the vampire diaries :: afterlife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the vampire diaries :: afterlife

2015. Mystic Falls. Minden megváltozott... vagy mégsem?
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Matt & Carol - Park

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. Jan. 27.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Matt & Carol - Park Empty
TémanyitásTárgy: Matt & Carol - Park   Matt & Carol - Park Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 11:32 pm

Matt & Carol - Park Matt-and-caroline-matt-and-caroline-19523998-500-200

Azt hiszem kezdek örülni neki, hogy visszatértem Mistyc Fallsba. Egy ideig azt hiszem még visszavágytam az iskolás éveimre. Bármily meglepő is ez. Talán majd valahol egyszer nekifogok még egyszer a tanulásnak. Elvégre rengeteg időm van...amennyit csak akarok. Hiszen végre nincs fő gonosz Klaus. Viszont sajnos Elena sincs már. Ő volt az aki miatt nem akartam ide visszajönni. Tudtam, hogy rettentően hiányolni fogom a városból. De végül nagyon nehezen rávettem magam. Valóban nincs többé Elena, viszont van más. Itt van minden ismerősöm. Akiket már kisgyermek korom óta ismerek, és azt hiszem rájöttem, hogy nem dobhatom csak úgy el magamtól őket. Na meg a legújabb hírek szerint felbukkant még egy hasonmás. Már alig várom, hogy láthassam. Vajon tényleg úgy néz ki pontosan mint Elena? Na meg a többi...!
Egy kis délutáni szunyálás után felkelek és elindulok a megtervezett kis vásárolgatásra. Már napok óta tervezgettem, hogy veszek pár ruhát, hiszen a hétvégén szeretnék tartani egy kis bulit. Már olyan rég csináltam ezt. Szinte kijöttem a formámból. Bele kell rázódnom, de gyorsan ami azt illeti. Fel kell élesztenem ezt a kis várost is egy kis szórakozásra.
A megszokott kis üzletekbe megyek be, ahol már mindenki ismer. És még segítenek is abban, hogy mit szeretnek az emberek. Szokásosan nem elég egy boltba bemenni így sorba járom az üzleteket és mindenhol vásárolok valami ami tetszik. Azt hiszem egy farsangibálat fogok rendezni. Szóval még egy jelmezt is kell keresnem magamnak. Meg még meg kellene hívni "pár" embert.
Pihenésképpen leülök egy padra a parkban, ahol végignézem a már meglévő dolgokat, majd csak ülök egy kicsit elgondolkozva hátha meglátok valakit közben akivel már régen beszéltem. Szinte alig várom, hogy megtudja mindenki visszatértemet.
Vissza az elejére Go down
Matt Donovan

Matt Donovan


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Jan. 21.
Mottó : "Hopefully, I won't let the fame change me."

Matt & Carol - Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matt & Carol - Park   Matt & Carol - Park Icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2012 2:40 am

Miután a Grillbe nem igazán találkoztam senkivel a régi bandából így úgy döntöttem jobb lesz, ha sétálok egyet a friss levegőn hátha majd ott több ismerős arcra lelek. Az utcákon sétálgatva újra magával ragadott eme kisváros bája, és úgy döntöttem fölhívom Dafnie-t, ám sajnos csak az üzenetrögzítő válaszolt. Csalódottan nyomtam ki a sípszó előtt a telefont, és így haladtam tovább. Valamiért nem volt kedvem egy géppel beszélni, vele akartam kommunikálni. Az utóbbi időben nagyon keveset beszéltünk, és ez kezdett aggasztani, persze ez részben az én hibám is, de az ő munkája is rengeteg lemondással jár, amit nekem meg kell értenem. Az, hogy idősebb nálam sohasem zavart, és még mindig annyira szeretem, mint a megismerkedésünkkor, ám ahogy egyre idősebbek leszünk akaratlanul is változnak a dolgok, és nem tudom meddig tudjuk még ezt folytatni. Az eljegyzés ugyan a külvilág számára egy fantasztikus, és mindent elsöprő szerelem jele, ám nálunk inkább csak formáság volt, amit több mint lét év együttjárás után muszáj volt megejteni.
- Matt! Matt Donovan!? – állított meg két lány az utcán menve, melynek hatására kizökkentem a Dafnie-val való kapcsolatomról való elmélkedésből, és kedves vigyorra húzva a számat néztem rájuk.
- Igen. Én lennék az. – válaszoltam nekik, majd továbbra is jókedélyűen néztem bele az egyik lány telefonjának a kamerájába, amit időközben egy idősebb járókelő kezébe nyomott, hogy egy közös fotó készülhessen rólam velük együtt.
- Mit keres egy híres modell ebben a kisvárosban? –kérdezte az egyik, miközben a másik a fényképet nézegette csillogó szemekkel, mire szívesen válaszoltam.
- Tudjátok idevalósi vagyok. Aztán ha lehet, kis diszkréciót kérnék az ittlétemről. Maradjon a mi titkunk. – kacsintottam rájuk mire mindkettő hatalmas vigyorral az arcán kezdett bólogatni, majd mikor a hátam mikor fölnéztem nem messze megpillantottam Caroline-t, aki egy padon üldögélt. Még egy utolsó mosolyt megeresztve a lányok felé indultam el a rég nem látott barát felé, és köszöntem rá örömteli hangon.
- Szia Care! – üdvözöltem, és szorosan átöleltem, majd helyet foglaltam mellette a padon.
- Már azt hittem mindenki eltűnt ebből a városból, akit valaha is ismertem. Mi újság veled? – kérdeztem őszinte érdeklődéssel, miközben kényelmesen hátradőltem és figyelemmel kémleltem Caroline-t.
Vissza az elejére Go down
 
Matt & Carol - Park
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Városi park
» Matt Donovan - kész -
» Kelly & Matt: Welcome home... again

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
the vampire diaries :: afterlife :: Újabbik régi Játéktér :: Belváros-
Ugrás: