán kicsit hangosan is, de nem tulajdonítok nagy jelentőséget neki. Újra a srác felé fordítom a fejem, akinek most már a nevét is tudom. Matt. Matt Donovan. Tuti, hogy már láttam vagy hallottam ezt a nevet valahol.
Megforgattam a szemeimet a kérdésén. Úgy látszik nem esett le neki, hogy róla, vagyis inkább neki beszéltem az előbb is. Végül is az én hibám. De hát én már csak ilyen vagyok. Néha kicsit félre érthető, de attól még kedves, vagy mégsem? Ember legyen a talpán, aki ki tud rajtam igazodni. Nahát akkor újra belekezdek az előbbi kis szónoklatomba.
- Azt, hogy új fiú érkezett a városba, de mintha ismerős lenne a neved - gondolkozok el összeráncolt homlokkal? Honnan ismerős? Valahonnan csak tudom asszociálni! És akkor beugrott! A mi giminkbe járt. Láttam a nevét az egyik focis tabló alatt még egy éve. Meg van honnan volt ismerős!
- Megvan! - csettintettem egyet - Te nem is vagy új, ide jártál gimibe igaz? - kérdeztem okoskodva, bár a választ már tudtam.
- És miért is jöttél vissza? Ha én egyszer elmegyek innen, vissza sem jövök az egyszer biztos - mondtam halál komolya arccal. Ami igaz az igaz. Ez volt a tervem. Elhúzni egyszer és soha vissza nem térni.
Vissza az elejére Go down
Matt Donovan

Matt Donovan


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Jan. 21.
Mottó : "Hopefully, I won't let the fame change me."

Kelly & Matt: Welcome home... again Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kelly & Matt: Welcome home... again   Kelly & Matt: Welcome home... again Icon_minitimeHétf. Jan. 23, 2012 7:16 am

Mikor föltettem a kérdést eleinte az is megfordult a fejemben, hogy talán ide is eljutottak a californiai újságok melyeknek mostanra már állandó szereplője vagyok, ám kissé fellélegeztem mikor kiderült, hogy a lány csupán egy rég nem látott diákot látott meg bennem. Tényleg jóleső érzés volt, hogy végre nem hallom lépten-nyomon a külsőmre tett megjegyzéseket, hisz Stanfordban sajnos már egy lépést sem tudtam megtenni anélkül, hogy ne állított volna meg egy-egy diáklány egy autogrammért, vagy egy közös képért. Tudom, semmi okom a panaszra, én választottam ezt az életet, és ami igaz, az igaz, szeretem is, ám néha jólesik eltűnni, és csak magam lenni a címlapok és a rajongók világa nélkül.
- Igen. Ide jártam. Sőt, elárulom neked, hogy sokáig itt is dolgoztam. - válaszoltam kedvesen Kelly-nek, és ahogy a további megállíthatatlannak tűnő szóáradatot hallgattam rájötte, hogy ez az egész olyan, mintha csak Caroline-t látnám magam előtt. Ő is ilyen kíváncsiskodó, és közvetlen volt akkoriban, amikor annyi idősek lehettünk mint ez a lány itt velem szemben. Egy pillanatra elgondolkoztam azon, hogy vajon most mit csinálhat a nő, mi is történhetett vele az utolsó találkozásunk óta, ám egy újabb kérdés érkezett felém, amire szívesen válaszoltam.
- Sok ismerőst és elvarratlan szálat hagytam magam után, így hazajöttem kicsit a rég nem látott barátaimhoz. - adtam remélhetőleg elég kielégítő választ a lánynak, majd Peter felé intettem egy újabb ital reményében.
- Hohó. Bekötik a fejed Donovan? - kérdezte a pincér mikor ismét odalépett a pulthoz, majd ösztönösen a jegygyűrűmre néztem.
- Igen. Amint végeztem az egyetemen szeretném feleségül venni Dafnie-t. Így hívják. - közöltem vigyorogva, és közben a gyűrűmmel kezdtem játszani.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kelly & Matt: Welcome home... again Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kelly & Matt: Welcome home... again   Kelly & Matt: Welcome home... again Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kelly & Matt: Welcome home... again
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kelly Parsons - KÉSZ
» Matt Donovan - kész -
» Matt & Carol - Park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
the vampire diaries :: afterlife :: Újabbik régi Játéktér :: Mystic Grill-
Ugrás: