the vampire diaries :: afterlife
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the vampire diaries :: afterlife

2015. Mystic Falls. Minden megváltozott... vagy mégsem?
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Stefan és Damon - újratalálkozás a Salvatore házban

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2012. Jan. 24.

Stefan és Damon - újratalálkozás a Salvatore házban Empty
TémanyitásTárgy: Stefan és Damon - újratalálkozás a Salvatore házban   Stefan és Damon - újratalálkozás a Salvatore házban Icon_minitimePént. Jan. 27, 2012 1:03 am

A függönyön át beszűrődő napsugarak, arra utalnak, hogy már nappal van. Ásítozva nézek szét és elég gyorsan rájövök, hogy saját szobámban fekszek, csak éppen azt nem tudom, hogy hogyan jutottam ide. Tegnap este még valahol szórakoztam, erre meg már a szobámban vagyok, nem tudom, hogy tettem, de minden bizonnyal nagyon profi lehettem. Fejemet balra billentem és elégedetten elmosolyodok, mikor meglátok egy csinos kis szőke nőszemélyt, aki oly békésen fekszik mellettem. Ilyenkor élvezet nézni a nőket, ilyenkor a legbékésebbek, aztán mikor felkelnek, mindig követelőznek, és valljuk be nekem sincsenek az idegeim kötelekből. Nyakán lévő két harapásnyomról arra következtetek, hogy az éjjel Ő lehetett a vacsorám, csak arra nem emlékszek, hogy megidéztem-e vagy sem, de ez most mellékes dolog. Van abban valami, mikor a préda sikítozva menekül, talán csak a vádászözöneim miatt élvezem jobban a dolgot. De egyenlőre már kijátszadoztam magam. Felkapok magamra egy köpenyt és leveretek a nappaliba. Igaz, még csak pár napja tértem vissza, bár fogalmam sincs, hogy miért. Valahol tudom, hogy nem kellene, túl sok fájó emlék van ebben a városban számomra, na meg persze a házról ne is beszéljünk. Minden egyes pillanatban úgy érzem, hogy Elena bármelyik pillanatban beronthat az ajtón úgy, mint rég és ezzel véget vet ennek a rémálomnak. De nem akarom magam bele ringatni az álomvilágomba, ezért töltök magamnak egy pohár whiskyt és helyet foglalok a kanapén. Bármennyire is furán hangzik, de öcsém egyre jobban hiányzik. Fogalmam sincs, hogy mióta nem láttam és be kell vallanom eléggé hozzá szoktam az évek alatt, hisz volt időm rá. Soha nem gondoltam, hogy hiányozni fognak a régi szép idők, de Elena elvesztésével és Stefan örökös eltűnéseivel eléggé nagy űr kezdett el bennem tátongani és egyetlen élvezetemet csak a nők, hogy is mondjam kellemes társaságában lelem. Nem aprózom el a dolgokat, ezért a pohár teljes tartalmát egyből felhajtom. Majd sóhajtva hátra döntöm fejemet, ekkor hangokat hallok, de nem fordítok rá túl sok figyelmet, biztosan a szőke nő kezdett el mocorogni az emeleten. De akkor mégis miért van ilyen bajjós érzésem?
Vissza az elejére Go down
http://prison.forumsr.com/
Stefan Salvatore

Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2012. Jan. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Stefan és Damon - újratalálkozás a Salvatore házban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan és Damon - újratalálkozás a Salvatore házban   Stefan és Damon - újratalálkozás a Salvatore házban Icon_minitimePént. Jan. 27, 2012 2:14 am

Miután találkoztam Elena kiköpött hasonmásával, aki sejtésem szerint egy újabb Petrova hasonmás lehet, már biztos voltam benne, hogy itt kell maradnom. Abban a pillanatban, hogy megláttam Liliannát, értelmét nyerte a késztetés a fejemben arra, hogy ismét visszatérjek a megannyi fájdalmas emléket magában hordozó Mystic Fallsba. Természetes módon a Salvatore házhoz vettem az irányt, ami az itt tartózkodásunk alatt mindig is lakhelyet biztosított számunkra a testvéremmel, akit már magam sem tudom mióta nem láttam. Ekkor álltam meg a panzió előtt, ami cseppet sem változott az évek alatt, és megütött a felismerés, mely szerint, ha én éreztem a késztetést arra, hogy visszatérjek, bizonyára Damon sem lehetett messze. Vagy már itt is van.
Mikor beléptem a házba rögtön rájöttem, hogy az utóbbi feltételezés az igaz, és kitűnő hallásomnak köszönhetően hallottam, ahogyan a bátyám éppen a nappali felé veszi az irányt. Ekkor jutott eszembe a legutóbbi találkozásunk emléke, amikor több évtized után újra összefutottunk, és bár most koránt sincs ilyen hosszú időről szó, mégis a kissé vérmesebb énem úgy gondolta ideje kicsit ráijeszteni a bátyóra.
Halkan, ám mégis észrevehetően suhantam el a háta mögött, majd álltam meg egy pillanatra a folyosón, ám pár pillanat múlva ismét a napaliba tévedtem, ám ezúttal egy, a kandalló fölött lévő vázát is lelöktem, és végezetül az azzal ellentétes oldalon álltam meg a bátyám mögött, és hatalmas vigyorral a számon vártam, hogy megforduljon.
- Hello Damon. – köszöntem végül neki, majd mielőtt bármit reagálhatott volna vámpírsebességgel eltávolodva tőle, az egyik kanapéra dobtam le magam.
- Hol a welcome drink bátyó? – kérdeztem, miközben karjaimat széttárva kényelmesen elhelyezkedtem a kényelmes ülőalkalmatosságon, és továbbra is vigyorogva néztem föl a másikra.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2012. Jan. 24.

Stefan és Damon - újratalálkozás a Salvatore házban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan és Damon - újratalálkozás a Salvatore házban   Stefan és Damon - újratalálkozás a Salvatore házban Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2012 1:15 am

Vajon miért nem lepődök meg? Nagyon is számítottam öcsém felbukkanására, csak azt nem gondoltam, hogy ilyen drámai belépővel jön. Túl nyűgös vagyok, hogy szórakoztatónak találjam belépőjét. Úgy látszik, hogy csak engem nyomasztanak a múltban történtek, hisz Stefannak elég jó kedve lehet. Türelmesen szó nélkül végig vártam, hogy ki szórakozza magát, bár egy cseppet a váza leverését elég túlzásnak éreztem. De valahogy emlékeztet a régi, vadabbik énemre, és viszonylag tetszik, hogy öcsém ilyen vérmes lett, mert mindig azt hajtogattam neki, hogy álljon át az én oldalamra. Eddig mindig én voltam a gonosz Salvatore testvér és Stefan a jófiú, még hozzá kell ehhez szoknom, hogy már nem így van.
- Vajon miért nem lepődök meg? - Könyökömet a kanapénak támasztom és szúrós tekintettel nézek öcsémre. Valahogy megváltozott, külsőre pont ugyanolyan azzal az idióta zselézett frizurával, de belsőleg lett más, úgymond kegyetlenebb, talán csak így dolgozza fel Elena elvesztését.
- Végül is otthon vagy szolgáld ki magad. - Mutató ujjammal egy közelben lévő asztal felé bökök, amin jó pár üveg található. Remélem nem arra vár, hogy kiszolgáljam, mert olyan soha nem lesz. Kíváncsian fürkészen az arcán, valójában érdekel, hogy miért is jöhetett vissza, persze valamilyen szinten örülök neki, hisz a vámpírság elég unalmas, ha nincs veled még egy vámpír, aki mindig bajba tudja magát sodorni. De persze sosem mondanám meg neki, hogy nélküle üres volt a ház.
- Mit keresel itt? - Végül kíváncsiságom csak utat tör, és felteszem neki azt a kérdés, ami most legjobban foglalkoztat. Biztos vagyok benne, hogy nem a véletlennek köszönhetem megjelenését.
Vissza az elejére Go down
http://prison.forumsr.com/
Stefan Salvatore

Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2012. Jan. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Stefan és Damon - újratalálkozás a Salvatore házban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan és Damon - újratalálkozás a Salvatore házban   Stefan és Damon - újratalálkozás a Salvatore házban Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2012 1:50 am

Nem lepődtem meg azon, hogy Damon nem ugrott rögtön a pulthoz, hogy öntsön a rég nem látott öcsikének egy pohárral, és rá kellett jönnöm, hogy hiába telt el annyi idő, ő mit sem változott. Még mindig úgy tett mintha nélkülem is remekül meglenne, de mindketten tudtuk, hogy azzal, hogy megjelentem kicsit megnyugodott, hiszen biztos vagyok benne, hogy megfordult a fejében az is, hogy Elena halála után valami végzetes kalandba sikerült belekevernem magam. Talán ezért is lehetett az, hogy feltette nekem a legnyilvánvalóbb kérdést ami jelen esetben foglalkoztatta, hogy mégis mi az az ok, amiért visszatértem, de egyenlőre megengedtem magamnak azt, hogy kétségek között hagyva a másikat ne válaszoljak, de azért egy mosolyt megejtettem felé jelezvén, hogy mily nagyra értékelem azt, hogy érdeklődik.
- Hát legyen. – mondtam, majd azzal a lendülettel föl is pattantam a kanapéról, és szobában lévő bárpulton található üvegek között kezdtem válogatni. Egy kettőt meg is szagoltam, majd végül a szokásos whiskey mellett döntöttem.
- Látom még mindig nem szoktál le a verbénaivásról. – jegyeztem meg miközben kiöntöttem magamnak az italt, mely egy pillanat alatt le is szaladt a torkomon, és kis látványos hezitálás után a pohár és az üveg között a kezemben végül letettem a poharat és a tele üveggel foglaltam helyet ismét a kanapén.
- Nincs kedved egy kis vadászathoz? Megéheztem. – szólaltam meg vigyorogva miközben újfent meghúztam a tömény alkohollal teli üveget, és ekkor meghallottam, hogy valaki éppen lefelé tart a lépcsőn mire ösztönösen a hang irányába fordítottam a fejemet.
- Kezdetnek ő is megteszi. – mondtam, majd egy kacsintást küldtem Damon felé, és egy pillanattal később már az éppen lebotorkáló szőke lány mögött voltam, és élvezettel mélyesztettem fogamat a nyakába. Nem igazán törődtem annak életével, addig ittam amíg jólesett, majd vad csillogással a szememben néztem ahogy a lány élettelenül rogyik össze előttem, majd megállíthatatlanul gurul le a maradék pár lépcsőfokon, ami még hátra lett volna a nappaliba érkezésig.
- Upsz. – vigyorodtam el minden érzelem nélkül, és miközben letöröltem a számról a maradék vért a lányt átlépve tértem vissza ismét a testvéremhez.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2012. Jan. 24.

Stefan és Damon - újratalálkozás a Salvatore házban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan és Damon - újratalálkozás a Salvatore házban   Stefan és Damon - újratalálkozás a Salvatore házban Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2012 2:44 am

Egyre jobban olyan érzésem van, hogy nekem itt semmi keresnivalóm, de talán az emlékek miatt nem tudok innen elmenni. Végül is mindegy, hogy hol vagyok, mindenhol vissza térnek emlékeim. Most, hogy öcsém visszatért egyre nagyobb kényszert érzek arra, hogy mostantól kevesebbet tartózkodjak, ebben a házban. Nem érzem annyira hiányát, hogy nap mint nap lássam. És bevallom őszintén kezdem úgy érezni, hogy deja vu-m van. Katherine után is pont ez volt, most pedig Elena... már azon sem csodálkoznék, ha valahonnan a semmiből előbukkanna egy lány, és drága öcsémet ismét a jó útra vezetné. Sokkal jobban tetszik, mikor azért cikizhettem, hogy Bambi vért ivott.
Mogorván végig nézem, ahogyan kiszolgálja magát, még szép, hogy nem fogom kiszolgálni, de azt hittem, hogy már ennyire ismer, hisz volt ideje - túl sok ideje, hogy megtapasztalja.
- Úgy látszik, hogy te meg a zaklatásomról nem szoktál le. - Rosszallóan csóválom meg a fejem. Már majdnem sikerült elfelejtenem, hogy mindig van számomra olyan dolog, amit szívesen dörgöl az orrom alá. Talán ezt nevezik testvéri szeretetnek?
- Rád tört a nosztalgia, vagy csak szeretnéd bepótolni testvéreddel azt a sok elmarasztott időt? - Csak nem bírom ki és cinikusan felnevetek. Ha bele gondolok, hogy régebben miket is tettünk ketten, de az már csak a múlt. Valahogy nem érzem, hogy kedvem lenne vele együtt bármit is csinálni, főleg nem vadászni.
Tudtam, hogy a szöszit elfelejtettem megigézni. Ez lett a veszte, jobb lett volna, ha inkább meg sem mozdul fent, de nem bírt magával. Csak megvonom a vállam, mikor öcsém annyira kifacsarta, mint egy citromot.
- Nem hallottál még olyant, hogy magántulajdon? - Szúrós szemekkel meredek rá. Nem mondanám, hogy sajnálom, hogy meghalt, de estékén eléggé lebilincselő társaságnak bizonyult, igazából csak azt sajnálom, hogy most keresnem kell egy másik lányt, vagy akár kettőt.
- Ugye tudod, hogy te fogod eltüntetni a vacsorád maradványait? - Sötét szempárommal nézek öcsémre. Eléggé feldúlt az, hogy a játékommal végzett. Felsóhajtok, majd mindkét kezemet tarkómra téve hátradőlök.
- Talán látszik is, de ha eddig nem vetted volna észre, nem vagyok túl jó kedvemben. Szóval az imént ott tartottunk, hogy elakarod mondani, hogy mégis mi a francnak jöttél vissza. - A tőlem megszokott nyers modoromat ismét előveszem. Egyre jobban kezdi fúrni az oldalamat a kíváncsiság és öcsém bizonyára ismer annyira, hogy ezt Ő is tudja rólam.

Vissza az elejére Go down
http://prison.forumsr.com/
Stefan Salvatore

Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2012. Jan. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Stefan és Damon - újratalálkozás a Salvatore házban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan és Damon - újratalálkozás a Salvatore házban   Stefan és Damon - újratalálkozás a Salvatore házban Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2012 3:49 am

Damon azt firtató kérdése, hogy vajon miért is akarnék vele vadászni bűzlött az iróniától, melynek a nevetése csupán az utóhangja volt, és nem is igazán akaródzott rá válaszolni, aztán a szöszi vére egyelőre elég volt ahhoz, hogy át is lépjem ezt az aprócska részletet.
- Ó bocsánat, nem tudtam, hogy már a nevedre is írattad. – válaszoltam a lányhoz fűződő magántulajdont firtató kérdésre, még mindig üres vigyorral az arcomon a másiknak, majd az általam az imént a kanapéval szembeni dohányzóasztalra tett whisky-s üveget újfent a kezembe fogtam, és úgy dőltem hanyatt ismét az említett ülőalkalmatosságon.
- Mond csak mikor hagytam én mocskot magam után? Lazíts kicsit! – szólaltam meg jókedvűen, majd meghúztam a kezemben lévő üveg tartalmát, és mikor úgy gondoltam eleget ittam mára az üres üveget közvetlenül a lány holtteste mellé dobtam.
- Mint mondtam, majd feltakarítok. – voltam vállat mielőtt Damon különböző megjegyzésekkel illethetett volna, és pár pillanatnyi farkasszemezés után kissé felvontam a szemöldököm, és érdeklődve hallottam a másik kérdését.
- Ó micsoda testvéri kapcsolat. Még azt is tudja mit akartam mondani… hmm. – mondtam provokatívan, és ismételten felnevettem, majd fölültem a kanapén, és kissé előre hajolna, könyökömet a térdemre téve, majd az államat az összekulcsolt kezeimre hajtva folytattam.
- Tudod Damon a kíváncsiság az az emberi tulajdonság, amit sosem tudtál elnyomni magadban. Mondjuk, igaz.. mostanában azért több is akad. – provokáltam szándékosan a testvéremet vigyorral az arcomon, ám elővigyázatosságból abban a pillanatban a szoba ajtajában teremtem.
- Nos, akkor azt hiszem egyedül kell mennem vadászni. Pedig ki tudja kivel futok majd össze… talán egy lánnyal aki kiköpött mása... áh. –legyintetem egyet az ajtófélfának dőlve.
- Tudod mit, mindegy. – csigáztam még tovább a testvérem idegeit, majd ellöktem magam a félfától, így pontosan a nappaliba vezető bejárat kellős közepén megállva.
- Bye, bye Tesó. – köszöntem el végül, és nyugodt léptekkel indultam el a bejárati ajtó felé.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2012. Jan. 24.

Stefan és Damon - újratalálkozás a Salvatore házban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan és Damon - újratalálkozás a Salvatore házban   Stefan és Damon - újratalálkozás a Salvatore házban Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2012 5:17 pm

Sosem voltam az a türelmes fajta és egyre jobban kezd irritálni öcsém viselkedése, de vissza fogom magam, nem adom meg neki azt az örömöt, hogy feldúltan lásson. Még mit nem! Lassan már a régi Stefan odavész. Régebben túláradt belőle az emberiség, még így vérszívóként is, de most, rá sem ismerek. Olyan, mint egy vadállat, mintha régebbi önmagamat látnám benne.
- Sosem voltál túl informált. - Teljesen higgadt hangon közlöm vele. Legszívesebben most egy karót döfnek a szívébe, hogy észhez térjen már. Ez az egész rossz fiús viselkedés nem áll jó neki. Vissza fogom még sírni azokat az időket, mikor azzal cukkoltam, hogy állatvért iszik, most mit meg nem adnék érte, hogy megint úgy legyen.
- Tudod elég nehéz lenne most vissza gondolni. - Megvonom a vállam. Konkrétan most nem jut eszembe egy példa sem, de ennyi év alatt biztos volt olyan eset is.
- Most jössz nekem egy perzsa szőnyeggel. - Nem, mintha annyira foglalkoztatna most az a szőnyeg. Csak azért, mert Ő is itt lakik, azért még nem kell hagynom, hogy mikor rá jön az öt perc kedve szerint dobálózzon. Olyan érzésem van, mintha máris elszabadult volna a pokol, pedig tudom, hogy csak most kezdődik. Úgy látszik lemondhatok nyugodt életemről, pedig már lassan kezdtem bele élni magam.
Már meg sem szólaltam, csupán fekete szempárommal gyanakvóan méregettem.
- Drága öcsém, jobban járnál, ha befejeznéd ezt a színjátékot. Mindenki előtt nyílt titok, hogy beléd több emberiség szorult, mint az összes vámpírba együtt véve. - Már majdnem elfelejtettem, hogy mennyire ki tud fordulni önmagából. De persze ez az időszak is addig fog tartani, még nem találkozik egy lánnyal, aki a jó útra csábítsa.
Egyre jobban érdekelt, hogy mit is akart mondani, de ilyen áron nem. Nem fogom hagyni, hogy dróton rángasson. Előbb-utóbb úgyis mindent megtudok, még az is lehet, hogy öcsém szájából.
- Remélem útközben eltévedsz és soha nem találsz vissza. - Intézek felé pár szívhez szóló szót. Nincs olyan szerencsém, hogy ne jöjjön vissza. Mondhatni, hogy epekedve várom, hogy újból felbukkanjon és végezzen aktuális játékszeremmel. Nyugodtan elheverek a kanapén és várok. Végül is az idő, amiből sosem tudok kifogyni. Bár fejemben még mindig öcsém által pár elejtett szó bolyong.

Vége
Vissza az elejére Go down
http://prison.forumsr.com/
Ajánlott tartalom





Stefan és Damon - újratalálkozás a Salvatore házban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan és Damon - újratalálkozás a Salvatore házban   Stefan és Damon - újratalálkozás a Salvatore házban Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Stefan és Damon - újratalálkozás a Salvatore házban
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Damon Salvatore
» Stefan Salvatore - kész
» Damon szobája
» Shea & Damon - Meeting
» Damon & Lily - Pardon!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
the vampire diaries :: afterlife :: Újabbik régi Játéktér :: Lakóházak-
Ugrás: